RADIO ØHZ ~ nadajemy z Faial da Terra, Atlantyk.
Przesyłanie spokoju
Nadajemy Dobrą Falę :)

Mini-Radio ØHz|Oceano.

Holistyczne Sesje Relaksu i Rewitalizacji w Polu Harmonicznym.

Created with Sketch.

Mini-Radio ØHz|Oceano

~ spokój wielki jak ocean ~


Zastosowania:

+ wzmacnianie biopola, dzięki oryginalnej biżuterii „ładowanej” na urządzeniu w nocy.
+ odbiornik holistycznej fali Holografu Øhz
+ generator harmonicznej fali, poprawiający atmosferę w sypialni
+ do lepszego zasypiania i poprawy snu.

Mini-Radio ØHz|Oceano nadaje przyjemną harmoniczną falę, która daje głębszy spokój i poprawia samopoczucie za dnia i w nocy 🙂

Więcej informacji, zobacz instrukcję.

Dodatkowe efekty.

Woda ustawiona przy urządzeniu zmienia strukturę klastrów oraz smak, dzięki czemu napój staje się przyjemnym źródłem siły i spokoju na co dzień. Jeśli masz problemy z zasypianiem, to urządzenie ma dodatkową funkcję, dzięki której zaśniesz szybciej i głębiej.

Harmoniczna biżuteria.

Kolekcjonerskie okazy muszli w formie oryginalnej biżuterii, stworzonej z unikalnych okazów muszli z oceanu Atlantyckiego akwenu Azorów.

Muszle pokryte są z jednej strony naturalną masa perłową, która daje przepiękne tęcze w świetle dziennym. Z drugiej strony znajdują się naturalne inkrustacje przyrody oceanu, zabezpieczone naturalnym werniksem.

Muszle są w 100% naturalne i fraktalne, dzięki czemu fala z Mini-Radia doskonale się w nich „akumuluje”. W ten sposób piękna muszla ustawiona na urządzeniu staje się nośnikiem harmonicznych wibracji, które warto mieć zawsze przy sobie 🙂

Szczegóły używania w instrukcji.

Jak zamówić?

Mini-Radio ØHz|Oceano jest nagrodą za donację. Kwota donacji zależy od wielkości muszli. Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany napisz do nas na email: fundacja@fhf.org.pl z tytułem „OCEANO”.

Donacje przeznaczamy na projekt 0Hz – Kosmiczna Ramówka, zobacz tutaj.

Idea donacji jest ważna, bo uczy ludzkiego odruchu dzielenia się. Dzieki wpłatom donatorów inni ludzie mogą korzystać z holistycznych sesji bezpłatnie. Ludzki gest dzielenia się z innymi zanika w dzisiejszych czasach, ale warto próbować, bo to realnie zmienia życie, o czym możesz przeczytać tutaj.

Ilość modeli w styczniu 2019: 10

Oferta ma indywidualny charakter i jest prezentem dla donatorów Fundacji Harmonicznej Fali.

Szanujemy życie przyrody!

Okazy pustych już muszli zostały wyłowione z oceanu przez naszych zaprzyjaźnionych nurków.


Masz pytania, napisz do nas lub zadaj je w komentarzach 🙂

2 komentarze

  1. Małgorzata pisze:

    Głębszy spokój, poczucie, że cała się przejaśniam, że lśnię… takie mam wrażenia, kiedy zakładam moją Muszlę. Ustawiona na pudełeczku emanuje dużym spokojem! Jesteśmy takie same, delikatne i mocne jednocześnie… Dziękuję!!!

  2. Ewa pisze:

    Otrzymałam muszelkę w prezencie. Jest piękna i okazuje się, że pasuje do wszystkiego, co noszę:) Trzymana w dłoni działa jak bateria, doładowująca mnie równowagą i spokojem <3 Chcę zamówić taką dla mojej Mamy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.