Czarne owce. Uzdrowiciele rodzin.

Sesje w Harmonicznym Polu Fotonowym

Created with Sketch.

Czarne owce. Uzdrowiciele rodzin.

czarne owce

Czarne owce, to specjalnie dla Was!

“Jesteś marzeniem wszystkich swoich przodków.”

Bert Hellinger

“Tak zwane ‘Czarne Owce’ rodziny są w rzeczywistości poszukiwaczami dróg wyzwolenia dla drzewa genealogicznego – tymi, którzy nie dostosowują się do zasad lub tradycji systemu rodzinnego.

Czarne owce stale szukają, aby zrewolucjonizować przekonania, w przeciwieństwie do dróg naznaczonych tradycjami rodzinnymi. Krytykowani, osądzani, a nawet odrzucani, są powołani do uwalniania drzewa powtarzających się historii, które frustrują całe pokolenia.

‘Czarne owce’, ci, którzy się nie adaptują, ci, którzy krzyczą, buntują się, naprawiają, detoksykują i tworzą nową, kwitnącą gałąź. Niezliczone niespełnione pragnienia, niespełnione sny, sfrustrowane talenty naszych przodków manifestują się w ich buncie, szukając swego ujścia.

Drzewo genealogiczne, przez bezwładność, będzie chciało nadal utrzymywać kastracyjny i toksyczny kierunek swojego pnia, co sprawia, że ​​jego (Twoje) zadanie jest trudne i problematyczne. Jednak nikt nie może sprawić byś zwątpił. Zaopiekuj się swoją wyjątkowością jako najcenniejszym kwiatem swojego Drzewa.” Bert Hellinger.

Rozświetl pole swojej rodziny!

Metoda Fotonowa podkreśla wagę pracy z polem rodziny, której służą sesje w polach harmonicznych z użyciem Foton_8. Im więcej światła wysyłanego w przeszłość po liniach rodowych, tym lepsze funkcjonowanie w teraźniejszości.

Życie jednostki jest połączone z polem rodziny, więc od jakości relacji w stadzie zależy jakość Twojego życia. Postaraj się więc rozświetlić swoje relacje z bliskimi, bo to często rozwiązuje każdy problem. Zapraszamy na sesje w polu harmonicznym z osobami bliskimi.

W polach harmonicznych wszystko jest możliwe. Przeszłość można zmieniać, co ma wpływ na teraźniejszość i przyszłość. Foton_8 jest ostatnim elementem cyklu zajęć Oczyść Umysł, na które serdecznie zapraszamy wszystkie Czarne Owce.

Jesteś marzeniem wszystkich swoich przodków

Stacja ØHz | Nadajemy Dobrą Falę!

opracowanie na podstawie materiałów grup
z quantum.merhlin.com

Ahoj 👋 To miłe, że z nami jesteś.

Ilość miejsc na sesje w cenach promocyjnych jest ograniczona. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o dostępnych sesjach, zapisz się tutaj.

Powiadomienia o sesjach+ciekawe artykuły o pracy z umysłem i ćwiczenia. Zero spamu!

 

NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiPortuguêsРусскийEspañol