Technologia AIR/VSD przenosi nie tylko dźwięk.
Wsłuchaj się w TELEPØRTERy i poczuj ciepłą atmosferę Azorów!
Wzmocnij się!


TELEPØRTERy to więcej, niż relaksacyjne pliki audio.

Do ich nagrywania, masteringu i transmisji używamy 3 najnowszych technologii, których harmoniczne działanie doceniają ludzie poszukujący relaksu, wyciszenia i szybkiej regeneracji sił. Korzystaj z technologii harmonicznych częstotliwości, które wyciszają i rewitalizują organizm w kilka minut.

TELEPØRTER = fala akustyczna + AIR + VSD + T3L3|13

Relaksuj się i regeneruj siły w harmonicznym polu przyrody.

Korzystanie z sesji relaksu w tym nowatorskim rozwiązaniu przypomina słuchanie radia, którego program jest odbierany on_line przy pomocy komputera cyfrowego.  W tym rozwiązaniu technicznym zakresem częstotliwości, umożliwiającym odbiór sygnału harmonicznego jest plik audio. Materiał audio jest nagrywany w systemie AIR | Analog InSound Recorder. Plik zawiera zestaw częstotliwości, łączących z sygnałem stacji T3L3|13 oraz aurą przyrody, w której dokonano nagrania.

TELEPØRTERy nagrywamy i emitujemy stąd:

Harmoniczna Fala Przyrody Azorów
w Twoim domu!


Nagrywanie. AIR|AnalogInSoundRecording

Technologia AIR powstała podczas prac nad mikrofonem wodorowym /patent MerhlinLabSound we współpracy z KybernetesClub-Morocco /. Ta innowacyjna technologia umożliwia rejestrację elektromagnetycznego tła życia przyrody. Dane z niesłyszalnych pasm częstotliwości zamieniane są na analogowy sygnał akustyczny o harmonicznych parametrach.

Nagrania dokonywana za pomocą mikrofonu wodorowego mają charakterystykę szumu brązowego, którego używa się w muzykoterapii oraz w psychoterapii /m.in . jako wsparcie da terapii nerwic, depresji, stanów wypalenia, itd./

AIR. Zasada działania.

Układ elektroniczny mikrofonu wodorowego umieszczony jest w próżni z procesorami analogowymi. Ekranowany pojemnik z próżnią izoluje zakłócenia elektromagnetyczne /sztuczne częstotliwości wifi, gsm, itp./ Dzięki temu możemy rejestrować czysty harmoniczny szum, otwierający na wszechświat nowych doznań. Pliki audio rejestrowane w tym systemie umożliwiają pogłębiony relaks oraz szybką rewitalizację sił.

W systemie AIR|AnalogInSoundRecording powstają pliki audio, które są używane w kompozycji dźwięku, w muzyce relaksacyjnej oraz w muzykoterapii.

Efekty odsłuchu muzyki oraz dźwięków natury nagrywanych w technologii AIR to:
– poszerzenie odbioru muzyki
– odczucia znajdowania się w centrum przestrzeni dźwięku
– podniesienie emocjonalnego odbioru utworów muzycznych i nagrań
– szybka rewitalizacja sił na poziomie psychoemocjonalnym

Zapraszamy do korzystania z potencjału tej technologii przez stronę w j.polskim na TELEPØRTER ØHz.pl


Mastering. VSD | VirtualSonicDevices

VSD|Wirtualne Urządzenia Soniczne są plikami, nagrywanymi w systemie AIR | AnalogInsoundRecording. W wybranych plikach audio umieszczamy sygnatury harmoniczne T3L3|13, które wyraźnie pogłębiają odbiór dźwięku m.in. w sferze emocjonalnej.

Zastosowania VSD | VirtualSonicDevices:

– poszerzają odbiór dźwięku
– oczyszczają umysł i emocje
– poprawiają samopoczucie
– podnoszą ogólną odporność /w tym na stres/
– poszerzają percepcję
– poprawiają koncentrację
– wspierają wrażliwych ludzi, wzmacniając pole osobiste i dystans do stresu
– sprzyjają relaksowi i medytacji

VSD. Zasada działania.

VSD powstały dzięki połączeniu wiedzy:
– psychologicznej /muzykoterapia/
– fizycznej /akustyka/
– oraz cybernetycznej /transmisja danych/

Dzięki muzykoterapii połączonej z technologią harmonicznej fali, w naszych kompozycjach audio zapisujemy nie tylko dźwięk. Dzięki użyciu zaawansowanej technologii możliwe stało się zapisania ulotnej atmosfery miejsc, którą rejestrujemy mikrofonami wodorowymi oraz rekorderem, pracującym w systemie AIR. Efektem tej nowatorskiej technologii jest pogłębienie odbioru każdej muzyki. Technologiczne poszerzenie funkcji plików audio znalazło swoje zastosowanie w relaksie, medytacji i wielu technikach pracy ze sobą.

Próbki plików VSD są udostępniane poprzez nasz globalny kanał na soundcloud /pliki te oznaczamy w tytułach i metadanych skrótem „VSD”/.

Emisja. Stacja nadawcza T3L3|13

T3L3|13 jest wynalazkiem cybernetycznym, zbudowanym w celu pogłębiania relaksu i regeneracji organizmu. Sesje w polu harmonicznym przenoszą w przestrzeń głębokiego spokoju, mają działanie rewitalizujące i oczyszczające. Podczas sesji „przenosisz się” w czystą zieleń unikalnego przyrodniczo zakątka Ziemi, skąd nadajemy nasz program. Odpoczywasz i rewitalizujesz swój organizm w harmonicznej aurze natury, wśród śpiewu ptaków i szumu oceanu… bez wychodzenia z domu:) Przyjemnie, prawda?

TELEPØRTERy – pliki audio do sesji relaksu.
Korzystanie z sesji relaksu w systemie T3L3|13 przypomina słuchanie radia, którego program jest odbierany on_line przy pomocy komputera cyfrowego.  W tym rozwiązaniu technicznym zakresem częstotliwości, umożliwiającym odbiór sygnału harmonicznego jest plik audio. Materiał audio jest nagrywany w systemie AIR | Analog InSound Recorder. Plik zawiera zestaw częstotliwości, łączących z sygnałem stacji T3L3|13 oraz aurą przyrody, w której dokonano nagrania.

Poprzez system anten analogowych oraz łączami internetowymi przesyłamy relaksującą zerową falę harmoniczną. Do sesji relaksu używamy harmonicznych wibracji natury, rejestrowanych w systemie AIR|AnalogInSoundRecording oraz VSD.  Nagrania w systemie AIR mają poszerzone działania – przenoszą nie tylko dźwięk, ale i atmosferę miejsca, w którym zostały zarejestrowane.

Dzięki unikalnemu połączeniu sygnału cyfrowego i analogowej fali zerowej sesje relaksu są głębokie i rewitalizujące w efektach. Sen po sesji w polu harmonicznym jest regenerujący, a poranek… pełen sił i chęci do życia.

T3L3|13. Zasada działania.

Od strony technicznej stacja nadawcza T3L3|13 jest dużym komputerem analogowym. Stacja nadawcza T3L3|13 działa na podobnych zasadach jak każde radio. Program stacji jest odbierany na zasadzie rezonansu częstotliwości. Dla miłośników opisów technicznych więcej tutaj.

Nowa lokalizacja nadajnika transmitującego harmoniczną falę przyrody.

Nowe miejsce pod nadajnik stworzyliśmy dzięki pomocy przyjaciół znad oceanu oraz wsparciu ludzi z całego świata. We wrześniu 2017 roku nowa stacja nadawcza stanęła w unikalnym przyrodniczo zakątku Ziemi, z którego nadajemy sygnały harmoniczne do wieczornych sesji rewitalizującego relaksu.

Włączając dowolny TELEPØRTER audio
możesz przenieść się w miejsca,
w których dokonano rejestracji nagrań.

Zamknij oczy i teleportuj się
w przestrzeń harmonii przyrody.

Jesteśmy ciekawi Twojego zdania.

Czy TELEPØRTERy działają na Ciebie relaksująco?

View Results

Loading ... Loading ...


Zapraszamy do korzystania z potencjału technologii harmonicznej fali.
Zapraszamy do zadawania pytań w komentarzach.

Dodaj komentarz