HØLØSFERA

Powiadomienia
Wyczyść wszystko

FAQ  

Strona 1 / 3

Posty: 850
(@pi)
Π=3.14159...
Dołączył: 3 lata temu

Przestrzeń pytań i odpowiedzi na temat holistycznych sesji relaksu i rewitalizacji z użyciem Holistycznego Holografu.

Co to jest Holistyczny Holograf?

Jak powstał Holistyczny Holograf?

Jak działa Holistyczny Holograf?

Jakiego rodzaju falę przesyłamy?

Jakie są efekty Holistycznych Sesji relaksu?

Jak zapisać się na Holistyczną Sesję Relaksu?

Jak uczestniczyć w Holistycznych Sesjach Relaksu?

Ile trwa holistyczna sesja?

Czy sesje to tylko relaks?

W jaki sposób mogę korzystać z sesji w pełniejszy sposób?

Skąd nadajemy harmoniczny sygnał?


Co to jest Holistyczny Holograf?

Jest to niezwykle ciekawy wynalazek do nowatorskiej transmisji harmonicznych częstotliwości na odległość z zastosowaniem niskonapięciowych anten naszego patentu. Dzięki latom pracy Holistyczny Holograf stał się skutecznym i wygodnym rozwiązaniem skierowanym do ludzi żyjących w miastach, gdzie kontakt z naturalnym polem życia jest utrudniony.

 

Jak powstał Holistyczny Holograf?

Z potrzeby. Podczas 20 lat naszej pracy nad poprawą jakości życia i redukcją cywilizacyjnych dysharmonii, doszliśmy do wniosku, że szerokie spektrum problemów psychoemocjonalnych oraz różnego rodzaju niedomagań, jest wynikiem życia w oddzieleniu od naturalnych częstotliwości natury. W trakcie naszych badań, 10 lat temu, powstał pierwszy Holistyczny Holograf, który jest owocem empirycznych badań, prób i testów. Wynalazek łączy w sobie wiele modułów (holograf, generator fali zerowej, system wizyjny, anteny oraz komputer do sterowania pracą całej stacji). Dzięki synergii wielu zjawisk fizycznych urządzenie generuje zerową falę nośną, na której nadajemy zestaw naturalnych częstotliwości życia, rejestrowanych w czystej przestrzeni przyrody (archipelag Azorów na Atlantyku). Sygnał harmoniczny poprawia samopoczucie i nastrój. Chroniczny stres znika w przestrzeni energii lasu, oceanu, w szumie górskich strumieni. Technologiczna możliwość przesyłania harmonijnego pola na odległość jest niezwykłym wsparciem dla osób, żyjących na co dzień w stresie miast, w pędzie życia, w braku czasu na relaks na łonie natury. O niesamowitych efektach tych sesji piszą do nas ludzie z całego świata. Harmoniczna fala tego urządzenia pomogła (i nadal pomaga) wielu ludziom z różnymi problemami zdrowotnymi i życiowymi. Cieszymy się z możliwości pomocy i dziękujemy za zwrotne sygnały:) Być może i Ty opiszesz nam wkrótce swoje wrażenia z sesji?

Jak działa Holistyczny Holograf?

Holistyczny Holograf różni od radia specjalny system radiatorów oraz anten, który jest naszym patentem*. Działa na zasadzie rezonansu częstotliwości, podobnie do tradycyjnego radia, ale są pewne różnice.

Tradycyjna stacja radiowa.

Stacja radiowa transmituje audycje na różnych zakresach częstotliwości (fale krótkie, długie i średnie) poprzez system nadajników i anten naziemnych.

Sygnał radiowy jest odbierany poprzez odbiornik radiowy ustawiony na odpowiednim zakresie częstotliwości.

Holistyczny Holograf.

Holistyczny nadajnik transmituje harmoniczny sygnał przyrody poprzez nowatorski system, na zasadzie tzw. transmisji podprzestrzennej.

Sygnał holistyczny nadawany jest przez holograficzny obraz osoby i odbierany wewnętrznymi zmysłami, w które jesteśmy wyposażeni od urodzenia:)

Dzięki temu nowatorskiemu rozwiązaniu możemy przesyłać harmoniczną falę życia oraz częstotliwości natury w każdy punkt kuli ziemskiej. Podczas sesji harmoniczna fala płynie w ciszy, rewitalizując uczestników podczas snu, pomiędzy 22:00 a 00:00.

Jakiego rodzaju falę przesyłamy?

Prawdą jest, że natura "leczy" ludzi. Stres znika w przestrzeni energii lasu, oceanu, w szumie górskich strumieni. Ciało szybicej się regenruje, uruchamiają się siły samoregulacyjne organizmu. Holistyczny Holograf przesyła naturalne częstotliwości z przestrzeni czystej przyrody. Harmoniczny sygnał natury przesyłamy z niezwykłego miejsca, jakim jest Faial da Terra na Azorach (Atlantyk).

"Program" naszej stacji to elektromagnetyczna fala harmoniczna, poza zakresem słyszalności, którą odbierać można w ciszy lub ze wsparciem relaksacyjnych nagrań.

Jakie są efekty Holistycznych Sesji Relaksu?

Efekty sesji holistycznych są równie przyjemne jak same sesje:

- głębszy sen i więcej sił o poranku
- większy spokój
- wyższa odporność na stres
- więcej sił do życia
- szybsza regeneracja organizmu
- lepsza koncentracja
- więcej energii do pracy
- większa kreatywność
- poprawa relacji z otoczeniem
- i więcej.

Efekty 1 holistycznej sesji utrzymują się do 3 dni po sesji lub dłużej.

 

Jak zapisać się na Holistyczną Sesję Relaksu?

Harmoniczna fala nadawana jest przez holograficzny obraz osoby i odbierana wewnętrznymi zmysłami, w które jesteśmy wyposażeni od urodzenia:) Nie potrzebujesz więc być online, żeby wziąć udział w sesji. Aby uczestniczyć w sesji zarezerwuj miejsce, korzystając z kalendarza sesji.

Ważne. Prześlij swoje zdjęcie.

Adresem dla fali harmonicznej jest hologram, wykonany na bazie Twojego zdjęcia, które przesyłasz tutaj.

 

Jak uczestniczyć w Holistycznych Sesjach Relaksu?

Udział w sesjach holistycznych (harmonizacyjnych) przypomina słuchanie radia, które nadaje ciszę. Wszystko polega na dostrojeniu się do harmonicznej, jasnej fali życia. Odbiór fali wymaga jedynie „czasu dla siebie” podczas wieczornych sesji holistycznych.

15 minut przed sesją: 1. Wywietrz pokój, wyłącz telefon, komputer – podczas relaksu nie musisz być on_line ? 2. Możesz położyć się lub usiąść wygodnie. 3. Możesz zastosować znane Ci techniki relaksacyjne/medytacyjne do wyciszenia się. Zobacz proste ćwiczenie oddechowe.

Podczas relaksu: – ułóż się wygodnie lub usiądź. – skup się na oddechu (podczas sesji postaraj się oddychać brzuchem, zastosuj łagodny oddech przeponowy). – oddychaj spokojnie, w swoim tempie. Możesz użyć naszej muzyki relaksacyjnej lub własnej ulubionej, ale nie jest to konieczne. Po sesji. W trakcie sesji możesz zasnąć, to normalne ? Zrelaksowany stan po obudzeniu, optymizm i większa ilość sił – GRATIS!

Ile trwa holistyczna sesja?

Sesje prowadzone są w godzinach wieczornych podawanych wg czasu warszawskiego. Sesje trwają 2 godziny, od 22.00 do 00.00 czasu warszawskiego.

 

Czy sesje to tylko relaks?

Holistyczne Sesje to więcej niż relaks. To zupełnie nowa koncepcja, w której korzystamy z potencjału naturalnego pola życia. Technologia służy tutaj wyłącznie do przeniesienia harmonicznej fali na odległość. Naturalna, harmoniczna fala przyrody w inteligentny sposób dopasowuje się do Ciebie, dzięki czemu otrzymujesz dokładnie to, czego potrzebujesz. Więcej na ten temat.

 

W jaki sposób mogę korzystać z sesji w pełniejszy sposób?

Holistyczne Sesje Relaksu sprzyjają nie tylko rozluźnieniu ciała i wyciszeniu umysłu. Z sesji można korzystać dla przemyślenia ważnych życiowo kwestii i poszukiwaniu rozwiązań problemów. Odpowiedzi pojawiają się w trakcie sesji, skoncentrowanej na określonym temacie. Więcej o nowych możliwościach korzystania z Holistycznych Sesji Relaksu dowiesz się z naszego bloga, na którym pojawiać się będą nowe informacje o naszym projekcie. Więcej informacji o uzdrawiającym działaniu sesji, zobacz tutaj.

 

Skąd nadajemy harmoniczny sygnał?

Czysty sygnał harmoniczny oraz wibracje natury nadajemy z Azorów (Atlantyk).

Ciekawostka. Azory pojawiają się w zapisach sprzed 2500 lat, w pracach Platona, który zostawił szkice map oraz opisy pierwszej cywilizacji o nazwie Atlantis (Atlantyda). Faktem jest, że Faial da Terra ma niesamowitą energię, w której relaks, wyciszenie oraz wewnętrzny spokój pojawiają się w sposób automatyczny. I właśnie tę atmosferę możemy przesłać do Twojego domu podczas rewitalizacyjnych sesji, prowadzonych za pomocą Holistycznego Holografu.

 

Zapraszamy do korzystania z niezwykłych właściwości Holistycznych Sesji,
które od 10 lat wspierają ludzi z całego świata.

rozbudowa holografu

RadioStacja ØHz | Nadajemy Dobrą Falę!


* Szczegóły działania technologii harmonicznej fali chronione są prawem patentowym.

Odpowiedz
25 Replies
Posty: 1
Zaokrętowani
(@adamde)
Uczestnik
Dołączył: 1 rok temu

Witam serdecznie, przede wszystkim chciałbym wyrazić swą wdzięczność, za to że istnieje (przez co mogłem tutaj trafić) ta przyjazną przestrzeń... ?

Wczoraj zarezerwowałem miejsce na "Sesję holistycznego relaksu" i przesłałem swoje zdjęcie. Mam jednak pytanie: Czy dobrze zrozumiałem - moje zdjęcie zostanie przerobione na holoznak? Czy dostanę obraz do pobrania? A może zdjęcie jest zwyczajnie po to, by nawiązać tylko łączność z jednym istniejącym holoznakiem?

Proszę o odpowiedź-rozwinięcie kwestii holoznaków - trochę poczytałem, mam nawet jeden, ale zdaje się nie jest już aktualny... Kiedy można się spodziewać się nowego? 🙂

Z góry dziękuję za odpowiedź - nie ukrywam, że (jeszcze) trochę to dla mnie zawiłe - pozdrawiam!

Odpowiedz
1 Odpowiedz
(@pi)
Dołączył: 3 lata temu

Π=3.14159...
Posty: 850

Witamy!

 

Czy dobrze zrozumiałem - moje zdjęcie zostanie przerobione na holoznak?

Nie na holoznak, lecz na analogowy hologram. Holoznak jest tworzony na podstawie ciągu cyfr z liczby PI.

 

Czy dostanę obraz do pobrania?

Nie, ponieważ jest to wewnętrzna aplikacja holografu, nie do otworzenia na innych urządzeniach.

 

A może zdjęcie jest zwyczajnie po to, by nawiązać tylko łączność z jednym istniejącym holoznakiem?

Ze zdjęcia powstaje hologram osoby, poprzez który harmoniczną fala dociera do odbiorcy.

 

Co do holoznaków, to następna akcja zależy od budżetu, tworzonego przez domatorów i sponsorów Fundacji Harmonicznej Fali.

Pozdrawiamy i zapraszamy na sesje!

Odpowiedz
Posty: 850
(@pi)
Π=3.14159...
Dołączył: 3 lata temu

Czy mogę korzystać z holistycznych sesji podczas wieczornych aktywności, zabaw i innych przyjemności?

Możesz.

Odpowiedz
Posty: 18
Zaokrętowani
(@kori)
Początkujący
Dołączył: 10 miesięcy temu

W jaki sposób Holograf dekoduje hologram tak, że sygnał trafia do osoby, z której zdjęcia powstał? Jaką informację zawiera hologram?

Skąd "wie", że ja to ten ze zdjęcia dziś, miesiąc, rok temu?

Odpowiedz
1 Odpowiedz
(@pi)
Dołączył: 3 lata temu

Π=3.14159...
Posty: 850

@kori

W holografie powstaje nieskończona ilość punktów, zawierających wizerunek osoby. Hologram osoby, otrzymywany ze zdjęcia jest unikalny jak DNA, czy linie papilarne.

Proces "dekodowania informacji" można porównać z cyfrową technologią rozpoznawania twarzy, w której dzięki kilkudziesięciu punktom, można odnaleźć osobę w cyfrowej bazie danych.

W przypadku analogowej technologii Holistycznego Holografu mamy do czynienia z podobnym mechanizmem. Jednak tutaj nie korzystamy z cyfrowej bazy danych, ale z analogowej bazy danych, która istnieje w polu magnetycznym Ziemi i zawiera wszystkie informacje, dotyczące życia na naszej planecie, w tym dane ludzi, roślin i zwierząt. 

Holistyczny Holograf jest rozbudowanym urządzeniem analogowym, pewnego rodzaju interfejsem, który łączy się ze wspomnianą bazą danych w polu magnetycznym Ziemi.

Hologram osoby jest więc dla tej maszyny kluczem, dzięki któremu urządzenie dokładnie "wie" do kogo przesłać harmoniczną falę.

P.S.
Ważne i ciekawe jest też to, że jeśli osoba nie wyraża wewnętrznej chęci na przyjęcie harmonicznej fali, holograf jej nie przesyła.

Odpowiedz
Posty: 120
 jaro
Zaokrętowani
(@jaro)
SuperKlubowicz
Dołączył: 6 miesięcy temu

Stale funkcjonuje z turbo IN SOUND STUDIO HOME 👍😀

Odpowiedz
5 Odpowiedzi
(@pi)
Dołączył: 3 lata temu

Π=3.14159...
Posty: 850

Imponujący widok @jaro - jak w kosmicznym statku, czyli pewnie czujesz się jak w domu 😀 Też używam podobnego modelu, bo lubię klimat pojazdów przemierzających głęboką, kosmiczną przestrzeń:)

Holograf też robi swoje pomimo ekranowanego pomieszczenia, więc jak czasami przyjeżdżają do nas goście, to twierdzą, że spokój tutaj mamy niesamowity, wręcz nieziemski 😀

 

Odpowiedz
 jaro
Zaokrętowani
(@jaro)
Dołączył: 6 miesięcy temu

SuperKlubowicz
Posty: 120

@pi

Mam zwierzątka w domku tj. trzy kotki śliczne , to wyobraź sobie , że jak Voyagera odpalam to ten głęboki spokój , którym wspominasz ogarnia dzielnice a kotki za chwile zapadają jakby w sen zimowy , a po przebudzeniu jeszcze jej trzyma ta  przestrzeń 😀 , ale później taka w nich energia  , że chata trzęsą 😀

Dlatego turbo 😀

Fenomanalnie działa 👍 

 

 

 

Odpowiedz
(@pi)
Dołączył: 3 lata temu

Π=3.14159...
Posty: 850

@jaro 😀 sobie wyobrażam, wirujące planetoidy:).

To prawda, że koty i inne zwierzęta lubią tę falę. Być może dlatego, że ich normalny stan świadomości jest jedną wielką medytacją połączenia ze źródłem życia. Zwierzątkom to przychodzi bardzo łatwo (roślinom tak samo), bo nie mają programów typu "nierealne", "nie mogę", "nie zasługuję", "może jutro", itd.

Harmoniczna Fala pogłębia stan rozluźnienia, więc naturalnie wchodzą w to połączenie głębiej, bez oporów, (dzięki temu też szybciej się regenerują i zdrowieją).

To jest właściwie odpowiedź na wiele "problemów życiowych" i podpowiedź - co zrobić, by totalnie odnowić swoje połączenie ze źródłem życia i jego sensem.

Uczmy się od zwierząt. Mamy podobną, zwierzęcą naturę, która jest bezpośrednio połączona z przyrodą, witalnością i zadowoleniem. Tyle, że my (ludzie) dostaliśmy zbyt wiele programów typu "nie możliwe", "zbyt piękne", "nierealne".

Tak więc, wniosek jest prosty, jak koci ogon 😉 Przeciągnij się, skoncentruj, poczuj lekkość i pozwól sobie odczuwać wszystko to, czego Ci te "głosy" zabraniały.

I gotowe 🙂

Bycie w tym stanie kasuje (automatycznie) wiele problemów. Ty to wiesz 🙂

 

Odpowiedz
Zaokrętowani
(@joannap)
Dołączył: 1 rok temu

Klubowicz
Posty: 66

@jaro U nas z małym InSound, ale nasze kotki i piesek reagują podobnie, najpierw przysypiają, a później tyle w nich tej cudownej energii w czasie zabaw 😀

 

Odpowiedz
(@pi)
Dołączył: 3 lata temu

Π=3.14159...
Posty: 850

@joannap, podobnie reaguję:)

Odpowiedz
Strona 1 / 3
NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiPortuguêsРусскийEspañol