Wyprawa po ciszę II zaczęła się! I to jak. W  dzień po przyjeździe na wyspę, czekało na nas wiele niespodzianek 🙂

Oto jedna z nich. Przemarsz grupy bębniarzy ze szkoły DrumHouse w Ponta Delgada, w której udział wzięło 35 młodych ludzi, uczących się w tej szkole.

Na co dzień spokojna i nieco senna w zimie Ponta Delgada zamieniła się w ogromną salę koncertową i stała się na ten czas bijącym pulsem serca świata. Dźwięk był tak potężny, że podczas pochodu orkiestry włączały się alarmy w okolicznych samochodach i sklepach. Fala dźwięku zaniosła nas do centrum, gdzie cała akcja zakończyła się 30 minutowym spektaklem dźwięku. Spektakl prezentował żywioły natury – sztorm, burze, wulkaniczne grzmoty, wplecione w cichy puls życia przyrody.

Magia tej chwili była niezwykle inspirująca, więc zarejestrowaliśmy ten koncert i zapraszamy do wizyty w Ponta Delgada na São Miguel, na którą przeniesie nas stworzony dzisiaj TELEPØRTER|WAKE!UP 🙂

 

Przy tym TELEPØRTERze nie zaśniesz, bo jego puls nadaje… WAKE UP!!!

🙂

P.S. To niezwykle przyjemy widok, kiedy ludzie wykazują zaangażowanie i widać, że kochają to co robią. Grają razem, równo, w jednym tempie, tworząc barwną i piękna całość. Wszystko działo się tak szybko, że nie zdążyliśmy zrobić zdjęć. Włącz więc TELEPØRTER|WAKE!UP, zamknij oczy i uruchom wyobraźnię. Przenieś się na środek oceanu atlantyckiego i naładuj akumulatory rytmem bębnów na cały dzień.

Sound by DrumHouse, Ponta Delgada, the Azores. Recording by projekt 0Hz.pl


W grudniu wszystkie TELEPØRTERy dostępne będą również w wersjach VSD w najwyższej jakości dźwięku, bezstratny format FLAC. Co daje bezstratny format? Skompresowane pliki to 1/10 wrażeń z odsłuchu TELEPØRTERów, wynikająca z kompresji mp3.

Wyprawa po ciszę trwa. Chcesz być na bieżąco i mieć dostęp do wyższej jakości dźwięku? Zapraszamy do naszego newslettera.

Bum! Bum! Bum! Wyprawa Po Ciszę II… zaczęła się 🙂
Tagi:                

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *