Foton 1. Na start!

Oczyść umysł w harmonicznym polu - odzyskasz siły i spokój.

Created with Sketch.

Foton 1. Na start!

ekspertyza pcf

Foton 1 wprowadza do Metody Fotonowej. Wyciszające ćwiczenia łączą wizualizację światła z oddechem w celu pełniejszego połączenia z polem harmonicznym. Poniżej znajdziesz Foton, który umożliwia głębszy odbiór rewitalizacyjnych i holistycznych efektów sesji.

Na początek kilka słów wprowadzenia.

O Metodzie Fotonowej, czyli jak to działa.

Metoda Fotonowa umożliwia pogłębienie kontaktu ze sobą, aktywację ciała fotonowego* i szyszynki oraz oczyszczenie umysłu w polu harmonicznym. Dzięki synergii umysłu i ciała zwiększasz efekt sesji i jej skuteczność.

Język umysłu.

Do efektywnej komunikacji z umysłem potrzebny jest język.
Komunikacja z umysłem wymaga zrozumienia procesu ewolucji języka, który zaczął się od obrazów, ewoluujących w rysunki naskalne (pierwszy język pisany). Metoda Fotonowa stawia na symbol światła.

Dlaczego Światło.

Nasz umysł zna symbol światła, którego uniwersalne przesłanie jest czytelne dla wszystkich ludzi,
bez względu na nację, kulturę, czy tradycję. Światło kojarzy się z życiem, odnową, przemianą.
Warto więc sięgnąć po symbolikę, którą mamy zapisaną w genach od setek pokoleń. W historii wielu kultur i tradycji światło postrzegane było jako archetyp “boskiej siły sprawczej”.

Umysł w świetle.

Efekt wyciszenia i rewitalizacji w polach harmonicznych jest automatyczny. Stosując proste techniki wyciszające, możemy pójść dalej, by dokonywać zmian w “oprogramowaniu” umysłu, w podświadomości, pamięci, nabytych wzorcach, nawykach, itd. W celu oczyszczania umysłu i “kasowania” negatywnych programów z podświadomości, powstała Metoda Fotonowa.

W ćwiczeniach fotonowych używamy archetypowego symbolu światła. Fotony pozwalają w krótkim czasie odbudować potencjał ciała fotonowego, oczyścić umysł oraz odzyskać wewnętrzny spokój.

“Umysł w świetle” jest pojęciem, które nawiązuje do stanu umysłu “bez myśli” oraz poszerzonych stanów percepcji, w których “niemożliwe” staje się możliwe. Uczestnicy sesji potwierdzają, że stosowanie Fotonów nie tylko poprawia samopoczucie. Wewnętrzne światło uruchamia wyższe funkcje umysłu, moc samo-naprawy (samouzdrawiania i uzdrawiania) oraz osiąganie celów przy wsparciu harmonicznych koincydencji.

Jak zacząć.

Metoda Fotonowa łączy wizualizację światła z oddechem, słowem i gestem. Dzięki tej synergii zwiększasz relaksacyjny efekt sesji i jej skuteczność. Przed Tobą pierwszy Foton, który przygotowuje do pogłębionego kontaktu ze sobą. Usiądź lub połóż się wygodnie, oddychaj w swoim tempie (brzuchem). Rozluźnij się, bądź kreatywny, poczuj zabawę.

FOTON1’ODDECH

na wyciszenie i zwiększenie ilości sił psycho-fizycznych

Na początku koncentruj się tylko na oddechu.
Spokojnie zaczerpnij powietrze brzuchem – poczuj, jak się unosi, rozszerza i odżywia oddychając.
Pozwól mu oddychać swobodnie. Towarzysz mu w unoszeniu się i opadaniu.
Utrzymuj 100% koncentracji na oddychającym brzuchu.

… wyobraź sobie,
że “płucem”, którym oddycha Twoje ciało, jest Twój brzuch…

Wdech – wydech.

Unoszenie – opadanie.

Tylko oddech.

Kiedy poczujesz, że oddech jest jak trans, dodaj element światła.

Zobacz, jak z każdym wdechem światło w Twoim brzuchu staje się większe i silniejsze.
Zwiększ chwile przerwy między wydechem a kolejnym wdechem.
Niech światło Twojego brzucha rośnie, aż obejmie całe ciało.

Odpoczywaj w tym świetle, regeneruj się, cały czas koncentrując się na oddychającym brzuchu.

Foton polecamy wykonywać również w czasie dnia,
by pogłębić efekt sesji w harmonicznym polu.

Foton 1. Test w polu harmonicznym.

Po zapoznaniu się z tym Fotonem i osiągnięciu pierwszych efektów wyciszających, możesz zapisać się na dowolną sesję, by porównać odczucia, wrażenia i efekty, towarzyszące wykonywaniu tego ćwiczenia w polach harmonicznych.

Mamy nadzieję, że podczas sesji z Foton 1 poczujesz i zrozumiesz w pełniejszy sposób, czym zajmuje się nasz projekt i o co w tym wszystkim chodzi.

*W perspektywie Teorii Informacyjnego Pola (TIP) ciało fotonowe powstaje z urodzeniowej matrycy informacyjnej. Ciało fotonowe stanowi łącznik pomiędzy informacyjną matrycą pola życia a genetyczną (białkową) strukturą ciała.

Każda komórka i każdy organ ma swojego protoplastę w postaci fotonowej. Od potencjału “wewnętrznego światła” zależy stan zdrowia, witalność i samopoczucie.

Wielkość potencjału ciała fotonowego odpowiada za ogólny stan zdrowia, samopoczucie, odporność, wysokość sił psychicznych.

Ahoj przygodo,
możesz więcej niż myślisz!

Stacja ØHz | Nadajemy Dobrą Falę!

Ahoj 👋 To miłe, że z nami jesteś.

Ilość miejsc na sesje w cenach promocyjnych jest ograniczona. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o dostępnych sesjach, zapisz się tutaj.

Powiadomienia o sesjach+ciekawe artykuły o pracy z umysłem i ćwiczenia. Zero spamu!

NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiPortuguêsРусскийEspañol