Fotonowa Aktywacja Szyszynki

HARMØNICZNA PRZESTRZEŃ SPØTKAŃ ZE SØBĄ

Created with Sketch.

Fotonowa Aktywacja Szyszynki

aktywacja szyszynki

Metoda Fotonowa jest częścią większego projektu, którego przedmiotem jest również aktywacja szyszynki – organu, sterującego komunikacją z wyższymi funkcjami umysłu.

Szyszynka, kilka faktów.

Szyszynka jest źródłem DMT oraz wielu innych endorfin, niezbędnych do życia w poczuciu szczęścia, radości i pełni sił. Szyszynkę można stymulować światłem poprzez nerw wzrokowy (i nie tylko).

aktywacja szyszynki

Szyszynka jest tzw. okiem ciemieniowym, wrażliwym na czynniki bio-elektryczne mózgu oraz promieniowanie fotonowe. W trakcie badań zauważyliśmy, że ten centralny organ mózgu można stymulować nie tylko światłem pochodzenia zewnętrznego, ale też tym wyobrażonym.

Reakcje fotonowe w mózgu.
Jak wynika z badań neurologicznych, kiedy wyobrażamy sobie światło, reagują te same partie mózgu, które aktywują się w czasie kontaktu ze światłem widzialnym.

Dlatego też w naszym języku jest też wiele nawiązań do „wewnętrznego światła” szyszynki. Często mówimy, że „coś świta nam w głowie” albo, że „zapala się światełko”, „przyszło mi coś do głowy”, „mam jasną myśl”, „lotny umysł”, itd.

Za tymi wrażeniami stoi szyszynka, która okazuje się „wewnętrznym okiem”, rejestrującym bioelektryczną aktywność płatów ciemieniowych i potylicznych mózgu. Ta aktywność jest często odczuwana jako odczucie „światła w centrum głowy”.

Szyszynka jest ważna.

Jest bio-procesorem, który odpowiada m.in. za gospodarkę hormonalną, wydzielanie endorfin i hormonów szczęścia. Organ ten ma więc fundamentalne znaczenie dla naszego zdrowia i samopoczucia.

Również dzięki szyszynce jesteśmy w stanie osiągać poszerzone stany umysłu, w których dużo łatwiej odnaleźć rozwiązanie życiowego problemu, zachować spokój i pobudzić funkcje samoregulacyjne organizmu (w tym odporność, która w głównym stopniu zależy od gospodarki hormonalnej, którą steruje szyszynka).

Aktywacja szyszynki Metodą Fotonową.

W trakcie pracy nad Metodą Fotonową zauważyliśmy, że podczas stymulowania szyszynki „wewnętrznym światłem”, pojawiają się poszerzone stany percepcji, które poprawiają komunikację z umysłem, uruchamiają wyższe funkcje umysłu (np. intuicję) oraz usprawniają kojarzenie.

W kontekście foto-wrażliwości szyszynki, Metoda Fotonowa umożliwia komunikację z wyższymi partiami umysłu za pomocą „języka światła szyszynki”.

Zrób to dla siebie!

Możliwość korzystania z Metody Fotonowej do aktywacji szyszynki w polu harmonicznej fali jest dodatkowym elementem dyscyplinującym niechętnych nauce i zmianom;) do konsekwentnej pracy w poprawie komunikacji ze sobą i swoim umysłem. Efekty tej pracy są olśniewające:), o czym donoszą uczestnicy sesji.

Aktywacja szyszynki – to jest proste!

Zapraszamy na cykl sesji z Metodą Fotonową.
Co tydzień otrzymasz nowe ćwiczenie tzw. Foton,
który pomoże Ci aktywować szyszynkę do optymalnej pracy.

Ahoj przygodo!

RadioStacja ØHz | Nadajemy Dobrą Falę!

FOTONOWE SAMOUZDRAWIANIE

Dołącz do grupy fotonowego samouzdrawiania. 10 osób i ruszamy!

ZAUFAJ SOBIE - MOŻESZ WIĘCEJ, NIŻ MYŚLISZ!

close

FOTONOWE SAMOUZDRAWIANIE

Dołącz do grupy fotonowego samouzdrawiania. 10 osób i ruszamy!

ZAUFAJ SOBIE - MOŻESZ WIĘCEJ, NIŻ MYŚLISZ!

 

NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiPortuguêsРусскийEspañol