Przestrzeń spokoju tuż pod nami. Poczuj przestrzeń. Odpocznij i nabierz sił!

Kończy się rok, więc to dobry czas na podsumowanie.

W ciągu 2 miesięcy naszych TELEPØRTów odsłuchano ponad 15 ooo razy. Bardzo przyjemna wiadomość. Dziękujemy za maile, które potwierdzają, że ta forma pogłębionego relaksu jest miła nie tylko dla ucha. Naturalny szum brązowy w systemie VSD poprawia również samopoczucie.

Cieszymy się bardzo z tego, że nasza technologia poprawia Wam samopoczucie, regeneruje siły i umożliwia wydajniejszą pracę, szybszy odpoczynek, itd. Dziękujemy Wam za wspieranie tej inicjatywy.

Robimy to, co kochamy.

Rejestrujemy unikalne miejsca, których atmosfera sprzyja odczuwaniu przestrzeni, redukcji stresu i regeneracji sił. Jesteśmy jedynym tego typu projektem na świecie, który używa technologii VSD/AIR do nagrywania, masteringu i przesyłu strumieniowego audio.

Od nowego roku skoncentrujemy się na produkcji filmowej, której przykłady możesz zobaczyć tutaj. Dzięki tym produkcjom możemy dostarczać Wam nowe materiały audio oraz video, których koszt pokrywamy z własnych środków.

Jesteśmy projektem non-profit.

Utrzymujemy ten projekt z własnych pieniędzy oraz z donacji kilku znajomych. Może czas się przyłączyć 😉

Nasza Fundacja jest stworzona dla ludzi, którzy czują potrzebę dzielenia się. Jeśli myślisz podobnie, zapraszamy do wpłacania donacji, dzięki którym wielu ludzi w trudnej sytuacji może korzystać z tych nagrań bezpłatnie.

Nie korzystamy z pomocy rządu, czy NFZ;)
Projekt rozwija się wyłącznie dzięki donacjom od naszych słuchaczy. Zależy nam na wspieraniu wszystkich ludzi, bez względu na ich sytuację materialną. Jeśli czujesz podobnie, zapraszamy do wpłacania dobrowolnych donacji, bo szkoda by było, gdyby TELEPØRTery były dostępne wyłącznie w komercyjnej formie, „tylko dla bogatych”.

Jeśli czujesz tę sprawę podobnie, włącz się w rozwój tego projektu. Warto, bo od nowego roku dla naszych darczyńców przygotowaliśmy specjalną ofertę nagród.  Nowe VSD|TELEPØRTery w najwyższej jakości oraz sesje wieczorne relaksu będą dostępne tylko dla naszych darczyńców. Pozostałe pliki będą dostępne bez ograniczeń, dla każdego.

Zapraszamy do wspierania tej niekomercyjnej inicjatywy, która umożliwia relaks, podnosi odporność na stres i szybką regenerację sił w krótkim czasie.

Pozdrawiamy!

TELEPØRT|TEAM

 

 

 

 

2017/2018. Koniec roku i nowy początek. Podsumowanie.
Tagi:        

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *