2021. Nadchodzą zmiany.

HARMØNICZNA PRZESTRZEŃ SPØTKAŃ ZE SØBĄ

Created with Sketch.

2021. Nadchodzą zmiany.

Inicjatywa harmonicznej fali jest niezależnym projektem badawczym który rozwija się od ponad 20 lat. Projekt łączy pasjonatów odkryć, związanych kreacją i oczyszczaniem umysłu, balansem i zwiększaniem odporności psychologicznej oraz biologicznej. W 2021 nadejdą zmiany w funkcjonowaniu naszej inicjatywy.

W 2021 pożegnamy Fundację.

Od 20 lat działamy wg prostego przesłania: jeśli masz więcej i wiesz więcej, udostępniaj te możliwości innym, bo tylko w ten sposób można stworzyć lepszy świat. W tym celu, w roku 2014 powstała Fundacja Harmonicznej Fali – by udostępniać niezwykłe właściwości fali zerowej oraz wiedzę o umyśle, szerszej grupie osób. Niestety, m.in. z uwagi na zmieniające się w Polsce prawo i ogólną niechęć do nowych, wolnościowych inicjatyw 😉 FHF kończy swoją działalność w 2021 roku.

Nadchodzą więc zmiany, ale dotyczyć one będą wyłącznie spraw organizacyjnych i skali upowszechniania technologii harmonicznej fali oraz nowych technik pracy z umysłem.

Będzie jeszcze bardziej klubowo.

Od 2021 przechodzimy na inną formę działania i rozliczania. Zmienią się też ceny udziału w sesjach, które zostaną dostosowane do realnego poziomu kosztów, związanych z tym pionierskim projektem. Tym z Was, którzy uczestniczyli w sesjach od lat, będziemy chcieli (w miarę naszych możliwości), zaoferować specjalne ceny na sesje i zajęcia w polu harmonicznej fali.

Projekt się rozwija… międzynarodowo.

Powstają specjalistyczne urządzenia harmonicznej fali, których niezwykłe działanie przyciąga coraz więcej nowych ludzi. Nasz klub się powiększa, choć niestety ubywa ludzi, którzy mówią po polsku 😉 co dziwne, bo ludzie z Polski płacili jedynie 20% – 0% kosztów sesji (!). Być może Polska jest krajem, w którym częściej wybiera się wiarę „w jakoś to będzie”, niż konsekwentną pracę nad sobą.

A co przed nami w nowym roku…

Nowy Holograf i moduł: Umysł Kwantowy.
W tej chwili kończymy prace nad modułem do nowego Holografu Hzero, którego celem jest tworzenie przestrzeni harmonicznej. W tym module zastosowaliśmy większe lustra kwantowe i nowy system zasilania oraz wzbudzania fali wodorowej.

Moduł m.in. umożliwia połączenie z kwantowym stanem umysłu i jego wyższymi funkcjami. Ma działanie ochronne i tworzy głębszą przestrzeń harmoniczną, która zwiększa efekty sesji w polu harmonicznej fali.

Lustra kwantowe tworzą inteligentną przestrzeń harmoniczną, z którą można łączyć się poprzez osobisty klucz cybernetyczny (szczegóły dla członków klubu).

Pełna ochrona i wsparcie 24H, już wkrótce,
dla członków GRUP!

Zniżki klubowe.

Edycja z dnia 28.11.2020. Rezygnujemy z idei klubu na rzecz grup zorganizowanych, opisanych tutaj.

 

Możesz więcej, niż myślisz!

 

Ahoj przygodo!

RadioStacja ØHz | Nadajemy Dobrą Falę

FOTONOWE SAMOUZDRAWIANIE

Dołącz do grupy fotonowego samouzdrawiania. 10 osób i ruszamy!

ZAUFAJ SOBIE - MOŻESZ WIĘCEJ, NIŻ MYŚLISZ!

 

NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiPortuguêsРусскийEspañol