Co robić w KØSMICZNYM SPA?

HARMØNICZNA PRZESTRZEŃ SPØTKAŃ ZE SØBĄ

Created with Sketch.

Co robić w KØSMICZNYM SPA?

Sekretem Køsmicznego Spa jest harmoniczna przestrzeń, tworzona przez Holistyczny Holograf. Urządzenia dostarcza uczestnikom sesji harmoniczną falę zerową, która równoważy biegunowe potencjały na poziomie elektromagnetycznym ciała. Poprawa samopoczucia jest „automatyczna”, ponieważ harmoniczna fala wycisza organiczny, komórkowy stres i stojące za tym napięcia w polu emocji. Efektem uczestniczenia w sesji jest wewnętrzny spokój, wyciszenie i poczucie większej harmonii. Zobacz, co robić, aby pełniej poczuć ten relaksujący efekt.

Dziś podpowiemy, w jaki sposób można spędzać czas w Køsmicznym Spa.

Po pierwsze, jeśli nie masz wprawy w praktykowaniu jakichś form kontemplacji, czy medytacji, nagłe zatrzymanie w bezruchu, po całym dniu, spędzonym w pędzie, pod presją czasu, może być trudne. W związku z tym, aby pozwolić ciału i umysłowi „wyhamować”, możesz rozpocząć pobyt w Kosmicznym Spa od przyjemnego gorącego prysznica, po którym poprzeciągasz i porozciągasz powoli ciało. Możesz nawet „zatańczyć do niesłyszalnej muzyki”, poruszając ciałem powoli i intuicyjnie, jak w zwolnionym tempie, koncentrując się na oddechu.

Co robić dalej?

Po takim wstępie możesz się wygodnie położyć, podkładając pod kolana wałek lub niewielką poduszkę. Jedną dłoń połóż na sercu, a drugą na brzuchu. Jeśli jakaś sprawa zaprząta Twój umysł, odłóż ją na później – kiedy wrócisz do niej, zobaczysz ją z nowej, głębszej perspektywy. Skup się na spokojnym, naturalnym oddechu, „opadaj w siebie” jak w błękit oceanu, coraz głębiej i głębiej, rozluźniając ciało, aż do miejsca, w którym jest cicho i spokojnie. Oddychaj i rozluźniaj się.

Konsekwentne powtarzanie tego prostego ćwiczenia podczas kolejnych pobytów w Køsmicznym Spa da Ci możliwość pogłębiania wewnętrznego spokoju, czego serdecznie Ci życzymy:)

Zobacz termin najbliższej sesji i wypróbuj to proste ćwiczenie w akcji:) Zapraszamy!

 

Pozdrawiamy!

Stacja ØHz | Nadajemy Dobrą Falę

 

Więcej Voyagerów? Subskrybuj bezpłatnie nasz nowy kanał, zapraszamy!

FOTONOWE SAMOUZDRAWIANIE

Dołącz do grupy fotonowego samouzdrawiania. 10 osób i ruszamy!

ZAUFAJ SOBIE - MOŻESZ WIĘCEJ, NIŻ MYŚLISZ!

 

Dodaj komentarz

NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiPortuguêsРусскийEspañol