T3L3|13

Przez 7 lat testowaliśmy system nadawczy TELE13, który tworzył „radio harmonicznej fali”. Niestety system był drogi w eksploatacji, utrzymywaliśmy go w kilkanaście osób, więc został chwilowo wyłączony. Do połowy września 2017 roku stacja była włączana sporadycznie na czas indywidualnych sesji harmonizacji.

Dla fanów relaksu w przestrzeni natury mamy dobrą wiadomość:)

We wrześniu 2017 roku TELE 13 zostanie zastąpiony nową stacją nadawczą, którą obecnie budujemy wraz z przyjaciółmi w unikalnym przyrodniczo miejscu Ziemi. O tej inicjatywie będziemy pisać w tym miejscu. Równoległym celem naszej wyprawy jest nagranie symfonii odgłosów natury oraz ciszy w systemie AIR|InSound Analog Recording. System ten pomaga poszerzyć odbiór dźwięku, co w znacznym stopniu pogłębia relaks i wyciszenie.

Nowa stacja nadawcza.

Na bazie różnych doświadczeń ze stacją nadawczą TELE|13 we wrześniu 2017 roku ukończyliśmy pracę nad nowym nadajnikiem harmonicznej fali zerowej, pracujący na częstotliwości 0Hz. To nowe „radio” ma wiele praktycznych zastosowań, m.in. wspiera ludzi w ramach sesji harmonizacyjnych, prowadzonych „na odległość”. Stacja stanęła w unikalnym przyrodniczo i malowniczym zakątku Ziemi.

Wyprawa po ciszę

W hałasie świata cisza staje się „towarem luksusowym”. Dzięki wsparciu różnych ludzi oraz grupie przyjaciół znad oceanu dotrzemy w miejsc, w których cisza jest naturalnym tłem dla życia przyrody. Czystą ciszę będziemy rejestrować specjalnym sprzętem i udostępniać Wam on_line przy pomocy internetu oraz na harmonicznych falach nowej stacji nadawczej T3L3|13.

Naturalne częstotliwości przyrody, wolne od cywilizacyjnego zgiełku, mają bardzo dobry wpływ na samopoczucie. Teraz możesz zaprosić ciszę z serca przyrody do swojego domu, korzystając z możliwości głębokiego relaksu w polu harmonicznej fali.

Na koniec świata w dniu końca świata:)
Nasza wyprawa po ciszę wyrusza w dniu kolejnego końca świata;) czyli 23.09.2017.

Po dotarciu na miejsce i zamontowaniu ostatnich elementów nowej stacji nadawczej, prześlemy newsletterem dokładne terminy i godziny sesji relaksu. Na tej stronie będziemy umieszczać niezwykłe zdjęcia przyrody oraz wpisy i pliki audio z głosami natury, zgranymi z okolic stacji nadawczej. Plików tych używać będziemy podczas wieczornych sesji relaksu, wzmocnionych harmonicznym sygnałem zerowym z nowej stacji nadawczej T3L3|13.

MOC JEST Z NAMI. ZAPRASZAMY:)


Pierwsza sesja planowana jest na 27.09.2017,
w godzinach 22.00-23.00 czasu warszawskiego


Wyprawa po ciszę. I nowa stacja nadawcza.
Tagi:                

Dodaj komentarz