Azory. Tutaj możesz się uśmiechać :)

Oczyść umysł w harmonicznym polu - odzyskasz siły i spokój.

Created with Sketch.

Azory. Tutaj możesz się uśmiechać :)

Dlaczego Azory?
Od Europy dzieli nas 1500 km oceanu, który dystansuje archipelag od coraz bardziej zestresowanego świata. Tutaj widać wyraźnie w jaki sposób relaksująca perspektywa życia wpływa na jednostki oraz społeczność, tworzoną przez ludzi, wolnych od wpływu globalnej propagandy ciągłego zagrożenia.

Efekty życia w cywilizacji, budowanej na lęku i stresie, są coraz bardziej widoczne, statystycznie wstrząsające. Europa i świat idą w niepokojącym kierunku.

Na Azorach odczuwa się te różnice całym sobą. Tutaj relaksujący wpływ przyrody potwierdza wnioski naukowych prac, mówiących o roli relaksu i harmonicznych częstotliwości pola przyrody w budowaniu relacji międzyludzkich oraz tego, co nazywamy “postępem cywilizacyjnym”.


Koncert Grupo Folclórico Ilha Verde, 10.2017 Ponta Delgada, The Azores.


Czas na relaks.
Przybywając na São Miguel / jedną z 9 wysp archipelagu / wchodzi się w świat, połączony z relaksującą przestrzenią przyrody. Od pierwszych chwil czuje się, że czas płynie tutaj inaczej, odmierzany oceanem – wielkim harmonicznym zegarem, w którego wnętrzu toczy się życie wyspy.

Ocean okazuje się siłą życia, której inteligencja ma niezwykły wpływ na mieszkańców całego archipelagu Azorów. Gasi napięcia międzyludzkie, fala za falą powtarzając, że bez dobrych relacji życie na tym skrawku lądu w bezkresie oceanu nie jest możliwe. Każda fala wchodząca i schodząca z lądu pokazuje przyczynę i skutek, od których zależy nasza teraźniejszość. W takim miejscu wszystko, co pozornie skomplikowane, okazuje się odwiecznie proste. Dobre relacje z sąsiadami oznaczają przyjemne życie wśród zadowolonych ludzi, którzy tworzą równie szczęśliwe społeczności.

Spotykamy tutaj wielu przyjaznych i pomocnych ludzi, których pogoda ducha, uśmiech i wzajemny szacunek dopełniają atmosfery tego niezwykłego miejsca.

Jako, że jesteśmy pogodni z natury, poczuliśmy się tutaj jak w domu.
Nie jest to “raj”, ale na São Miguel żyje się inaczej. W drodze do pracy nie spotyka się ściętych stresem twarzy, mknących do stajlowo nielubianej roboty;) Na São Miguel mijamy uśmiechniętych ludzi, niespiesznie idących do swoich zajęć, pracujących w swoim tempie, z radością, w atmosferze międzyludzkiej sympatii i zrozumienia. Czuć tutaj falę dobra, która łączy ludzi ponad społecznymi rolami, podziałami, ideami.

Azory są specyficznym miejscem.
Ruch turystyczny nie jest zbyt duży. Nie ma i nie będzie tutaj betonowych hotelisk na tysiące osób. Pogoda nie sprzyja leżeniu na plaży. Częste deszcze zasilają bujną przyrodę, która otrzymała status dziedzictwa narodowego. Tutaj tradycja współistnienia z przyrodą nie wymaga prawnych regulacji. Siły natury, sztormy i czynne wulkany uczą ludzi życia w teraźniejszości, w opiekowaniu się majątkiem społecznym i spokojnej akceptacji roli “sił wyższych” oraz naturalnych praw, rządzących życiem oceanu, otaczającego ze wszystkich stron ten skrawek lądu.

Ocean spokoju.
Na wyspie relaksujący spokój jest czymś tak samo naturalnym, jak nerwowy pęd dla Europejczyków. Turystów łatwo rozpoznać po tempie, w jakim przebiegają wśród mieszkańców, spoglądających na nich z uśmiechem, pełnym sympatii i współczucia 🙂

Tutaj żyje się wg innego czasu, który odmierza szumiący ocean, zestrajający wszystko w jedną całość. Ocean jest kluczem do zagadki tego miejsca. Kiedy się uspakaja, rybacy wypływają po skarby morza. Kiedy zamienia się w dziką bestię, ludzie doceniają rolę bliskości i wsparcia. Ocean jest siłą natury i wielkim nauczycielem.

Azorczycy żyją w relaksującym polu przyrody, które budzi intuicję i inteligencję emocjonalną, dzięki której wiedzą w jaki sposób dbać o swój dom i o siebie nawzajem. Intuicyjna wiedza zastępuje lata szkoleń, więc nie wszyscy Azorczycy zdają sobie sprawy, że żyją wg “nowoczesnych praw”, które mówią o pozytywnym wpływie relaksu na wydajność pracy, samopoczucie oraz zdrowie.

Zapraszamy do korzystania z TELEPØRTERów, które są unikalnymi pocztówkami audio, łączącymi z relaksującą atmosferą Azorów i harmoniczną falą przyrody. Mamy nadzieję, że ten projekt pomoże Państwu odzyskać pogodę ducha i dystans do stresu.

Wskazówki ITE|EUSTRES

Pamiętaj! Uśmiech – naturalny czy wymuszony – daje organizmowi sygnał poczucia zadowolenia,
szczęścia, radości, co zawsze zmniejsza uczucie stresu i jego objawy. Uśmiechnij się 🙂

Relaks jest bardzo ważny, bo umożliwia szybką regenerację sił, zatrzymanie się, przemyślenie swoich spraw i zmianę perspektywy widzenia wielu problemów. Zapraszamy do Køsmicznego Spa!

 

Pozdrawiamy!

Stacja ØHz | Nadajemy Dobrą Falę


Ahoj 👋 To miłe, że z nami jesteś.

Ilość miejsc na sesje w cenach promocyjnych jest ograniczona. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o dostępnych sesjach, zapisz się tutaj.

Powiadomienia o sesjach+ciekawe artykuły o pracy z umysłem i ćwiczenia. Zero spamu!

 

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiPortuguêsРусскийEspañol