Zapraszamy do projektu, włącz się!
Prześlij nam swoje wrażenia z sesji i zobacz,
dlaczego to jest ważne również dla Ciebie:)


Od 27.09.2017 roku pracuje nowa stacja nadawcza RADIA~ZERO. Nadajemy z nowej lokalizacji z ulepszonym systemem nadawczym. W związku ze zmianą miejsca i architektury stacji pracujemy nad dostrojeniem parametrów fali do optymalnego poziomu.

Pracujemy nad tym, by poszerzyć i ulepszyć możliwość odbioru relaksującej fali harmonicznej w Twoim domu.


Schemat ideowy T3L3|13

Stacja nadawcza T3L3|13
Stacja jest urządzeniem cybernetycznym, ale działa na podobnych zasadach jak każde radio. Program stacji jest odbierany na zasadzie rezonansu częstotliwości.

Od strony technicznej stacja nadawcza T3L3|13 jest dużym komputerem analogowym, wyposażonym w:
– przestrzeń holograficzną
– układy soniczne
– niskonapięciowy akcelerator fali wodorowej
– procesory analogowe
– monokryształy
– układ rejestrujący AIR
– system anten InSide.

Przed każdą sesję synchronizujemy każdy z modułów, by osiągnąć jak najlepsze efekty w emisji sygnału harmonicznego. W trakcie dostrajania stacji posługujemy się różnymi przyrządami pomiarowymi.

Ankieta. Sygnał zwrotny.

W naszej pracy ważne są wypowiedzi uczestników sesji, które umożliwiają sprawniejszą pracę nad dostrojeniem stacji nadawczej T3L3|13. W tym celu opracowaliśmy krótką, anonimową ankietę /2 pytania, 1 minuta, 0 stresu;)/ , w której pytamy Cię o wrażenia z kolejnych sesji. Link do ankiety przesyłamy newsletterem.

Dziękujemy za wszystkie odpowiedzi, które przyczyniają się do polepszenia odbioru i rewitalizacyjnego działania fali harmonicznej.

Pozdrawiamy i zapraszamy na kolejne sesje w polu harmonicznej fali, nadawanej na żywo, ze środka oceanu!


O historii RADIO~0 przeczytasz tutaj.

Przestrzeń czyni oddech głębokim!

ANKIETA. PRACE NAD NOWĄ STACJĄ. TWÓJ GŁOS JEST WAŻNY.
Tagi:        

Komentarzy do 6 thoughts on “ANKIETA. PRACE NAD NOWĄ STACJĄ. TWÓJ GŁOS JEST WAŻNY.

 • 6 października 2017 z 13:23
  Permalink

  Miewam (słyszę) często rożnego rodzaju szumy w uszach od kilku lat, najczęściej 60Hz. Ta sesja relaksu falą mnie uspokaja bo nie słyszę innych dźwięków tylko Wasz kosmos.

  Powtórz
 • 27 października 2017 z 12:10
  Permalink

  Dziękujemy za relację i zapraszamy na następne sesje. Muzykoterapia jest stosowana od wieków. My dodaliśmy do dźwięku dodatkowy sygnał harmoniczny, dzięki któremu odsłuchiwanie plików w technologii AIR/VSD sprzyja nie tylko wyciszeniu. Ta harmoniczna technologia umożliwia rewitalizację na poziomie umysłu, emocji i ciała.

  Zapraszamy na następne sesje. Wszystkiego dobrego.

  Powtórz
 • 30 października 2017 z 15:47
  Permalink

  Witajcie, dziękujemy bardzo za wypełnianie ankiet, które Wam przesyłamy po sesjach. Dziękujemy tym bardziej, że wiemy, jak ciężko jest znaleźć czas na to, by odpowiedzieć na 2 pytania.

  Ankiety pomagają nam ulepszyć możliwość transmisji harmonicznej fali z tego unikalnego miejsca na środku oceanu, w którym królują cisza i pokój. Życzymy pełnej regeneracji sił… by móc też aktywnie włączyć się w ten ankietowy projekt. Pozdrawiamy!

  Powtórz
 • 11 listopada 2017 z 21:02
  Permalink

  Witajcie, dziękujemy bardzo za wypowiedzi w ankietach, cześć z nich publikujemy poniżej, pozdrawiamy!

  Respondent 8732526

  Podczas sesji relaksacyjnej najważniejsze uczucie, którego doznaje to, realność miejsca z którego dochodzą dźwięki. Ja nie słucham nagrania relaksującego, ja po prostu jestem nad oceanem, jestem wśród świerszczy, jestem przy wodospadzie. Ostatni relaks był niesamowity. Po wyczerpującym tygodniu pracy fizycznej, kiedy ciało odmawia już współpracy, godzinny relaks powoduje uczucie odprężenia, oczyszczenia i regenerację sił. Nagrania są niesamowite. Jestem pełna wdzięczności. Dziękuję

  Respondent 8930781

  Kojąca sesja, rewitalizująca. Po wszystkim nie potrzebowalam tyle snu co zazwyczaj, bo szybko poczułam się wypoczęta. Dziękuję

  Respondent 8899367

  Jak na mnie, przyjemny sen i poranek 🙂 Dziękuję

  Respondent 8888951

  Pełen relaks i dobry sen.Dzisiaj krótki czas refleksji , przemyśleń . Dobry nastrój. Dziękuję.

  Respondent 8888902

  Sesja niezwykła, bardzo relaksująca, kojący wpływ wieczornej sesji czuło się już cały dzień, jak również następnego dnia. Można było zaobserwować dobroczynne działanie sesji na ludzi z zewnątrz, którzy stawali się bardziej mili, radośni, życzliwi. Można było zaobserwować też cudowne zjawisko jakby otaczający świat – przyroda, ptaki drzewa zwierzęta- wszystko śpiewało i tańczyło wokół. Bardzo dziękuję za możliwość uczestniczenia w sesji. Pozdrawiam cieplutko

  Respondent 8803584

  Wczorajszej sesji towarzyszyło mi rozkojarzenie, po jakimś czasie odpłynąłem, przez resztę nocy spałem niespokojnie, często się wybudzając. Sny pokręcone ni z gruszki ni pietruszki:) w ciągu dnia spokojnie Dziękuję

  Respondent 8797910

  Rozpłynęłam się totalnie , chyba najlepsza sesja ze wszystkich ( bo ta z wulkanem to jakoś tak drażniąco podziałała – ale to tylko moje odczucie )

  Respondent 8796753

  Rozszczelniło mi komórki – po prostu się rozpłynęła i popłynęłam w niebyt 🙂 i energii dziś multum !!!! Muchisimas gracias !!!!

  Respondent 8734134

  pelny relax taki jaki udaje mi sie osiagnac w czasie medytacji

  Powtórz
 • 13 listopada 2017 z 17:18
  Permalink

  Dziękujemy za wypowiedzi w ankiecie. To nowe ustawienie parametrów stacji nadawczej T3L3|13 jest bliższe ideałowi. Pod spodem kilka komentarzy z sesji, które przeklejamy z ankiety.

  Odczucie wpłynięcia cisze, przyjemny stan nieważkości, zniknięcie.

  Respondent 8980380

  W czasie sesji,odczuwalne wyniesienie, pojawiały sie przestrzenie ,lekkie wibracje, zmiany częstotliwości, momemtami uwidaczniały sie jak płomien rozbłyski światła o kolorze fioletu, złota. Po sesji zasnęłam i był bardzo symboliczny sen. Jestem pod wrażeniem.

  Respondent 8979502

  Na początku trochę niepokojące , ale niesamowite poczucie przestrzeni , bardziej niż relaks określiłabym jako stymulację.

  Respondent 8979248

  Sesję z tym plikiem w tych samych parametrach powtórzymy niebawem. Szczegóły podajemy jak zwykle, poprzez nasz newsletter. Pozdrawiamy koneserów relaksu 🙂

  Powtórz
 • 16 listopada 2017 z 16:59
  Permalink

  Dziękujemy za wypowiedzi w ankietach 🙂 Przeklejamy mini-reportaże z Waszych przygód na harmonicznej fali przyrody 🙂 Pozdrawiamy!

  Podczas sesji relaksacyjnej najważniejsze uczucie, którego doznaje to, realność miejsca z którego dochodzą dźwięki. Ja nie słucham nagrania relaksującego, ja po prostu jestem nad oceanem, jestem wśród świerszczy, jestem przy wodospadzie. Ostatni relaks był niesamowity. Po wyczerpującym tygodniu pracy fizycznej, kiedy ciało odmawia już współpracy, godzinny relaks powoduje uczucie odprężenia, oczyszczenia i regenerację sił. Nagrania są niesamowite. Jestem pełna wdzięczności. Dziękuję

  Respondent 8994402

  Zapetliem sobie na całą noc. Wstałem zrelaksowany.

  Respondent 8984161

  Powtórz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *