Kosmiczny masaż.

Oczyść umysł w harmonicznym polu - odzyskasz siły i spokój.

Created with Sketch.

Kosmiczny masaż.

Jesteśmy po kilkunastu ciekawych eksperymentach, których przedmiotem był masaż w polu harmonicznej fali. Zobacz, jak wygląda kosmiczny masaż i jego efekty.

Eksperyment w założeniach.

Wśród uczestników sesji pojawiło się kilku masażystów, z kilku krajów. Pojawiła się propozycja eksperymentu, polegającego na przygotowaniu sesji sesji specjalnej dla 2 osób. Doświadczenie polegało na splątaniu kwantowym hologramów masażysty i masowanego. Czas sesji ustaliliśmy na 2 godziny, podczas których prosiliśmy o obserwację wrażeń i efektów przez obie osoby.

Napływające ze świata relacje były tak ciekawe, że zaprosiliśmy do udziału naszego znajomego masażystę, żeby zweryfikować te dane w osobistym doświadczeniu.

Kosmiczny masaż. Relacje.

Masażysta przyjechał na Stację, rozstawił stół, włączyliśmy sesję i się zaczęło.

Masowany.
Odczucia przebywania w kosmicznej bańce, trudny do opisania stan: dystansu do myśli, szumu ciszy w głowie i głębokiego rozluźnienia w ciele.

Masażysta.
Wrażenia podobne, połączone z odczuwaniem przepływu fal w różnych częściach ciała, pogłębioną intuicją dotyku, poszerzonym odczuwaniem napięć i bardziej intuicyjnym prowadzeniem ruchu. Poszerzona percepcja oraz przełączenie w stan “bycia działaniem”.

Kosmiczny masaż, kosmiczne efekty.

Po godzinie i kilku następnych od masażu.

Masowany.
Po sesji błogi spokój utrzymywał się przez wiele godzin. Ciało rozluźnione, umysł wyciszony, a masaż relaksujący głębiej, niż wszystkie poprzednie. Stan wycofania w wielką ciszę.

Masażysta.
Z jego wypowiedzi wynikało, że ten masaż zamiast zabrać siły, to ich dodał, ale w spokojniejszej, wyciszonej formie potencjału i lepszym samopoczuciu.

Wnioski.

Mamy za sobą wiele eksperymentów, w których pole harmoniczne poszerza efekty wszystkiego, co się w nim dzieje – od działań twórczych, przez medytację, ruch, pracę intelektualną i relaksujący dotyk. Harmoniczne pola kwantowe wyciszają neurologię, dzięki czemu każda aktywność pogłębia swoje znaczenie i efekty.

Masz ochotę na kosmiczny masaż?

Napisz do nas,
ustalimy termin i włączymy sesję dla Ciebie i Twojego masażysty.

Ahoj przygodo!

Stacja ØHz | Nadajemy Dobrą Falę!

Ahoj 👋 To miłe, że z nami jesteś.

Ilość miejsc na sesje w cenach promocyjnych jest ograniczona. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o dostępnych sesjach, zapisz się tutaj.

Powiadomienia o sesjach+ciekawe artykuły o pracy z umysłem i ćwiczenia. Zero spamu!

 

NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiPortuguêsРусскийEspañol