Przejdź do treści

BLØG

Człowiek z przyszłości.

ØHz to projekt badawczy, który dysponuje technologią harmonicznych pól kwantowych “z przyszłości” oraz wiedzą, jak z tego pola korzystać. Od 25 lat dzielimy się tym, co odkrywamy, testując każde rozwiązanie w przestrzeni grup badawczych, współtworzących podstawy ZeroNautyki i jej wielopoziomowy program. Technologie z przyszłości. Era Wodnika to nowa perspektywa pola… Czytaj dalej »Człowiek z przyszłości.

ZeroNautyka

ZeroNautyka to sztuka nawigacji poza czasem i przestrzenią. Powstała w trakcie poszukiwań nowych perspektyw Człowieka i świata w erze Wodnika. Zeronautyka wyrasta z Manifestu Zeronistycznego, który opisuje wnioski z 25 lat badań nad świadomością w harmonicznych polach kwantowych. Złota zasada zeronizmu brzmi: “wyzeruj wszystko, co wiesz o sobie i świecie, oczyść umysł… Czytaj dalej »ZeroNautyka

Siła umysłu wzrasta. I co dalej.

Obserwowane zaburzenia w polu losowości pokazują, że siła umysłu wzrasta, a badanie telemetryczne dowodzą, że to globalny proces, obejmujący wszystko i wszystkich. Kosmos się zmienia. Obecne zmiany mają charakter kosmiczny, co widać po rosnącej aktywności sejsmicznej, ruchu biegunów magnetycznych i ponadnormatywnym wzroście aktywności Słońca. Zmiana w kosmicznym polu informacyjnym dotyka… Czytaj dalej »Siła umysłu wzrasta. I co dalej.

We władzy archetypów.

Człowiekiem rządzą wzorce, żyjące w cieniu nieświadomości. Zobacz, jak uwolnić się z władzy archetypów. Najgorszym z nich jest archetyp mesjasza, bo skutecznie odciąga ludzi od słusznego protestu w kierunku czekania na złotą rączkę od wszystkich problemów. Mesjasz przybiera różne formy – od religijnych ikon, przez lepszy-nowy-rząd, po rok 2012 lub… Czytaj dalej »We władzy archetypów.

Latające Dywany. Harmonia w pulsie serca przyrody.

Stworzyliśmy ponad 80 “latających dywanów”, dostępnych w Twojej Holokabinie. Latające Dywany powstały z czystych brzmień analogowych, rejestrowanych wysokiej klasy mikrofonami stereofonicznymi Steinberg oraz mikrofonami hydrogenowymi naszego patentu. Nagrań dokonaliśmy w przestrzeni przyrody Azorów w ramach projektu “W poszukiwaniu Ciszy miedzy dźwiękami”. Latające Dywany są plikami audio/video, które możesz używać jako… Czytaj dalej »Latające Dywany. Harmonia w pulsie serca przyrody.

Multiverse. Bramy punktu zerowego.

Wyobraź sobie, że znajdujesz się w miejscu poza czasem, z którego możesz kontrolować swoją przeszłość, przyszłość i teraźniejszość. Zobacz koncepcję multiverse, dzięki której zrozumiesz, że wchodząc w harmoniczną przestrzeń kwantowej ciszy punktu zerowego, możesz osiągnąć nowy poziom samokreacji. Redakcja na podstawie materiałów z grupy badawczej quantum.merhlin.com, artykułu Yasunori Nomura z… Czytaj dalej »Multiverse. Bramy punktu zerowego.

Trwa sztorm, trzymaj się pokładu!

Obecny cykl słoneczny jest zjawiskowy. Wyjątkowo nieregularne zmiany na Słońcu, w jonosferze Ziemi oraz wędrujący biegun magnetyczny, tworzą prawdziwy “alchemiczny tygiel”. Niestety nie będzie to ta wyczekiwana, różowa wersja “przebiegunowania” i “przemiany ludzkości” w jej wyższą formę. Zobacz więc, jak przygotować się na sztorm. Wicher zmian. Obecną sytuację na Ziemi… Czytaj dalej »Trwa sztorm, trzymaj się pokładu!

Inspiracje na fali koniunkcji Słońca i Plutona

Przed nami ważny cykl sesji specjalnych na fali koniunkcji Słońca i Plutona, służących zrzuceniu balastu i zasianiu nowych ziaren na przyszłość. A poniżej niezwykle inspirujący tekst, który pogłębia wielowątkowość tej chwili i jej niezwykły sens zmiany, jako źródła przemiany. Słońce to Twoja tożsamość, to kim jesteś. Tożsamość u źródła jest… Czytaj dalej »Inspiracje na fali koniunkcji Słońca i Plutona

Flash na drodze do siebie.

Jedyną przeszkodą na drodze do siebie jesteś Ty, czyli historia Flash ‘a opowiedziana przez Alejandro Jodorowsky, z której dowiesz się, że ucieczka przed sobą może stać się nawet sensem życia. Kim jest Flash? To człowiek, który posiada superszybkość. Po jej uzyskaniu może okrążyć świat w mniej niż sekundę, może przechodzić… Czytaj dalej »Flash na drodze do siebie.

w lipcu

“Od muzyki piękniejsza jest tylko cisza”

Nasz Holograf nadaje kwantową falę ciszy na częstotliwości harmonicznej 0Hz, w której możesz relaksować się głębiej, efektywniej pracować i rewitalizować siły, odzyskując potencjał samoregulacyjny organizmu. Zobacz, jak ważna jest cisza i dlaczego warto w niej odpoczywać oraz jeden mały minus, związany ze spotkaniami z Ciszą. Cisza kontra hałas. Wszechobecny hałas… Czytaj dalej »“Od muzyki piękniejsza jest tylko cisza”

kierunki

2024. Kierunki.

W tym miejscu prezentujemy nowe kierunki na rok 2024, związane z sesjami w harmonicznej fali i rozwojem projektu Øhz. Głównym celem działań rozwojowych w 2024 będzie integracja 3 poziomów świadomości człowieka, dzięki której odzyskuje się pierwszą tożsamość i pełną moc samostanowienia. Ta ilustracja pokazuje zasadę ewolucji świadomości, związaną z samoświadomością… Czytaj dalej »2024. Kierunki.

Ciało fotonowe. Informacje i zalecenia.

Ciało fotonowe jest nazywane 4 ciałem lub ciałem kosmicznym, ponieważ integruje pozostałe ciała człowieka w harmonijną jedność. Od potencjału ciała fotonowego zależy nie tylko ogólne samopoczucie oraz zdrowie, ale i ewolucja człowieka na wyższe poziomy świadomości. Rola ciała fotonowego. Ciało fotonowe daje pełną ochronę na czynniki środowiskowe, psychosmog innych ludzi oraz… Czytaj dalej »Ciało fotonowe. Informacje i zalecenia.

Sesje i ankiety. I Ty.

0Hz to projekt badawczy, który od blisko ćwierć wieku udostępnia odkrycia, dotyczące pracy z umysłem w harmonicznych polach kwantowych. Praca badawcza jest naszym priorytetem, a jednym z bardzo ważnych elementów tej pracy są ankiety, wypełniane przez uczestników sesji. Co dają badania ankietowe. Od 24 lat projekt Harmonicznej Fali rozwija się… Czytaj dalej »Sesje i ankiety. I Ty.