Kybernetes – wiedza o tym, jak dobrze żyć.

Holistyczny relaks i rewitalizacja w polu harmonicznym.

Created with Sketch.

Kybernetes – życiowa wiedza dla każdego!

Kybernetes jest wiedzą, która mówi o tym, w jaki sposób mądrze żeglować przez ocean życia. Kybernetes posługuje się systemem czytelnych metafor oraz zestawami praktycznych ćwiczeń, poprawiających koncentrację, jasność myślenia i ogólną kondycję. Wiedza ta rozwijała się w starożytnej Grecji, a wg Platona jej korzenie sięgają cywilizacji atlantydzkiej.

Prostota przekazu sprawia, że Kybernetes jest skutecznym rozwiązaniem dla każdego, kto poszukuje prostych metod, prowadzących do szczęśliwego i spełnionego życia. W ramach projektu Kybernetes|Club oraz Kybernetes|LightHouse prowadzimy warsztaty, poprawiające koncentrację, kondycję i połączenie z relaksującą energią natury.

Dla ludzi w chronicznym stresie.

Niekontrolowany stres jest przyczyną wielu dyskomfortów życiowych i zdrowotnych. Podstawowe zasady higieny psychicznej pozwalają na niczym nieskrępowany rozwój talentów i umiejętności w większej odporności na stres i lepszym zdrowiu.

Kybernetes|Club

Kybernetes|Club to przestrzeń spotkań ludzi oceanu, sterników morskich, nauczycieli, psychologów i lekarzy. Podczas naszych dyskusji doszliśmy do wniosku, że wiedzę o żeglowaniu można z powodzeniem przenieść w realia naszej egzystencji w „oceanie życia”. Opracowaliśmy zestawy prostych ćwiczeń, które ułatwiają podróż przez życie.

3 klucze do dobrego życia.

Do szczęśliwego i świadomego kreowania życia potrzebujemy jedynie 3 rzeczy:

– dobrej koncentracji
– efektywnego określania życiowych celów
– oraz siły do ich osiągania

Kybernetes w praktyce.

Już we wrześniu zapraszamy na cykl zajęć on_line, przeznaczony dla uczestników Holistycznych Sesji Relaksu i Rewitalizacji.

Jak poprawić koncentrację?
Jak wytyczać życiowe cele?
W jaki sposób odzyskać siły do życia?

Zapraszamy!

Ahoj, przygodo!

 


i proste ćwiczenie rozluźniające.

Zeruj stres!

3 x głębokie wdechy przez brzuch
2 x napnij mięśnie – rozluźnij mięśnie
1 x przywołaj swoją szczęśliwą myśl

0 Oddychaj spokojnie

Lepiej?

Miłego dnia!

 

 

Dodaj komentarz

NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiPortuguêsРусскийEspañol