Co nowego w czerwcu.

Sesje w Harmonicznym Polu Fotonowym

Created with Sketch.

Co nowego w czerwcu.

W czerwcu się okaże, co nam Bóg da w darze.

przys. lud.

W czerwcu wchodzimy w kolejny etap badań, związanych z Teorią Informacyjnego Pola i jej praktycznym zastosowaniem w zakresie uruchamiania wyższych funkcji umysłu. Stąd kilka zmian w funkcjonowaniu projektu.

1. Projekt nowego holografu.

W ramach finansowania i współpracy grup badawczych z quantum.merhlin.com powstaje projekt kolejnej wersji holografu, którego premierę planujemy na początek nowego roku. Nowy projekt zakłada wymianę elementu holograficznego na jego nowszą wersję, dzięki której otrzymamy jeszcze większy potencjał harmoniczny, dostępny dla większej ilości osób (w tej chwili holograf może pracować max. dla 100 osób).

2. Jeden system rezerwacji dla wszystkich.

W związku z rozwojem badań nad TIP oraz metodami pracy z umysłem w polach harmonicznych, stajemy przed koniecznością zmian organizacyjnych w systemie rezerwacji. Od czerwca ujednolicamy system rezerwacji dla uczestników sesji z kilku kontynentów. Ta zmiana umożliwi nam poświęcenie większej ilości czasu na badania i prace projektowe nad nowy holografem.

Zobacz kalendarz, który powinien wyświetlać się w Twoim języku (z ust. przeglądarki).

3. Ceny w euro.

W związku z tym, że 90% uczestników sesji dokonuje płatności w euro, powracamy do systemu rezerwacyjnego, opartego na tej walucie. Oczywiście, nadal można dokonywać płatności w złotówkach, korzystając z możliwości wymiany walut przy płatności PayPal. Za sesję można również płacić popularnymi kartami visa, master-card).

4. Kody promocyjne.

Wraz z wprowadzeniem jednego systemu rezerwacyjnego unifikujemy też ceny sesji do poziomu podstawowego.
Informacje o rabatach i promocjach będą przesyłane newsletterem, w którym znajdziesz kody specjalne ze zniżkami do 50%. Ilość miejsc w cenach promocyjnych nadal jest ograniczona.

5. Karnety. Stawiamy na edukację!

Nasz projekt rozwija się dzięki ludziom, którzy dostrzegli szybkie i pozytywne efekty pracy z umysłem w polach harmonicznych. Zmiany te wymagają jednak konsekwencji w stosowaniu się do zaleceń i wskazówek Metody Fotonowej.

Dlatego od czerwca stawiamy na tych z Was, którzy wiedzą już, że oczyszczenie umysłu jest pierwszym krokiem do wzmocnienia sił psychicznych, co przekłada się na diametralną zmianę komfortu życia. Holistyczny wymiar pracy z umysłem w polach harmonicznych to nie tylko lepsze samopoczucie i zdrowie oraz większa ilość sił. Odbudowanie potencjału sił psychicznych wzmacnia również sferę duchową, bez której człowiek znajduje się w stanie poczucia pustki i niekompletności.

Dla wszystkich, którzy pragną osobistej i holistycznej (całościowej) przemiany oraz dystansu do narastającego stresu i uruchomienia wyższych funkcji umysłu, wprowadzać będziemy karnety specjalne na programy edukacyjne, związane z:

Aktualizowaną stronę z karnetami na różnego rodzaju aktywności w specjalnych cenach możesz zobaczyć tutaj. Więcej informacji przesyłamy naszym newsletterem, do którego możesz się zapisać w formularzu na dole wpisu.
Wszystkie zajęcia i aktywności edukacyjne odbywają się w trybie korespondencyjnym (mail-mail), w związku z czym forum nie jest obecnie dostępne.

6. Samopoznanie w lustrze rzeczywistości.

To najpiękniejsza przygoda życia, prowadząca do akceptacji samego siebie. Samopoznanie jest świadomym poznawaniem swojego świata w zakresie relacji ze sobą, z otoczeniem, rodziną i dzieciństwem. Nasze relacje ze sobą kształtują całe życie, więc możliwość retrospekcji jest tym elementem, który otwiera nas na głębsze zrozumienie samych siebie.

W ciszy oczyszczonego umysłu otwiera się wgląd w przyczyny różnych wydarzeń, losowych zdarzeń, sukcesów i porażek.

Zapisz się do newslettera (formularz pod wpisem).
Odbierz zaproszenie na workshop uruchamiania lustra rzeczywistości,
w którym znajdziesz odpowiedzi na wiele swoich pytań.

Możesz więcej, niż myślisz!

RadioStacja ØHz | Nadajemy Dobrą Falę!

Ahoj 👋 To miłe, że z nami jesteś.

Ilość miejsc na sesje w cenach promocyjnych jest ograniczona. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o dostępnych sesjach, zapisz się tutaj.

Powiadomienia o sesjach+ciekawe artykuły o pracy z umysłem i ćwiczenia. Zero spamu!

 

NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiPortuguêsРусскийEspañol