Holoznak. Surfuj na falach koincydencji!

Holoznak. Surfuj na falach koincydencji!

Sesje w polu harmonicznym uruchamiają zjawisko koincydencji, które umożliwia lepsze poznanie siebie i harmonizuje 7 aspektów życia, od relacji ze sobą po relacje ze światem. Sesje dają przestrzeń wewnętrznego spokoju na co dzień.

Możesz osiągnąć harmonię w 7 sferach życia:*

  1. Podświadomość.
  2. Odwaga.
  3. Relacje.
  4. Kreacja.
  5. Miłość.
  6. Samopoznanie.
  7. Samouzdrawianie.

*Zobacz opisy dni i wspierających je planet.

Czego możesz się nauczyć podczas tych sesji.

Sesje na pierwszym etapie uczą trzech rzeczy:

1. Koncentracji na celu.
2. Świadomego korzystania ze zmysłu empatii.
3. Samopoznanie na falach koincydencji.


Ćwiczenia.

1. Koncentracja.

Sesje wieczorne z Holoznakiem uczą koncentracji, która jest jednym z 3 podstawowych elementów, umożliwiających spokojne, szczęśliwe życie.

Ćwiczenie na koncentrację.
Podczas sesji wieczornej skup na swoim pytaniu. Najlepiej zapisz je sobie na kartce. We śnie lub następnego dnia możesz zobaczyć ten problem z innej perspektywy. Kartkę z pytaniem najlepiej jest mieć gdzieś przy sobie, by łatwiej koncentrować się na rozwiązaniu.

To jest bardzo dobre ćwiczenie, które prowadzi do 2 efektu sesji, którym jest kontrola empatii.

2. Empatia ON/OFF.

Cykl tych sesji holistycznych uczy też świadomego uruchamiania sensora empatii, poprzez dokonywane aktem woli połączenie z wibracjami poszczególnych planet. Każdy dzień tygodnia przypisany jest do konkretnej planety.

Empatia jest zmysłem, który można kontrolować.
Osoby szczególnie wrażliwe powinny się nauczyć świadomego włączania i wyłączania sensora empatii, by np. nie wchodzić zbyt głęboko w cudze problemy i nie ponosić przykrych tego skutków we własnym samopoczuciu i życiu.

Ćwiczenie na on/off sensor empatii.
Podczas sesji skup się na planecie dnia, możesz wizualizować tę planetę, np. wejść do jej środka, by poczuć całym sobą jej wibrację.
Po zakończeniu sesji ważne jest, by świadomie zakończyć to połączenie, określonym sygnałem, np. powiedzieć stop, lub wykonać jakiś gest – każdy ma swój własny sposób, który działa najlepiej.

Poćwicz włączanie i wyłączanie odczuwania, na przykładach planet, ludzi, sytuacji. Po konsekwentnym ćwiczeniu włączania i wyłączania zmysłu empatii zobaczysz, że zmysł empatii można świadomie kontrolować.

3. Samopoznanie na falach koincydencji.

Poznawanie siebie to najpiękniejsza przygoda życia, prowadząca do wyzwalającej akceptacji. Samopoznanie jest świadomym procesem, który umożliwia poznanie swojego świata w zakresie relacji ze sobą, z otoczeniem, rodziną i dzieciństwem. Nasze relacje kształtują całe życie, więc możliwość retrospekcji jest tym elementem, który otwiera nas na głębsze zrozumienie samych siebie oraz przyczyn różnych wypadków losowych, sukcesów i porażek.

Ćwiczenie koincydencji.
Określ temat swojej sesji stosownie do tematu sesji, związanego z określoną planetą dni (np. poniedziałek – Księżyc do eksploracji podświadomych programów). Więcej o innych dniach planetarnych tutaj.

Zapisz sobie swoje pytanie przed sesją. Następnego dnia obserwuj rzeczywistość, z której zaczną napływać do Ciebie odpowiedzi, w formie sytuacji, rozmów, zdarzeń. To ćwiczenie umożliwia dużo efektywniejsze korzystanie z sesji w harmonicznym polu koincydencji, które są odpowiedziami i rozwiązaniami w jednym.

Pamiętaj, że jesteś skarbnicą wiedzy o sobie.
W harmonicznym polu koincydencji wystarczy skoncentrować się na pytaniu, by uzyskać wszystkie odpowiedzi i zobaczyć rozwiązania. Korzystaj z koincydentnej fali Holoznaku, by zobaczyć rozwiązania dla wielu ważnych spraw.

Daj sobie czas.

Zastosowanie tych prostych ćwiczeń podczas akcji Holoznak daje pozytywną zmianę.

Stacja 0Hz daje Ci spokojną przestrzeń harmonicznej fali, w której zmiany na poziomie umysłu i emocji zachodzą szybciej i łagodniej.
Już po 1 tygodniu sesji da Ci zupełnie nową perspektywę świata i swojego w nim miejsca. Jednak to od Twojego zaangażowania zależy, jak głębokie i pozytywne będą to zmiany.

Jeśli chcesz szybkich efektów i masz dosyć życiowego pata,
korzystaj z przestrzeni harmonicznej fali koincydencji
w podany powyżej sposób.

MASZ PYTANIA?
ZADAJ JE NA FORUM!

Pozdrawiamy i zapraszamy!