Film Bons Sonhos [bą soniusz] powstał w nocy na plaży w okolicy Ponta Delgada. Idealny do zasypiania, wyciszenia przed snem i relaksu. Zapraszamy.

Jak przygotować się do snu?

1. Wycisz się.
Na 30 minut przed rozpoczęciem sesji postaraj się o spokojną atmosferę. Wyłącz telewizor i górne oświetlenie. Na 2 godziny przed udaniem się na spoczynek korzystaj z bocznego oświetlenia. Połóż się w przewietrzonej sypialni.

2. Uruchom wyobraźnię!
Wyobraź sobie, że stoisz nad brzegiem krystalicznie czystej wody, nad skrajem oceanu, w ciepłych promieniach zachodzącego Słońca i miękkim dotyku piasku pod stopami. Wchodzisz powoli w ciepły ocean i stajesz się jego częścią. Oddech uspokaja się i zasypiasz regenerującym, błękitnym snem.

3. Rozluźnij ciało.
Najszybszym sposobem na rozluźnienie ciała jest jego napięcie. Na początku sesji napnij wszystkie mięśnie i puść. Możesz to powtórzyć kilkakrotnie.

0. Włącz TELEPØRTER z dźwiękami oceanu.
1. Skoncentruj się na szumie spokojnego oceanu.
2. Oddychaj spokojnie brzuchem. Poczuj przyjemny ciężar ciała, ułóż ręce w wygodnej dla Ciebie pozycji.
3. Poczuj przyjemne emocje, przywołując miłe wspomnienia, marzenia, obrazy.

Pozostań w tym stanie i odpłyń w przyjemny, regenerujący sen. Nasze TELEPØRTERy pogłębiają relaks, dzięki czemu szybciej zaśniesz. Po kilku dniach stosowania „błękitnej techniki” zauważysz, że nie tylko pogłębił się Twój sen. Interaktywna Technika EUSTRES, połączona z technologią harmonicznej fali, w pełni regeneruje organizm, dzięki czemu masz więcej sił w czasie dnia.

Pozdrawiamy, miłych snów!


Produkcja: TELEPØRT|>|PROJECT
2017|Azores

Film „Bons Sonhos”. Miłych snów!
Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *