HØLØSFERA

NMSI. NOWY MODEL SE...
 
Powiadomienia
Wyczyść wszystko

NMSI. NOWY MODEL SESJI INDYWIDUALNYCH  

Strona 5 / 5

Posty: 956
(@pi)
Π=3.14159...
Dołączył: 3 lata temu
NMSI
NOWY MODEL SESJI INDYWIDUALNYCH
 
 Dzięki nowemu holografowi uruchamiamy nowe możliwości, służące harmonii, szeroko rozumianemu samopoznaniu, "samouzdrawianiu" i poprawie samopoczucia.

Spoiler
Testy
Dopracowaliśmy nowy system sesji indywidualnych. 
Wprowadzamy model sesji indywidualnych, który sprawdził się w testach w grupie CoachSupport (dziękujemy za szczegółowe raporty i wiele inspirujących uwag).

Cel sesji indywidualnych.
Odbudowa sił samo-regeneracyjnych organizmu poprzez przywrócenie naturalnego, osobistego zestawu częstotliwości.

Efekty, na podstawie wypowiedzi uczestników:
- wyraźna i odczuwalna poprawa samopoczucia już po 1 sesji.
- więcej sił, harmonii i spokoju
- oczyszczenie (rozświetlenie) przestrzeni wewnętrznej
- przywrócenie sił samo-regulacyjnych na holistycznym poziomie ciała, umysłu i emocji.

Dodatkowym efektem jest nawiązanie kontaktu z "wewnętrznym dzieckiem", a więc większe zrozumienie dla siebie i wybranej drogi życia, nowe perspektywy widzenia wielu spraw, które umożliwia znalezienie rozwiązań różnych problemów.

Podstawy nowego modelu sesji indywidualnych.
Nowy model sesji holistycznej opiera się na teorii pól fantomowych (informacyjnych). Z badań nad polami informacyjnymi oraz torsyjnymi wynika, że cała informacja biologiczna jest zapisywana w polu pamięci osobistej i może być odczytana np. ze zdjęcia. Technologia holistycznego holografu idzie jeszcze dalej, umożliwiając przepływ informacji z jednego okresu czasu życia w inny.

Jak to działa.
W trakcie życia urodzeniowe zestawy harmoniczne bywają zakłócane, co skutkuje różnego rodzaju dyskomfortami, związanymi z "autoagresją", czyli konfliktem wewnętrznym, spowodowanym uszkodzeniem matrycy urodzeniowej (pamięci o wzorcu zdrowia i o sobie) na poziomie komórkowym. Uszkodzenie osobistej matrycy powoduje przyspieszone efekty starzenia, choroby, utratę sił, itp.

Skuteczność tego modelu sesji jest związana z tym, że w polu informacyjnym dziecka aktywne są wszystkie składowe harmoniczne, związane z datą urodzenia i naturalnymi mechanizmami samoregeneracji.

Przywrócenie tych składowych harmonicznych następuje poprzez przepływ informacji z hologramu (stworzonego na podstawie zdjęcia z dzieciństwa) w hologram, wykonany na podstawie aktualnego zdjęcia uczestnika sesji (zdjęcie nie starsze, niż 24h od godziny sesji).

Omówienie sesji.
Sesja indywidualna trwa 1-2 godziny i jest prowadzona w późnych godzinach wieczornych.
Z testów wynika, że sesja może się odbywać również w czasie snu z tymi samymi efektami.

Do sesji indywidualnej potrzebne są 2 zdjęcia:
1. Zdjęcie nie starsze, niż sprzed 24-48 godzin przed sesją.
2. Wybrane zdjęcie z dzieciństwa (do 10 lat)

W czasie sesji indywidualnej H2020 (z modułami H + mG+ mX) pracuje tylko dla 1 osoby.

Terminy i godziny sesji indywidualnych pojawią się w kalendarzu już wkrótce.

Efekty są niezwykłe. Zapraszamy!

Odpowiedz
22 Replies
Posty: 956
(@pi)
Π=3.14159...
Dołączył: 3 lata temu

NOWY MODUŁ DIAGNOSTYCZNY w NMSI

W trakcie prac nad nowym holografem, uruchomiliśmy moduł diagnostyczny, który pozwala na zbadanie poziomu ilości sił życiowych w bio-polu uczestnika oraz ich optymalizację.

Odporność na stres i różne czynniki biologiczne zależy od parametrów sferycznego pola.
Za nami kilkanaście pomyślnych testów,
które potwierdzają pozytywny efekt pracy tego modułu.

W tej chwili moduł pozwala na:
- określenie stanu pola osobistego uczestnika sesji
- podniesienie parametrów bio-pola*
Zapraszamy na indywidualne sesje NMSI
z dopłatami do 80% kosztów sesji.

~

*wyniki testu przed i po sesji otrzymasz na mail w pierwszym dniu po sesji.

Odpowiedz
Posty: 956
(@pi)
Π=3.14159...
Dołączył: 3 lata temu

SESJE NMSI w BADANIACH

W pracach badawczych innych laboratoriów znajdujemy potwierdzenia możliwości przeniesienia wzorca biologicznego z jednego obiektu na drugi, tak, jak działamy podczas sesji NMSI

Na podstawie fragmentów z książki "Vernetzte Intelligenz".

Podczas gdy zachodni naukowcy wycinają z pojedynczych genów nici DNA i umieszczają je gdzie indziej, Rosjanie stworzyli urządzenie, które wpływa na metabolizm komórki poprzez modulowanie częstotliwości radiowych i światła, a tym samym naprawia wady genetyczne. Doświadczalnie uchwycili informację z jednego DNA i przenieśli ją na inne, w ten sposób przeprogramowując komórkę innego genomu.

Z powodzeniem przekształcali zarodki żaby na zarodki salamandry, przekazując wzorce informacji DNA.

My poszliśmy jeszcze dalej:)
NMSI umożliwia przeniesienie uniwersalnego wzorca urodzeniowego i zmianę parametrów pola osobistego poprzez informacje zapisane w zdjęciu. 

Jak widzisz, pozytywna zmiana jest jak najbardziej możliwa, bo wszechświat to wielkie pole informacyjne, które podlega 9 głównym prawom, wg których pracuje nasz Holograf, pracujący na bazowych, harmonicznych częstotliwościach życia. 

Poniższy cytat z tej samego źródła co powyżej, dopowiada, w jaki sposób poprzez sesje NMSI, osiągamy tak pozytywny efekt.

... częstotliwość musi być prawidłowa. Dlatego nie każdy jest w stanie to osiągnąć. Poszczególne osoby muszą pracować nad wewnętrznymi procesami i rozwojem, w celu ustanowienia świadomej komunikacji z DNA (a bardziej szczegółowo, świadomej komunikacji z umysłem, w którego przestrzeni dochodzi do przemian informacyjnych w DNA - przyp. wł).

Z wielu badań nad polem informacyjnym życia wynika, że jedyne czego potrzebujesz by dokonać przemiany (np. powrotu do pełni sił) to dostroić się do "kosmicznej ciszy", którą nadajemy podczas holistycznych sesji, stosując się do wskazówek przekazanych przed sesją.

Mamy więc na świecie coraz więcej badań, które potwierdzają, że dostrojenie do matryc pola informacyjnego jest jak najbardziej możliwe i technologicznie wykonalne.

Sesje wg Nowego Modelu Sesji Indywidualnych potwierdzają, że można przenieść uniwersalny wzorzec zdrowia i witalności, by rozpocząć cykl pozytywnych zmian. Wystarczy wyciszyć się w polu harmonicznej fali (w celu dostrojenia), zapisując sobie cel swojej sesji, (w celu przekazania dyspozycji, co ta sesja ma dla Ciebie zrobić). 

Pole Informacyjne Umysłu Wszechświat jest Dżinem, spełniającym życzenia tych, którzy potrafią się z nim skomunikować.

Powodzenia!

Odpowiedz
Posty: 956
(@pi)
Π=3.14159...
Dołączył: 3 lata temu

NMSI - OPIS OSOBISTEGO PROBLEMU

Wykonaliśmy serię testów, z których wynika, że w przypadku sesji indywidualnych, można zwiększyć ich efektywność poprzez opisanie problemu, który ma się do rozwiązania.

Jak wspominaliśmy wielokrotnie, opis problemu jest ważny, bo kierunkuje umysł uczestnika na opisany cel, co uruchamia koincydentne wydarzenia, wspierające rozwiązanie sprawy.

Z naszych doświadczeń wynika, że wiele osób ma problem z przyznaniem się przed samym sobą do posiadania problemu, co uniemożliwia znalezienie rozwiązań i poprawę, bo i jak. Dlatego namawiamy do tworzenia przed sesją swojej mapy przygody

Z drugiej strony, opisanie problemu (i jego przesłanie przed sesją na mail stacji), umożliwia nam określenie obszaru zaburzenia i ustawienie holografu w celu efektywniejszej harmonizacji tego aspektu. Oczywiście, opisany problem jest objęty tajemnicą korespondencji, a przekazane informacje nie są udostępniane, ani w żaden sposób upubliczniane.

Widząc problem - przyciągasz rozwiązanie!
My możemy Ci w tym pomóc.

Odpowiedz
Strona 5 / 5
NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiPortuguêsРусскийEspañol