Zapraszamy na wyjątkową sesję teleportacji w gorącej atmosferze wulkanu,
w dźwiękach z gorących źródeł Furnas /São Miguel, Azores.


3210… Przenosimy się pod wulkan.

Dookoła nas mgła i ciepły wiatr. Pod nami bijące serce Ziemi. Ogień życia wydostaje się przez wulkaniczne źródła. Gdy zatrzymasz się na chwilę, czujesz drżenie ziemi pod stopami. Wulkan buczy swoją pieśń, która miesza się w symfonii milionów bąbelków dymiącej siarką wody.

Obraz. Ogień w wodzie. Przeciwne sobie żywioły w idealnym balansie. Atmosfera tej chwili sprzyja życiowej równowadze. Ogień i woda połączone w harmonijną całość.

Klimat tego miejsca trudny do opisania, dlatego atmosferę  Furnas /oraz innych miejsc/ rejestrowaliśmy mikrofonem akustycznym /dźwięk/ oraz wodorowym /elektromagnetyczne pole „umysłu wulkanu”/.  Nasza praca budzi na wyspach duże zainteresowanie. Nasz sprzęt stał się nawet na kilka godzin atrakcją turystyczną tego miejsca;)

Mikrofon wodorowy rejestruje atmosferę miejsc, którą znajdujemy w niesłyszalnym dla ucha paśmie elektromagnetycznym. Technologia AIR|AnalogInsoundRecording umożliwia przetworzenie częstotliwości spoza pasma akustycznego na cichy szum, w którym zapisuje się atmosfera chwili.

Zapraszamy serdecznie na sesję pośród wulkanów Furnas.

Kontakt z naturą jest wspierający. Dodaje sił, oczyszcza umysł, budzi pogodne myśli i relaksuje. Na koniec sesji możesz wysłać ciepłą myśl Królestwu Przyrody:)

Instrukcja

Zatrzymaj się i odpocznij:)

Do tej sesji proponujemy położyć się i rozluźnić wszystkie mięśnie.
Na początku sesji kilkakrotnie napnij mięśnie i puść.
Ręce połóż wzdłuż ciała.
Oddychaj brzuchem, rozluźniając całe ciało.
Możesz odliczać od 9 do 0, by uspokoić wir myśli.

Pozwól sobie na poczucie swoich napięć i puszczenie ich z oddechem w głąb, w oczyszczający ogień Ziemi.

Teleport zostanie uruchomiony we wtorek 10.10.2017
w godzinach od 22.00 do 23.00 czasu warszawskiego

Plik do sesji teleportacyjnej:


Zapraszamy, teleportuj się w wyjątkowe miejsce… bez wychodzenia z domu 🙂


O miejscu.

Furnas jest miejscowością uzdrowiskową na São Miguel.
Gorące źródła wody z makro i mikroelementami przyciągają tutaj ludzi z całego świata. Gorące źródła i zdrojowe wody pełne związków siarki sprzyjają regeneracji układu nerwowego oraz ogólnej rewitalizacji. Furnas jest aktywnym sejsmicznie regionem wyspy, w którym podczas naszego pobytu zatrzęsła się ziemia 🙂 Niezwykłe doświadczenie, dzięki któremu można nawiązać kontakt z dynamicznym organizmem naszej planety, kołyszącym się we wszechświecie jak wielki, kosmiczny wieloryb.

Poczuj przestrzeń każdej chwili. Im więcej przestrzeni, tym więcej sił do życia:)

woda z gorących źródeł w Furnas. Foto: M.J.


P.S.
Dzisiaj wypływamy w ocean, by zarejestrować spotkanie z delfinami i wielorybami. Jeśli Neptun pozwoli, przywieziemy ze sobą materiał na kolejną sesję z samego serca natury:)

WULKAN. Ogień w wodzie. Sesja 10.10.2017
Tagi:                

Dodaj komentarz