Co nowego w listopadzie?

Co nowego w listopadzie?

Na przełomie października i w listopadzie mieliśmy trochę zawirowań, o których piszemy poniżej. Jedna z dobrych wiadomości jest taka, że stacja Øhz znów nadaje 🙂 Zapraszamy serdecznie do korzystania z nowych propozycji, służących poznaniu siebie.

1. Awaria baz danych. Usunięta.

W dniu 1.11. nasz serwis wyłączył się na 2 dni. Dziękujemy za pomoc w przywróceniu baz danych Panu Piotrowi Stawarczyk z H88 S.A. www.LinuxPL.com. Wszystko działa!

2. Awaria holografu. W trakcie naprawy.

Zakończyliśmy zbiórkę na modernizację uszkodzonego toru wizyjnego do Holografu. DZIĘKUJEMY!
Zamówiliśmy już nowy element, który powinien pojawić się na Stacji ØHz w ciągu tygodnia. Wszystkich darczyńców z tej akcji zapraszamy na 4 bezpłatne sesje holistycznego relaksu i rewitalizacji. Terminy sesji podamy przez newsletter, po uruchomieniu Holografu.

3.Nowa ramówka holistycznych sesji relaksu i rewitalizacji.

W listopadzie ruszamy z nową ramówką sesji relaksu w polu harmonicznej fali. Zapisz się do newslettera, aby być na bieżąco.

4. Zajęcia ŚWIATEŁKØ już 17.11.2019!

Te zajęcia to 9 dni niezwykłej przygody, która pokazuje, że praca z umysłem w relaksie jest przyjemna i niezwykle efektywna! Zapraszamy!

Reportaże w listopadzie

5. SOS Cagarros

W listopadzie pojawi się cykl reportaży z tegorocznej akcji SOS Cagarros, o której pisaliśmy w ubiegłym roku. W tym roku team stacji uratował ponad 50 Cagarro 🙂 Z przyjemnością informujemy, że Fundacja Harmonicznej Fali obejmuje patronat nad tą szczytną inicjatywą, której celem jest ratowanie zagrożonego gatunku tych niezwykłych ptaków morskich. Zobacz hasztag #soscagarros na FB.

 

Pozdrawiamy!

Stacja ØHz | Nadajemy Dobrą Falę

NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiPortuguêsРусскийEspañol