Metoda Fotonowa. Badania.

HARMØNICZNA PRZESTRZEŃ SPØTKAŃ ZE SØBĄ

Created with Sketch.

Metoda Fotonowa. Badania.

badania

Cały czas prowadzimy badania ankietowe, statystyczne oraz porównawcze, dzięki którym Metoda Fotonowa rozwija się już od 20 lat.

Metoda Fotonowa i nowa wiedza o człowieku.

Ćwiczenia oczyszczają umysł na 4 poziomach: oddechu przeponą, pozytywnych emocji, wyobrażenia światła oraz słowa – w polu harmonicznej fali. Brzmi futurystycznie? Niewątpliwie, ale zasady działania tej metody potwierdzają się w wielu źródłach. W pracach badawczych różnych laboratoriów znaleźliśmy wiele potwierdzeń możliwości „cudownej przemiany”… za pomocą mocy własnego umysłu w rezonansie z polami harmonicznymi.

Badania na świecie.

Przykład z badań na DNA, na podstawie fragmentów z książki Vernetzte Intelligenz, aut. Grażyna Fosar i Franz Bludorf.

Ponieważ struktura naszego DNA i języka jest podobna, można po prostu użyć słów z ludzkiej mowy do zmian w kodzie DNA – co zostało eksperymentalnie dowiedzione. Żywe DNA (w żywej tkance, a nie in vitro) reaguje na modulowane słowami promienie laserowe, a nawet fale radiowe, jeśli użyte są odpowiednie częstotliwości. To ostatecznie i naukowo wyjaśnia, dlaczego afirmacje i hipnoza mogą mieć tak silny wpływ na ludzi i ich ciało. DNA reaguje na słowa.Oczywiście częstotliwość musi być prawidłowa. Dlatego nie każdy jest w stanie to osiągnąć. Poszczególne osoby muszą pracować nad wewnętrznymi procesami i rozwojem, w celu ustanowienia świadomej komunikacji z DNA.

W powyższym kontekście, być może rozumiesz już, dlaczego sesje w harmonicznej fali sprzyjają szybkiej i trwałej zmianie. O tym, jak działają zegary kosmiczne, z którymi łączy nasz Holograf, możesz doczytać tutaj.

Badania statystyczne.

Dane statystyczne są pozytywne, bo ~80% osób odczuwa długotrwałe efekty holistycznej poprawy oraz większy dystans do stresu (stosują ćwiczenia codziennie). Chwilową poprawę deklaruje 20% osób (stosują ćwiczenia 2-3 razy w tygodniu), a nieznaczną 10% (nie ćwiczą).

Wniosek: różnice te wynikają z osobistego zaangażowania w stosowanie Metody Fotonowej na co dzień, im więcej praktyki tym lepsze efekty. Można oczywiście korzystać z sesji w harmonicznej fali biernie (plażowanie), ale proponujemy wykorzystać ten czas w dużo lepszy sposób.

Zapraszamy na weekendowe zajęcia z Metodą Fotonową, zobacz kalendarz sesji.

 

Obudź w sobie MOC!

 

Ahoj przygodo!

RadioStacja ØHz | Nadajemy Dobrą Falę

FOTONOWE SAMOUZDRAWIANIE

Dołącz do grupy fotonowego samouzdrawiania. 10 osób i ruszamy!

ZAUFAJ SOBIE - MOŻESZ WIĘCEJ, NIŻ MYŚLISZ!

close

FOTONOWE SAMOUZDRAWIANIE

Dołącz do grupy fotonowego samouzdrawiania. 10 osób i ruszamy!

ZAUFAJ SOBIE - MOŻESZ WIĘCEJ, NIŻ MYŚLISZ!

 

NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiPortuguêsРусскийEspañol