NOWY SPIRALNY KLUCZ KWANTOWY

Sesje w Harmonicznym Polu Kwantowym

Created with Sketch.

NOWY SPIRALNY KLUCZ KWANTOWY

klucz

Ukończyliśmy testy nowej możliwości, związanej z sesjami indywidualnymi. Testowaliśmy funkcjonalność kluczy kwantowych, które umożliwiają połączenie z osobistą przestrzenią harmonii w wydzielonym polu kwantowym.

Jak to działa.

Jeden z nowych z modułów Holistycznego Holografu umożliwia stworzenie indywidualnej kwantowej przestrzeni harmonicznej, z którą można się łączyć i rozłączać wg życzenia. Moduł ten wzmacnia efekty sesji indywidualnych, co badaliśmy w poprzednim miesiącu. Moduł jest swego rodzaju “archiwum kluczy”, umieszczonych w harmonicznym polu kwantowym. 

Co to jest Klucz Kwantowy.

Klucz kwantowy w nowej wersji ma formę spirali, na którą naniesione są punkty harmoniczne. Każdy klucz ma unikatowy zestaw punktów. Działa na prostej zasadzie klucza i zamka, ale w przestrzeni pola informacyjnego (kwantowego).

W tej chwili dysponujemy 2 rodzajami kluczy:
– klucz ogólny 3 stopnia – działa i jest włączany tylko podczas sesji (wliczony w cenę sesji)
– klucz indywidualny 9 stopnia, działa przez całą dobę w okresie, zależnym od abonamentu (np, miesiąc lub rok), tworzony dla jednej osoby, na podstawie danych z modułu HMD (klucz odpłatny).

Przykład klucza 3 stopnia (wersji prostej, ogólnej, nie indywidualnej) został zaprezentowany uczestnikom pierwszej sesji nocnej. Te klucze działają tylko podczas sesji.

Doświadczenie spiralnych kluczy kwantowych w sesjach indywidualnych NMSI+.

W ramach inicjatywy badawczej na quantum.merhlin.com przeprowadziliśmy miesięczny eksperyment z uczestnikami sesji indywidualnych. Jedna grupa miała 4 sesje indywidualne (bez kluczy kwantowych) a druga z kluczami. 

Wyniki.
Z ankiet i pomiarów wynika, że Indywidualne Klucze Kwantowe znacznie podnoszą efekty sesji (min. ok. 200%). Doświadczenie potwierdziło pozytywne efekty połączenia się z harmonicznym polem kwantowym również poza czasem sesji.

Możliwość połączenia się z przestrzenią harmoniczną (na życzenie, również poza czasem sesji), jest tym kierunkiem, którym będziemy podążać w dalszych pracach nad rewitalizacją w kwantowych polach harmonicznych.


*| Obsługa kluczy kwantowych jest prosta i nie wymaga wieloletnich ćwiczeń nad koncentracją, czy oczyszczaniem umysłu;) a nawet (wg użytkowników) znacznie ułatwia wyciszenie i połączenie ze stanem wewnętrznej harmonii.

Indywidualny Klucz 9 stopnia wykonujemy w formie cyfrowej, również do wydruku. Oferta dostępna na 0hz.pl od 03.2021. Chcesz wiedzieć więcej? Zapisz się do newslettera.

Pozdrawiamy!

Stacja ØHz | Nadajemy Dobrą Falę!

Ahoj 👋 To miłe, że z nami jesteś.

W roku 2021 nasz projekt badawczy jest skierowany do 100 osób. Zaczyna brakować wolnych miejsc, więc jeśli chcesz uczestniczyć w sesjach, zapisz się tutaj.

Ciekawe informacje n.t. pracy z umysłem oraz powiadomienia o sesjach w Harmonicznym Polu Kwantowym. Zero spamu!

 

NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiPortuguêsРусскийEspañol