Dlaczego TELEPØRT|>|RELAX
Najlepiej odpoczywamy na łonie natury, pośród lasów, gór lub nad morzem. Nie każdy jednak mieszka w pobliżu naturalnych źródeł harmonicznej fali przyrody. Naszych TELEPØRTERów używają ludzie z całego świata, którzy potrzebują harmonicznych fal przyrody do szybkiego relaksu i rewitalizacji.

Podczas odsłuchiwania naszych TELEPØRTERów „przenosisz się” w czyste pole natury, w którym relaksujesz się i rewitalizujesz swój organizm. Harmoniczne częstotliwości przyrody działają kojąco na układ nerwowy, poprawiają samopoczucie i podnoszą odporność na stres.

 

Działamy społecznie.
Projekt 0hz.pl jest inicjatywą obywatelską non-profit, która rozwija się w przestrzeni Fundacji Harmonicznej Fali. Dzięki wsparciu finansowemu możesz korzystać z tej unikalnej na skalę świata technologii nie ponosząc dużych kosztów.

Tworzymy i nadajemy z tego unikalnego przyrodniczo miejsca Ziemi.

Co robimy.

Jesteśmy pionierami Space Noise Art. Jest to przykład sztuki, która „uzdrawia” ludzi za pomocą dźwięku. Jeśli potrzebujesz więcej spokoju lub stymulacji, włącz jeden z naszych tematycznych filmów. 3 minuty i twój stan umysłu oraz nastrój zmienią się.

Tworzymy relaksujące nagrania oraz filmy. TELEPØRTERy są przykładem nowych technologii audio, które pogłębiają relaks w innowacyjny sposób, dzięki połączeniu sygnału cyfrowego i analogowych sygnatur harmonicznych. Do tworzenia nagrań oraz filmów korzystamy z systemu AIR/VSD, opartego na naszym patencie.

Z nagrań w analogowym systemie AIR/VSD korzystają producenci filmowi, muzycy i psychoterapeuci oraz ludzie, którzy potrzebują relaksu oraz szybkiej regeneracji sił.

Plany na przyszłość.
Docelowo chcemy, by stacja nadawcza pracowała przez 24 godziny na dobę 365 dni w roku. W ten sposób sygnał harmoniczny będzie dostępny non-stop, w każdym punkcie świata poprzez wirtualne urządzenia soniczne w formie plików audio, dostępne na stronach TELEPØRT. Nasz plan zależy jednak od możliwości finansowania tego projektu, ilości uczestników, sponsorów fundacji, itd 🙂


Jesteśmy idealistami.
Wierzymy w przyszłość cywilizacji, której fundamentem jest bogactwo naszej różnorodności, indywidualizm, talenty, wiedza, empatia, szacunek dla przyrody, prawo do samostanowienia oraz międzyludzkie porozumienie w pokoju.

ZERØ|PRESJI