Przejdź do treści

Wskazówki dla uczestników sesji.

Zobacz podstawowe informacje, w jaki sposób szerzej i bardziej efektywniej korzystać z Harmonicznej Fali, np. do uruchamiania pozytywnych fal koincydencji.

„Zmień sposób, w jaki patrzysz na rzeczy, a rzeczy,
na które patrzysz, się zmienią”.

~Wayne Dyer

Sens sesji.

Harmoniczna Fala rozluźnia napięcia na poziomie komórkowym i elektromagnetycznym, co znacznie przyspiesza oczyszczanie umysłu i emocji. W ten sposób odzyskujesz siłę, spokój i dystans do stresu, a możesz jeszcze więcej. Właściwie, cokolwiek robisz, w poszerzonym stanie umysłu będziesz to robić lepiej.

Przestrzeń relaksującego luzu.

Wejście w relaks w harmonicznym polu jest dziecinnie proste, a przełączenie w poszerzony stan świadomości (wysokich emocji i jasnych myśli) w pełni automatyczne. Koncentracja na oddechu, połączonym z ćwiczeniem Fotonowym sprawia, że Twój umysł wchodzi na wyższy poziom percepcji, w którym cichnie dekoncentrujący szum myśli.

W ten sposób łączysz się z Przestrzenią, która daje nieocenione wsparcie w każdej chwili życia! Doświadcza tego 90% uczestników sesji w Harmonicznej Fali, stosujących się do podstawowych wskazówek, zamieszczonych w tym tekście.

Aby otworzyć się w pełni na efekty sesji i ich potencjał,
zastosuj się do poniższych wskazówek.

Relaks przed sesją.

Rozluźnienie ciała wycisza umysł, zobacz przyjemne ćwiczenie dla inspiracji.
Aby w pełni odczuć wyciszający charakter sesji, należy lekko zrelaksować się na jej początku (w potwierdzeniu rezerwacji przesyłamy mailem wskazówki, w jaki sposób rozluźnić się po stresującym dniu). Jeśli masz doświadczenia z medytacją/relaksacją, będzie Ci łatwiej osiągnąć większy efekt.

Stres.

Jeśli relaks jest utrudniony, świadczy to o zbyt dużym napięciu w układzie nerwowym, co wymaga świadomej i konsekwentnej pracy nad jego obniżeniem. Wprowadzenie przekazanych ćwiczeń do planu dnia i konsekwencja w ich wykonywaniu zawsze daje znaczną poprawę.
Jeśli żyjesz w nadmiernym stresie dłuższy okres czasu, potrzebujesz minimum kilku sesji i własnej pracy w tygodniu, aby wyciszyć układ nerwowy. Ta “praca nad sobą” nie jest ciężka;) bo Metoda Fotonowa polega na wręcz dziecięcej zabawie wyobraźnią, połączoną z oddechem… sama przyjemność:)

Efekty sesji.

Odczucia rozluźnienia i wyciszenia podczas sesji mogą się zmieniać.
Zdolność do relaksu zależy od dnia i wielu czynników, m.in. wyższego poziomu stresu, zmęczenia, a nawet od pogody.

Ważne jest jednak, że holistyczne efekty sesji w Harmonicznej Fali są automatyczne, a poprawa samopoczucia może przyjść w trakcie sesji lub w kolejnych dniach po niej. Dlatego przed każdą sesją warto zapisać sobie jej cel, by móc zarejestrować pozytywną zmianę w danej sferze.

Koncentracja.

Żaden wiatr nie jest dobry dla okrętu, który nie zna portu swego przeznaczenia.”
~ Konfucjusz.

Ta konfucjańska wskazówka odnosi się do umysłu w stanie koncentracji na celu. Problemy z koncentracją stoją za wieloma niepokojącymi i dyskomfortowymi stanami umysłu.
Dlatego do programu sesji wprowadziliśmy ćwiczenia Fotonowe (tzw. Fotony) oraz zalecenie opisania celu sesji.

W ten sposób możesz w krótkim czasie zdyscyplinować swój umysł, by stał się instrumentem kreacji, wsparcia i pomocy na drodze Twojego życia, a nie źródłem życiowego pomieszania. Umysł w stanie koncentracji da Ci wewnętrzny spokój, lepsze samopoczucie i możliwość bezproblemowego osiągania życiowych celów na fali koincydencji.

Cel sesji.

Sesje wyciszają napięcia na poziomie komórkowym i elektromagnetycznym bio-pola, ale można z nich korzystać w głębszy sposób. Cel sesji ukierunkowuje umysł na pozytywną zmianę, którą realizuje nawet wtedy, gdy śpisz.

Jak wyznaczyć cel sesji.
Zapisz sobie cel sesji, czyli to, co chcesz osiągnąć w zakresie swojego samopoczucia, zdrowia, czy w przestrzeni życiowych planów. Użyj zwykłej kartki papieru z zapisaną datą sesji i krótkim jednozdaniowym opisem celu sesji. To, co chcesz osiągnąć, opisz w trybie dokonanym.

Najlepiej cel zapisać w trybie dokonanym, np. zamiast chcę być zdrowa – jestem zdrowa i w pełni sił. Można też użyć formy podziękowania – dziękuję, że jestem zdrowy i pełny sił, dziękuję za spokój, dziękuję za nową, lepszą pracę, itd.

W ten prosty sposób, z pomocą harmonicznej fali, Twój cel będzie się realizował dużo szybciej i w pełni automatycznie, m.in. dzięki zjawisku koincydencji. Możesz skorzystać ze wzmacniacza celu pod nazwą Kompas Koincydencji, który znajdziesz do pobrania tutaj.

Fotony.

Fotony służą oczyszczaniu umysłu i emocji oraz rozluźnianiu ciała.
Każdy Foton jest ćwiczeniem, która aktywuje ciało Fotonowe podczas sesji.
Zobacz Foton na Start. Poznaj 9 Fotonów, które rozświetlą Twoje życie.

Samodyscyplina i konsekwencja.

Uczestnicy sesji, którzy używają Fotonów zgodnie z zaleceniami (w jej czasie i w tygodniu po niej), osiągają szybkie efekty poprawy samopoczucia w dystansie do negatywnego stresu.
Osoby, które nie mają czasu dla siebie, korzystają z sesji wyłącznie na poziomie rewitalizacji biologicznej. Pamiętaj, dzięki poprawie koncentracji i odrobinie samodyscypliny możesz osiągnąć dużo więcej, niż myślałeś, że możesz!

Doświadczenie.

Każda sesja połączona jest z wybranym Fotonem, który proponujemy stosować w czasie dnia i przed zaśnięciem. W ten sposób pogłębisz efekt sesji i oczyścisz umysł, poprawiając również koncentrację, stan wewnętrznego spokoju oraz odporność na stres.

Każdy Foton polecamy stosować w tygodniu po sesji tak długo, aż poczujesz przyjemność z jego używania. Następnie zapraszamy ponownie na jedną z sesji, by aktywować ulubiony Foton na głębszym poziomie i doświadczyć nowych wrażeń.

Dzięki przyjemnej zabawie wyobraźnią, połączonej z oddechem w polu Harmonicznej Fali, odzyskujesz siły i wewnętrzny spokój w krótkim czasie i przedłużasz wzmacniające efekty sesji.

To działa bez wyjątków, ale należy być wytrwałym, by efekty były coraz lepsze.

Pozdrawiamy, Moc jest z Tobą:)

logo

Stacja ØHz | Nadajemy Dobrą Falę

Masz pytania?
Doskonale, zobacz nasze FAQ lub zadaj swoje w komentarzu.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.