Wreszcie dotarła do nas przesyłka z nowym holografem oraz kilkoma innymi elementami stacji nadawczej T3L3|13. Już wkrótce rozpoczniemy kolejny cykl sesji wieczornych, ukierunkowanych na rozluźnienie i pełną regenerację sił podczas snu.

Przy okazji warto zapoznać Państwa z tym, w jaki sposób działa nasza stacja nadawcza, zlokalizowana na São Miguel – jednej z 9 wysp archipelagu Wysp Azorskich.

Stacja T3L3|13 działa jak każde radio, tylko trochę inaczej 🙂

Jak działa radio. Tradycyjny nadajnik radiowy emituje fale na zewnątrz. Zasięg każdego radia zależy od mocy nadajnika, dzięki której sygnał radiowy może dotrzeć na określoną odległość. Tak więc nadajnik radiowy emituje sygnały na zewnątrz, by dotarły do odbiorników radiowych w domach słuchaczy. ODBIORNIK. Każdy odbiornik radiowy ma zakres fal, dzięki któremu możemy odbierać różne stacje, programy, itd.

Stacja T3L3|13 pracuje w podobny sposób. Anteną dla naszej stacji nadawczej jest ocean atlantycki, z którym łączymy się za pomocą komory holograficznej, na zasadzie rezonansu.

ODBIORNIK. W tym rozwiązaniu „odbiornikami” fali harmonicznej są TELEPØRTery, które umożliwiają połączenie z analogowym sygnałem harmonicznym naszej stacji. Dzięki tej nowatorskiej formie transmisji możemy nadawać sygnał harmoniczny, używając stosunkowo niewielkiej mocy.

Ta innowacyjna technologia cybernetyczna umożliwia odbiór harmonicznego sygnału w każdym punkcie Ziemi. Aby odebrać rewitalizacyjny sygnał harmonicznej fali przyrody wystarczy włączyć swój ulubiony TELEPØRTER audio, który łączy z naszą stacją nadawczą na São Miguel, jak tradycyjny odbiornik radiowy.

To tak w skrócie*, jak to wszystko działa i skąd bierze się głęboki relaksująco-regenerujący efekt sesji 🙂

Pozdrawiamy i zapraszamy do naszego newslettera, którym przesyłamy terminy relaksacyjnych sesji wieczornych.


*Szczegóły techniczne działania tej technologii są chronione prawem patentowym.

Nowy sprzęt. Nowe sesje wieczorne. Nowe wrażenia 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *