HØLØSFERA

NMSI. NOWY MODEL SE...
 
Powiadomienia
Wyczyść wszystko

NMSI. NOWY MODEL SESJI INDYWIDUALNYCH  

Strona 1 / 5

Posty: 956
(@pi)
Π=3.14159...
Dołączył: 3 lata temu
NMSI
NOWY MODEL SESJI INDYWIDUALNYCH
 
 Dzięki nowemu holografowi uruchamiamy nowe możliwości, służące harmonii, szeroko rozumianemu samopoznaniu, "samouzdrawianiu" i poprawie samopoczucia.

Spoiler
Testy
Dopracowaliśmy nowy system sesji indywidualnych. 
Wprowadzamy model sesji indywidualnych, który sprawdził się w testach w grupie CoachSupport (dziękujemy za szczegółowe raporty i wiele inspirujących uwag).

Cel sesji indywidualnych.
Odbudowa sił samo-regeneracyjnych organizmu poprzez przywrócenie naturalnego, osobistego zestawu częstotliwości.

Efekty, na podstawie wypowiedzi uczestników:
- wyraźna i odczuwalna poprawa samopoczucia już po 1 sesji.
- więcej sił, harmonii i spokoju
- oczyszczenie (rozświetlenie) przestrzeni wewnętrznej
- przywrócenie sił samo-regulacyjnych na holistycznym poziomie ciała, umysłu i emocji.

Dodatkowym efektem jest nawiązanie kontaktu z "wewnętrznym dzieckiem", a więc większe zrozumienie dla siebie i wybranej drogi życia, nowe perspektywy widzenia wielu spraw, które umożliwia znalezienie rozwiązań różnych problemów.

Podstawy nowego modelu sesji indywidualnych.
Nowy model sesji holistycznej opiera się na teorii pól fantomowych (informacyjnych). Z badań nad polami informacyjnymi oraz torsyjnymi wynika, że cała informacja biologiczna jest zapisywana w polu pamięci osobistej i może być odczytana np. ze zdjęcia. Technologia holistycznego holografu idzie jeszcze dalej, umożliwiając przepływ informacji z jednego okresu czasu życia w inny.

Jak to działa.
W trakcie życia urodzeniowe zestawy harmoniczne bywają zakłócane, co skutkuje różnego rodzaju dyskomfortami, związanymi z "autoagresją", czyli konfliktem wewnętrznym, spowodowanym uszkodzeniem matrycy urodzeniowej (pamięci o wzorcu zdrowia i o sobie) na poziomie komórkowym. Uszkodzenie osobistej matrycy powoduje przyspieszone efekty starzenia, choroby, utratę sił, itp.

Skuteczność tego modelu sesji jest związana z tym, że w polu informacyjnym dziecka aktywne są wszystkie składowe harmoniczne, związane z datą urodzenia i naturalnymi mechanizmami samoregeneracji.

Przywrócenie tych składowych harmonicznych następuje poprzez przepływ informacji z hologramu (stworzonego na podstawie zdjęcia z dzieciństwa) w hologram, wykonany na podstawie aktualnego zdjęcia uczestnika sesji (zdjęcie nie starsze, niż 24h od godziny sesji).

Omówienie sesji.
Sesja indywidualna trwa 1-2 godziny i jest prowadzona w późnych godzinach wieczornych.
Z testów wynika, że sesja może się odbywać również w czasie snu z tymi samymi efektami.

Do sesji indywidualnej potrzebne są 2 zdjęcia:
1. Zdjęcie nie starsze, niż sprzed 24-48 godzin przed sesją.
2. Wybrane zdjęcie z dzieciństwa (do 10 lat)

W czasie sesji indywidualnej H2020 (z modułami H + mG+ mX) pracuje tylko dla 1 osoby.

Terminy i godziny sesji indywidualnych pojawią się w kalendarzu już wkrótce.

Efekty są niezwykłe. Zapraszamy!

Odpowiedz
22 Replies
Posty: 956
(@pi)
Π=3.14159...
Dołączył: 3 lata temu

Nowy Model Sesji Indywidualnych (NMSI) powstał z myślą o osobach, które chcą w krótkim czasie poprawić swoje samopoczucie, zwiększyć ilość sił życiowych i odzyskać dystansujący spokój.

Wnioskiem z roku prac nad NMSI (oraz wynikami badań nad polem informacyjnym) jest to, że wszystkie problemy zdrowotne i życiowe wynikają z zaburzeń w polu informacyjnym, które odchyla się od pierwszej matrycy harmonicznej na skutek różnych czynników (np.elektrosmog, przyjmowanie chemizownej wody i pożywienia, itp.).

Problemów zdrowotnych przybywa, ale pojawiają się nowe, pionierskie rozwiązania. 

Z naszych badań wynika, że transfer danych z matrycy urodzeniowej (w formie hologramu) harmonizuje pole osobiste z kosmicznymi zegarami biologicznymi, opisywanymi tutaj.

Jak to działa.
W trakcie pionierskich prac nad polami holo-informacyjnymi oraz holografem H2020 i NMSI okazało się, że osobista matryca holograficzna (ze zdjęcia z dzieciństwa) jest doskonałym zapisem danych harmonicznych o najwyższym potencjale biologicznym w zakresie odporności, regeneracji i ilości sił witalnych.

W ten sposób, korzystając z algorytmów harmonicznych urządzenia H2020, generujemy hologram z danymi urodzeniowymi, które można przenieść na hologram z czasu teraźniejszego. Aby skorzystać z tej możliwości powrotu do harmonii wystarczy przesłać swoje zdjęcie z dzieciństwa (z pierwszych 10 lat życia) oraz aktualne, wykonane nie później, niż do 24 godzin przed sesją.

Automatyczna poprawa.
Za pomocą tej innowacji rozwiązaliśmy główny problem, dotyczący procesu dostosowywania parametrów urządzenia do indywidualnych potrzeb uczestnika. H2020 jest zaawansowaną przestrzenią holo-obliczeniową, która umożliwia stworzenie indywidualnej matrycy harmonicznej i jej transfer poprzez hologram podczas 2 godzin sesji indywidualnej. Ilość powtórzeń sesji indywidualnych zależy od skali osobistej dysharmonii (minimum 2-3 sesje i więcej).

Co ważne i ciekawe.
Proces jest holistyczny (całościowy). Przebiega w sposób automatyczny, poza czynnikiem wiary. Podczas testów NMSI efektu poprawy doświadczyły również osoby nastawione sceptycznie do tej możliwości.

 

~

Powrót do harmonii na poziomie ciała, umysłu i emocji
w krótkim czasie jest możliwy!

REZERWACJA MIEJSC NA SESJE INDYWIDUALNE JUŻ WKRÓTCE.

Odpowiedz
Posty: 956
(@pi)
Π=3.14159...
Dołączył: 3 lata temu

Przybywa pozytywnych relacji od uczestników sesji indywidualnych. Zmiany są wręcz cudowne, bo dotyczą nawet osób, na których postawiono przysłowiowy krzyżyk.

Odpowiedz
Posty: 956
(@pi)
Π=3.14159...
Dołączył: 3 lata temu

URUCHAMIAMY POZYTYWNE KOINCYDENCJE!

Z ostatnich wypowiedzi uczestników... sesje indywidualne uruchomiają pozytywne koincydencje!

Holograf z modułami X, G i H harmonizuje pole uczestnika sesji z jego uniwersalnym wzorcem życia i zdrowia. W ten sposób wraca się do indywidualnego stanu harmonii, dzięki czemu wzrasta ilość pozytywnych koincydencji. Uczestnicy sesji indywidualnych odnoszą wrażenia "prowadzenia", jakby "coś" ich wspierało, przez co osiągają swoje życiowe cele dużo łatwiej.

Odpowiedz
Posty: 956
(@pi)
Π=3.14159...
Dołączył: 3 lata temu

CEL SESJI INDYWIDUALNEJ=MAPA PRZYGODY

Choć efekt rewitalizacyjny NMSI jest automatyczny, to określenie celu sesji dyscyplinuje umysł i podnosi samoświadomość zmian.

Koncentracja na swoim celu jest ważna, zwłaszcza w obecnych czasach, kiedy jesteśmy zalewani informacjami 24/24. W tym chaosie momentami trudno znaleźć w sobie spokój na auto-refleksję i połączenie faktów.

Umysł z wyznaczonym celem staje się Twoim instrumentem kreowania życia i lepiej współpracuje.

Jak określić cel swojej sesji?
Sposób jest prosty. Zapisz sobie cel sesji, czyli to, co chcesz osiągnąć w zakresie swojego samopoczucia, zdrowia, czy w przestrzeni życiowych planów. Użyj zwykłej kartki papieru z zapisaną datą i krótkim jednozdaniowym opisem celu sesji.

Porady.

Najlepiej jest by cel został zapisany w trybie dokonanym, np. zamiast chcę być zdrowy/a - jestem zdrowy/a i w pełni sił.

Można też użyć formy podziękowania - dziękuję, że jestem zdrowy i pełny sił, dziękuję za spokój, dziękuję za nową, lepszą pracę, itd.

Można też użyć formy pytania, np. Jaki jest mój największy talent, z którym się urodziłem i jak mogę z niego skorzystać?

Twoja mapa przygody samopoznania.

Tę kartkę (z celem sesji) warto nosić przy sobie (przez kilka dni), bo stanowi przypomnienie i swoistą mapę, która przypomina o celu, do którego się zmierza. Z naszych doświadczeń wynika, że mapa pogłębia efekt sesji i czyni cały proces bardziej świadomym.

 

Powodzenia, Ahoj przygodo!

Odpowiedz
Strona 1 / 5
NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiPortuguêsРусскийEspañol