Jedna droga.

Sesje w Harmonicznym Polu Fotonowym

Created with Sketch.

Jedna droga.

jedna droga

W tym tekście zachęcamy Cię do oczyszczenia umysłu, jako pierwszego kroku na własnej drodze do indywidualnego wymiaru szczęścia i spełnionego życia w zgodzie ze sobą. Z tekstu dowiesz się również, w jaki sposób uruchamiamy kwantowy umysł.

Jedna droga – historia.

W historii ludzkości było wiele dróg, prowadzących do głębszego kontaktu ze sobą i wyższymi funkcjami umysłu. Jedną z takich dróg był Buddyzm (w czasie przeszłym niestety, bo obecnie stał się kolejnym “kościółkiem”, choć w swoich założeniach był jedną z pierwszych szkół pracy z umysłem).

Buddyzm wprowadził znane nam pojęcie “jednej drogi”, jako systemu pracy z umysłem, opartego na wskazówkach, ćwiczeniach i praktyce medytacji, prowadzącej do wyciszenia i oczyszczenia umysłu.

Oczyszczając umysł, otwierasz się na zobaczenie własnej, unikalnej drogi do indywidualnego wymiaru szczęścia w kontakcie ze sobą.

Poza buddyzmem ludzkość rozwijała metody pracy z umysłem (wyższymi stanami ducha) w wymiarze szkół szamańskich oraz innych, obecnych na wszystkich kontynentach świata.

Co ciekawe, pomimo różnic kulturowych i detali, podobne zasady pracy nad sobą możemy znaleźć we wszystkich drogach, prowadzących do pogłębienia kontaktu z rzeczywistością (przestrzenią wolną od wpływu umysłu w śmietniku iluzorycznych przekonań na temat siebie i świata).

We wszystkich tych tradycjach możemy odnaleźć ten sam wspólny mianownik.
Jest nim praca nad koncentracją oraz autodyscypliną w zakresie umysłu, emocji i ciała*. Warunkiem sukcesu w wejściu na wyższy poziom samoświadomości jest synergia w zakresie holistycznej pracy nad umysłem, ciałem i sferą emocji.

Jedna droga – indywidualizm.

Podstawową zasadą pracy nad sobą było to, by trzymać się jednego systemu, adaptując jego zasady do swoich możliwości, ale nie zmieniając go co chwilę pod wpływem naturalnych na początku niepowodzeń.

Tak więc pojęcie “jednej drogi” nie odnosiło się w pierwotnym znaczeniu do kopiowania ścieżek i doświadczeń innych osób, ale do stosowania się (w pierwszym etapie pracy nad sobą) do wskazówek, nawiązujących do konkretnej wiedzy o człowieku, wynikającej z tysięcy lat doświadczeń w tej kwestii.

Jedna droga nie jest więc odmianą totalitarnej koncepcji masowej, warunkującej jeden, wyższy cel dla każdego. Zasada jednej drogi nawiązuje do indywidualizmu każdego człowieka, jako przestrzeni jego unikalnych potrzeb, talentów i możliwości.

Zasada ta wynika i potwierdza się w wymiarze obecnych badań nad konstrukcją psychofizyczną człowieka – zbyt dużo informacji działa na nas niekorzystnie, obniżając zdolności do koncentracji i zmniejszając poziom wewnętrznego spokoju. A bez koncentracji i dyscypliny trudno o rozsądek, czy autodyscyplinę, czy o umiejętność twórczego rozwiązywania codziennych problemów.   

Kwantowy umysł i wyobraźnia.

Trzeba pamiętać, że efektywna praca z umysłem polega na jego oczyszczeniu, a nie na jego przepełnianiu coraz to nowymi perspektywami, wierzeniami, przekonaniami.

Praca z umysłem w polach harmonicznych jest dużo bardziej efektywna, ponieważ podczas sesji uruchamiasz kwantowy umysł, a wyobraźnia zmienia się w skuteczny instrument pozytywnej zmiany. Praca z umysłem w polach harmonicznych polega na rozświetlaniu cienia, co prowadzi do olśnień, upraszczających matnię zasłyszanych idei i półprawd, warunkujących skomplikowane i dysharmoniczne relacje ze sobą i ze światem.

Metoda pracy w polach kwantowych nawiązuje do natury naszego umysłu, w którym jedna, zrozumiała i klarowna perspektywa świata ma niezwykle pozytywny wpływ na nasze życie.

Stan umysł w harmonii umożliwia głębsze zrozumienie siebie oraz odnalezienie swojego miejsca, co znacznie zmniejsza poczucie zagubienia i niepokoju, podnosząc komfort życia w sposób automatyczny.

Umysł, oczyszczony ze sprzecznych myśli, realizuje wszystkie postawione cele w sposób automatyczny i bez wahania. Co prawda na początku wymaga to większej samodyscypliny, ale efekty pracy nad sobą warte są poniesionego wysiłku i przeciwstawienia się masowym ideom pomieszania.

Jedna droga – światło umysłu.

Zasada “jednej drogi” dotyczy również naszej metody oczyszczania umysłu w Harmonicznym Polu Kwantowym Metodą Fotonową.

Sama Metoda Fotonowa powstała w wyniku ponad 20 lat pionierskich badań (blisko 30-tu) nad umysłem w polach harmonicznych, które przyspieszają cały proces, sprzyjając uruchomieniu wyższych funkcji umysłu (wzmocnieniu mocy kreacji, samopoznaniu oraz odbudowie sił psychicznych).

Metoda Fotonowa to najszybsza, indywidualna oraz spójna droga do oczyszczenia umysłu oraz odzyskania pełnego kontaktu ze sobą, swoimi potencjałami i z rzeczywistością. Opanowanie 10 ćwiczeń fotonowych stanowi bazę i pierwszy etap oczyszczania umysłu i uruchamia jego kwantowy stan**.

W ciągu miesiąca konsekwentnego ćwiczenia i udziału minimum w 4 sesjach w polach harmonicznych, Twój umysł wycisza się, poszerza się percepcja, a Ty odzyskujesz kontakt z intuicją oraz naturalne połączenie z cyklami zegarów wszechświata. W ten sposób uruchamiają się pozytywne koincydencje, wspierające Cię na Twojej drodze życia.

Warunkiem przyspieszającym ten proces jest samodyscyplina, poprawa kondycji fizycznej oraz ograniczenie do minimum wchłaniania zbędnych informacji i koncentracja na “wewnętrznym świetle”, które jest motywem przewodnim Metody Fotonowej. Pamiętaj, że jedna droga to Twoja droga i nikogo innego.

Oczyszczony umysł w harmonicznych polach kwantowych
okazuje się unikalną przestrzenią,
w której wyobraźnia odzyskuje swoją przyczynową
i realnie sprawczą moc!

Stacja ØHz | Nadajemy Dobrą Falę!

|* Ćwiczenia fizyczne poprawiają pracę neurologii i optymalizują poziom neuroprzekaźników, bez których niemożliwym jest podjęcie efektywnej pracy nad sobą.

|** Z ponad 20 lat naszych doświadczeń wynika, że z tej metody nie korzystają w pełni te osoby, które pojęcie “własnej drogi” nadal mylą z odtwarzaniem czyichś doświadczeń, klonowanych w ramach sprawdzonej i masowej recepty na sukces w wymiarze “rozwoju osobistego”.

Rozwój w Harmonicznych Polach Kwantowych jest spójnym systemem i unikalną drogą INDYWIDUALNEJ pracy nad sobą, która w pierwszych miesiącach wymaga stosowania się do zaleceń Metody Fotonowej, nawiązujących do natury człowieka i mechanizmów naszego umysłu.

Dopiero w przestrzeni oczyszczonego umysłu można na nowo zobaczyć wiele spraw, wierzeń i przekonań, które okazują się fundamentami wielu osobistych problemów, nawykowych ucieczek przed sobą, samooszukiwania się i tego wszystkiego, co możemy znaleźć w “śmietniku umysłu” współczesnego człowieka.

Praca nad sobą od zawsze była kwestią równie indywidualną, jak każdy z nas, dlatego stosowanie “ezoterycznych” czy innych masowych dogmatów “rozwoju” nie przynosi pożądanych efektów (poza przyjemnostkami z ucieczek przed sobą w marzenia o “lepszym jutrze”). Szum informacyjny złotych recept na wszystko stworzył przestrzeń “śmietnika umysłu”, o której mówi ten tekst.

Ahoj 👋 To miłe, że z nami jesteś.

W roku 2021 nasz projekt badawczy jest skierowany do 100 osób. Zaczyna brakować wolnych miejsc, więc jeśli chcesz uczestniczyć w sesjach, zapisz się tutaj.

Ciekawe informacje n.t. pracy z umysłem oraz powiadomienia o sesjach w Harmonicznym Polu Kwantowym. Zero spamu!

 

NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiPortuguêsРусскийEspañol