Spotkajmy się na wspólny relaks!


Już niedługo, w pierwszych dniach grudnia zaprosimy Państwa do doświadczenia nowego wymiaru teleportującego relaksu! Spróbujemy przenieść się w jedno miejsce… którego zdjęcie opublikujemy na tej stronie, w osobnym wpisie.

Wstępny opis eksperymentu, czyli jak się teleportować.
Doświadczenie polega na relaksie połączonym z wizualizacją /wyobrażeniem sobie/ miejsca ze zdjęcia, o jednej porze.

W ten sposób /w wyobraźni/ spotkamy się w jednej czasoprzestrzeni, teleportując się swoim „punktem świadomości”. Pomysł może wydawać się nieco szalony 😉 ale są pewne  przesłanki za tym, że podróże punktem świadomości są możliwe. Cała przygoda będzie nagrywana wraz z relaksującymi odgłosami natury w systemie AIR/VSD. Sygnał będzie transmitowany na żywo przez stację nadawczą T3L3|13.

TELEPORTER EKSPERYMENTALNY.
W pierwszym dniu po sesji, będzie można ściągnąć sobie plik z zapisem tej sesji, w najwyższej jakości, w systemie AIR/VSD.

Eksperyment będzie prowadzony w godzinach wieczornych.
O szczegółach tego eksperymentu informować będziemy naszym newsletterem, dla grupy Experyment TELEPØRTACJI.

Zapraszamy do grupy,

Pozdrawiamy!


Masz pytania? Zadaj je w komentarzach.

O TELEPORTACJI

Teleportacja (z gr. τῆλε, tele "odległy" i łac. portare "nosić") –  proces przenoszenia obiektów z jednego miejsca w inne, bez zachowania ciągłości istnienia obiektu w przestrzeni. Słowo teleportacja zostało po raz pierwszy użyte prawdopodobnie przez Charlesa Forta. Przy obecnym stanie nauki i techniki mówi się jedynie o teleportacji kwantowej, dotyczącej jedynie stanów cząstek elementarnych i oznacza przesłanie stanu kwantowego cząstki A do odległej cząstki B. 

Proces wiąże się ze zniszczeniem stanu kwantowego A ; pierwszej teleportacji kwantowej dokonano poprzez przesłanie stanu polaryzacji pomiędzy dwoma fotonami (Anton Zeilinger i współpracownicy, Nature 11 grudnia 1997). 

Nature z roku 2004 poinformowało, że naukowcom z USA i Austrii udało się teleportować stany kwantowe pomiędzy dwoma atomami. [wikipedia]  A czy nam uda się dokonać tego w grudniu? :)
Experyment: TELEPORTACJA. I jak się teleportować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *