Dzień dobry 🙂

Przygotowujemy się do kolejnej wyprawy po Ciszę, organizując naszą kilkuosobową ekipę w stolicy Azorów, w Ponta Delgada. Naszym najbliższym celem jest Lagoa do Fogo. Jest to wulkaniczne jezioro z wodospadem i ciszą ukrytą wśród śpiewu ptaków. Na tę chwilę jesteśmy jeszcze w Ponta Delgada, rejestrując różne dźwiękowe pocztówki z miasta i okolic. Poniżej jedna z wesołych pocztówek audio, idealna do relaksu o poranku.

Dzisiejszy wschód Słońca obudził ptaki w mieście. I tak rozpoczął się przyjemny, choć nieco chłodny już o tej porze roku poranek na São Miguel. TELEPØRTER został zarejestrowany dzisiaj, o wschodzie z dachu budynku w centrum Ponta Delgada.

Zapraszamy do teleportacji na wyspę na środku oceanu Atlantyckiego, bo nie ma to jak towarzystwo przyrody i ptaki, budzące wszystko dookoła radosnym śpiewem. Dzień dobry życie:)

Jak się TELEPØRTować?

1. Włącz VSD|TELEPØRTER|GoodMorning
2. Zamknij oczy i wsłuchaj się w dźwięk.
3. Oddychaj brzuchem
4. Możesz napiąć mięśnie ciała i je puścić z wydechem dla głębszego rozluźnienia…

… i gotowe. W 10 minut zregenerujesz siły na cały dzień!

Pozdrawiamy!


P.S. Pogoda tutaj jest zaskakująca. W zimowy dzień jest ok 18 stopni. Nocą ok 15. Chłodno, ale wczesnym rankiem można się nawet z godzinę poopalać, pogrzać w ciepłym Słońcu, które z czasem zakrywa kołderka chmur. lekki deszczyk lub totalna ulewa z burzą, porywistym wiatrem i piorunami. A po godzinie znowu świeci słonce, jakby gdyby nigdy nic 🙂

Wschód Słońca w Ponta Delgada. TELEPØRTER na Dzień dobry 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *