Przejdź do treści

2024. Kierunki.

W tym miejscu prezentujemy nowe kierunki na rok 2024, związane z sesjami w harmonicznej fali i rozwojem projektu Øhz.

Głównym celem działań rozwojowych w 2024 będzie integracja 3 poziomów świadomości człowieka, dzięki której odzyskuje się pierwszą tożsamość i pełną moc samostanowienia.

Ta ilustracja pokazuje zasadę ewolucji świadomości, związaną z samoświadomością 3 różnych źródeł percepcji człowieka. Bez tego uświadomienia i wiedzy, stojącej za prawem Trygonu, wzrost świadomości jest tylko iluzją, wyświetlaną w jednym z ciał/stanów siebie samego.

Poznaj siebie x 3!

Samoświadomość. Pole Pracy.

W związku z wieloma doświadczeniami, związanymi z podnoszeniem świadomości i samoświadomości w harmonicznej fali oraz fotonową metodą integracji na 3 poziomach, idziemy w stronę pracy w grupach, która sprawdza się w 100%. Do tego celu stworzyliśmy Pole Pracy, które bazuje na doświadczeniach grup badawczych na quantum.

Pole Pracy. Idea.
Przestrzeń tworzy grupa minimum 12 osób, połączonych jednym celem/tematem/zadaniem.

Przykład zajęć w Polu Pracy znajdziesz tutaj. I choć zniżek na sesje rewitalizacyjne SPA będzie w roku 2024 mniej środków, to na pracę nad sobą więcej:)

Sesje specjalne

Przestrzeń Sesji Specjalnych jest kolejnym przykładem Pola Pracy, związanego z konkretnymi tematami. Sesje te pokazują możliwość sięgnięcia po wsparcie Praw Kosmicznych do pracy nad sobą. Jest to możliwe dzięki ostatniej modernizacji Holografu z 2023 roku, dzięki której możemy włączać sesje, połączone ze sprzyjającymi układami planet i gwiazd. Zakres działania tych sesji zależy od daty i układu spinów magnetycznych planet oraz interakcji pomiędzy ich polami informacyjnymi.

Przed nami różnego rodzaju sesje specjalne, wspierające wyciszanie napięć oraz podnoszenie samoświadomości w poszczególnych aspektach ludzkiej egzystencji – od spraw, związanych z relacjami ze sobą, po relacje z ludźmi.

O kolejnych terminach i tematach sesji specjalnych będziemy informować naszym newsletterem.

Już wkrótce.

Cykl sesji specjalnych w samo południe, czyli Fala Dobrych Życzeń.

Cykl tych sesji powstał w oparciu o inspirację z doświadczeń uczestników grupy X-Rays.
Szczegóły już wkrótce.

Karnety i abonamenty.

Z uwagi na zaplanowaną modernizację luster kwantowych, przesuwamy środki na ten cel, więc zaproszeń na sesje SPA ze zniżkami będzie mniej, ale będą:)

Jeśli chcesz dołączyć do grona sponsorów, zapraszamy tutaj. Dziękujemy, razem możemy więcej!


STACJA Ø ~ Nadajemy Dobrą Falę!