HØLØSFERA

RELAKS I REWITALIZACJA W POLU HARMONICZNYM

Created with Sketch.

FAQ. Dodaj pytanie.  

  RSS

 π
(@redaction)
Mr
Dołączył: 2 lata temu
Posty: 345
26 kwietnia 2019 12:39  

Przestrzeń pytań i odpowiedzi na temat holistycznych sesji relaksu i rewitalizacji z użyciem Holistycznego Holografu.

Co to jest Holistyczny Holograf?

Jak powstał Holistyczny Holograf?

Jak działa Holistyczny Holograf?

Jakiego rodzaju falę przesyłamy?

Jakie są efekty Holistycznych Sesji relaksu?

Jak zapisać się na Holistyczną Sesję Relaksu?

Jak uczestniczyć w Holistycznych Sesjach Relaksu?

Ile trwa holistyczna sesja?

Czy sesje to tylko relaks?

W jaki sposób mogę korzystać z sesji w pełniejszy sposób?

Skąd nadajemy harmoniczny sygnał?


Co to jest Holistyczny Holograf?

Jest to niezwykle ciekawy wynalazek do nowatorskiej transmisji harmonicznych częstotliwości na odległość z zastosowaniem niskonapięciowych anten naszego patentu. Dzięki latom pracy Holistyczny Holograf stał się skutecznym i wygodnym rozwiązaniem skierowanym do ludzi żyjących w miastach, gdzie kontakt z naturalnym polem życia jest utrudniony.

 

Jak powstał Holistyczny Holograf?

Z potrzeby. Podczas 20 lat naszej pracy nad poprawą jakości życia i redukcją cywilizacyjnych dysharmonii, doszliśmy do wniosku, że szerokie spektrum problemów psychoemocjonalnych oraz różnego rodzaju niedomagań, jest wynikiem życia w oddzieleniu od naturalnych częstotliwości natury. W trakcie naszych badań, 10 lat temu, powstał pierwszy Holistyczny Holograf, który jest owocem empirycznych badań, prób i testów. Wynalazek łączy w sobie wiele modułów (holograf, generator fali zerowej, system wizyjny, anteny oraz komputer do sterowania pracą całej stacji). Dzięki synergii wielu zjawisk fizycznych urządzenie generuje zerową falę nośną, na której nadajemy zestaw naturalnych częstotliwości życia, rejestrowanych w czystej przestrzeni przyrody (archipelag Azorów na Atlantyku). Sygnał harmoniczny poprawia samopoczucie i nastrój. Chroniczny stres znika w przestrzeni energii lasu, oceanu, w szumie górskich strumieni. Technologiczna możliwość przesyłania harmonijnego pola na odległość jest niezwykłym wsparciem dla osób, żyjących na co dzień w stresie miast, w pędzie życia, w braku czasu na relaks na łonie natury. O niesamowitych efektach tych sesji piszą do nas ludzie z całego świata. Harmoniczna fala tego urządzenia pomogła (i nadal pomaga) wielu ludziom z różnymi problemami zdrowotnymi i życiowymi. Cieszymy się z możliwości pomocy i dziękujemy za zwrotne sygnały:) Być może i Ty opiszesz nam wkrótce swoje wrażenia z sesji?

Jak działa Holistyczny Holograf?

Holistyczny Holograf różni od radia specjalny system radiatorów oraz anten, który jest naszym patentem*. Działa na zasadzie rezonansu częstotliwości, podobnie do tradycyjnego radia, ale są pewne różnice.

Tradycyjna stacja radiowa.

Stacja radiowa transmituje audycje na różnych zakresach częstotliwości (fale krótkie, długie i średnie) poprzez system nadajników i anten naziemnych.

Sygnał radiowy jest odbierany poprzez odbiornik radiowy ustawiony na odpowiednim zakresie częstotliwości.

Holistyczny Holograf.

Holistyczny nadajnik transmituje harmoniczny sygnał przyrody poprzez nowatorski system, na zasadzie tzw. transmisji podprzestrzennej.

Sygnał holistyczny nadawany jest przez holograficzny obraz osoby i odbierany wewnętrznymi zmysłami, w które jesteśmy wyposażeni od urodzenia:)

Dzięki temu nowatorskiemu rozwiązaniu możemy przesyłać harmoniczną falę życia oraz częstotliwości natury w każdy punkt kuli ziemskiej. Podczas sesji harmoniczna fala płynie w ciszy, rewitalizując uczestników podczas snu, pomiędzy 22:00 a 00:00.

Jakiego rodzaju falę przesyłamy?

Prawdą jest, że natura "leczy" ludzi. Stres znika w przestrzeni energii lasu, oceanu, w szumie górskich strumieni. Ciało szybicej się regenruje, uruchamiają się siły samoregulacyjne organizmu. Holistyczny Holograf przesyła naturalne częstotliwości z przestrzeni czystej przyrody. Harmoniczny sygnał natury przesyłamy z niezwykłego miejsca, jakim jest Faial da Terra na Azorach (Atlantyk).

"Program" naszej stacji to elektromagnetyczna fala harmoniczna, poza zakresem słyszalności, którą odbierać można w ciszy lub ze wsparciem relaksacyjnych nagrań.

Jakie są efekty Holistycznych Sesji Relaksu?

Efekty sesji holistycznych są równie przyjemne jak same sesje:

- głębszy sen i więcej sił o poranku
- większy spokój
- wyższa odporność na stres
- więcej sił do życia
- szybsza regeneracja organizmu
- lepsza koncentracja
- więcej energii do pracy
- większa kreatywność
- poprawa relacji z otoczeniem
- i więcej.

Efekty 1 holistycznej sesji utrzymują się do 3 dni po sesji lub dłużej.

 

Jak zapisać się na Holistyczną Sesję Relaksu?

Harmoniczna fala nadawana jest przez holograficzny obraz osoby i odbierana wewnętrznymi zmysłami, w które jesteśmy wyposażeni od urodzenia:) Nie potrzebujesz więc być online, żeby wziąć udział w sesji. Aby uczestniczyć w sesji zarezerwuj miejsce, korzystając z kalendarza sesji.

Ważne. Prześlij swoje zdjęcie.

Adresem dla fali harmonicznej jest hologram, wykonany na bazie Twojego zdjęcia, które przesyłasz tutaj.

 

Jak uczestniczyć w Holistycznych Sesjach Relaksu?

Udział w sesjach holistycznych (harmonizacyjnych) przypomina słuchanie radia, które nadaje ciszę. Wszystko polega na dostrojeniu się do harmonicznej, jasnej fali życia. Odbiór fali wymaga jedynie „czasu dla siebie” podczas wieczornych sesji holistycznych.

15 minut przed sesją: 1. Wywietrz pokój, wyłącz telefon, komputer – podczas relaksu nie musisz być on_line 😉 2. Możesz położyć się lub usiąść wygodnie. 3. Możesz zastosować znane Ci techniki relaksacyjne/medytacyjne do wyciszenia się. Zobacz proste ćwiczenie oddechowe.

Podczas relaksu: – ułóż się wygodnie lub usiądź. – skup się na oddechu (podczas sesji postaraj się oddychać brzuchem, zastosuj łagodny oddech przeponowy). – oddychaj spokojnie, w swoim tempie. Możesz użyć naszej muzyki relaksacyjnej lub własnej ulubionej, ale nie jest to konieczne. Po sesji. W trakcie sesji możesz zasnąć, to normalne 🙂 Zrelaksowany stan po obudzeniu, optymizm i większa ilość sił – GRATIS!

Ile trwa holistyczna sesja?

Sesje prowadzone są w godzinach wieczornych podawanych wg czasu warszawskiego. Sesje trwają 2 godziny, od 22.00 do 00.00 czasu warszawskiego.

 

Czy sesje to tylko relaks?

Holistyczne Sesje to więcej niż relaks. To zupełnie nowa koncepcja, w której korzystamy z potencjału naturalnego pola życia. Technologia służy tutaj wyłącznie do przeniesienia harmonicznej fali na odległość. Naturalna, harmoniczna fala przyrody w inteligentny sposób dopasowuje się do Ciebie, dzięki czemu otrzymujesz dokładnie to, czego potrzebujesz. Więcej na ten temat.

 

W jaki sposób mogę korzystać z sesji w pełniejszy sposób?

Holistyczne Sesje Relaksu sprzyjają nie tylko rozluźnieniu ciała i wyciszeniu umysłu. Z sesji można korzystać dla przemyślenia ważnych życiowo kwestii i poszukiwaniu rozwiązań problemów. Odpowiedzi pojawiają się w trakcie sesji, skoncentrowanej na określonym temacie. Więcej o nowych możliwościach korzystania z Holistycznych Sesji Relaksu dowiesz się z naszego bloga, na którym pojawiać się będą nowe informacje o naszym projekcie. Więcej informacji o uzdrawiającym działaniu sesji, zobacz tutaj.

 

Skąd nadajemy harmoniczny sygnał?

Czysty sygnał harmoniczny oraz wibracje natury nadajemy z Azorów (Atlantyk).

Ciekawostka. Azory pojawiają się w zapisach sprzed 2500 lat, w pracach Platona, który zostawił szkice map oraz opisy pierwszej cywilizacji o nazwie Atlantis (Atlantyda). Faktem jest, że Faial da Terra ma niesamowitą energię, w której relaks, wyciszenie oraz wewnętrzny spokój pojawiają się w sposób automatyczny. I właśnie tę atmosferę możemy przesłać do Twojego domu podczas rewitalizacyjnych sesji, prowadzonych za pomocą Holistycznego Holografu.

Zapraszamy do korzystania z niezwykłych właściwości Holistycznych Sesji, które od 10 lat wspierają ludzi z całego świata.

Jeśli masz więcej pytań, zadaj je tutaj.

 

Dziękujemy i zapraszamy na Holistyczne Sesje Relaksu i Rewitalizacji!


* Szczegóły działania technologii harmonicznej fali chronione są prawem patentowym.

This topic was modified 6 miesięcy temu 4 times by π

Zsynchronizuj się z ciszą, w której znajdziesz wszystkie odpowiedzi.


OdpowiedzCytat
(@adamde)
Uczestnik Zarejestrowany
Dołączył: 5 miesięcy temu
Posty: 1
5 czerwca 2019 06:51  

Witam serdecznie, przede wszystkim chciałbym wyrazić swą wdzięczność, za to że istnieje (przez co mogłem tutaj trafić) ta przyjazną przestrzeń... 🙂

Wczoraj zarezerwowałem miejsce na "Sesję holistycznego relaksu" i przesłałem swoje zdjęcie. Mam jednak pytanie: Czy dobrze zrozumiałem - moje zdjęcie zostanie przerobione na holoznak? Czy dostanę obraz do pobrania? A może zdjęcie jest zwyczajnie po to, by nawiązać tylko łączność z jednym istniejącym holoznakiem?

Proszę o odpowiedź-rozwinięcie kwestii holoznaków - trochę poczytałem, mam nawet jeden, ale zdaje się nie jest już aktualny... Kiedy można się spodziewać się nowego? 🙂

Z góry dziękuję za odpowiedź - nie ukrywam, że (jeszcze) trochę to dla mnie zawiłe - pozdrawiam!

This post was modified 5 miesięcy temu by AdamDe

OdpowiedzCytat
 π
(@redaction)
Mr
Dołączył: 2 lata temu
Posty: 345
5 czerwca 2019 11:54  

Witamy!

 

Czy dobrze zrozumiałem - moje zdjęcie zostanie przerobione na holoznak?

Nie na holoznak, lecz na analogowy hologram. Holoznak jest tworzony na podstawie ciągu cyfr z liczby PI.

 

Czy dostanę obraz do pobrania?

Nie, ponieważ jest to wewnętrzna aplikacja holografu, nie do otworzenia na innych urządzeniach.

 

A może zdjęcie jest zwyczajnie po to, by nawiązać tylko łączność z jednym istniejącym holoznakiem?

Ze zdjęcia powstaje hologram osoby, poprzez który harmoniczną fala dociera do odbiorcy.

 

Co do holoznaków, to następna akcja zależy od budżetu, tworzonego przez domatorów i sponsorów Fundacji Harmonicznej Fali.

Pozdrawiamy i zapraszamy na sesje!

This post was modified 5 miesięcy temu by π

Zsynchronizuj się z ciszą, w której znajdziesz wszystkie odpowiedzi.


OdpowiedzCytat
 π
(@redaction)
Mr
Dołączył: 2 lata temu
Posty: 345
8 czerwca 2019 09:59  

Czy mogę korzystać z holistycznych sesji podczas wieczornych aktywności, zabaw i innych przyjemności?

Możesz.

Zsynchronizuj się z ciszą, w której znajdziesz wszystkie odpowiedzi.


OdpowiedzCytat

Dodaj odpowiedź


Maksymalny dopuszczalny rozmiar pliku 10MB

 
Preview 0 Revisions Saved
NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiPortuguêsРусскийEspañol

Proszę Zaloguj Się lub Rejestracja