Metoda Fotonowa i DNA

HARMØNICZNA PRZESTRZEŃ SPØTKAŃ ZE SØBĄ

Created with Sketch.

Metoda Fotonowa i DNA

Całość funkcji biologicznych jest sterowana z poziomu komórkowego DNA. Odporność, samopoczucie i zdrowie zależą od stanu naszego DNA. Stan zrelaksowanego kodu genetycznego pozytywnie wpływa na organizm, bo komórki ciała mogą rezonować z naturalnym polem życia na częstotliwości wodoru.

I to zauważamy podczas sesji, że harmoniczna fala zerowa, połączona z ćwiczeniami fotonowymi, daje zmianę w naszym DNA, bo zmienia się samopoczucie, nastrój i stan ducha. Co ciekawe, DNA każdej komórki ma około 180 cm długości (po rozciągnięciu nici) co odpowiada długości fali wodoru, na której nadaje nasz holograf. Wodór bierze udział we wszystkich procesach bio-informacyjnych, dlatego jest obecny w strukturze pojedynczych aminokwasów i całego DNA.

Dysharmonia i DNA.

W obecnych czasach żyjemy zanurzeni w elektrosmogu (SEM), który z roku na rok wzrasta. Pojawiają się nowe technologie komunikacyjne, które powiększają smog elektromagnetyczny. SEM zaburza łączność z polami harmonicznymi, niezbędnymi do prawidłowego funkcjonowania kodu genetycznego, który ma bezpośredni wpływ na kondycję naszego ciała i psyche.

Problem odcięcia od naturalnych częstotliwości narasta.

Przybywa satelitów, pracujących na coraz wyższych częstotliwościach, które skutecznie blokują kosmiczne wibracje, będące napędem ewolucji na naszej planecie. Dookoła Ziemi gęstnieje smog elektromagnetyczny, wzmacniany milionami anten naziemnych, poustawianych w najwyższych partiach miast i terenów pozamiejskich. Wyjście do lasu już niczego nie gwarantuje, gdy podczas relaksu na polance możesz odebrać połączenie telefoniczne. Dysharmoniczna technologia i jej sygnał GSM jest już wszędzie.

W tym sensie możliwość uczestniczenia w relaksie w polu harmonicznej fali jest nieoceniona, bo charakterystyka nadawanego przez RADIOSTACJĘ 0HZ sygnału zawiera kosmiczne zero (warunek redukcji napięć pomiędzy + i -) oraz naturalne fale przyrody z dziewiczej przestrzeni lasu i oceanu Atlantyckiego. To tłumaczy, dlaczego odnosimy tak duże sukcesy w przywracaniu do życia ludzi, którzy trafili do nas, kiedy medycyna rozłożyła ręce w geście bezradności.

Badania.

W trakcie naszych prac badawczych udowodniliśmy, że człowiek ma wpływ na swoje DNA, w którym może dokonywać świadomie (aktem woli) stosownych zmian. Do tego celu potrzebujemy jedynie odpowiedniego rezonansu, łączącego nas ze źródłem życia, na którego falach zmiana ta jest możliwa (na co dzień, w elektrosmogu nie jest to możliwe, ponieważ nie zachodzi warunek relaksacji DNA na poziomie komórkowym). Dokładnie zbadaliśmy to, porównując efekty z harmoniczną falą i bez niej. Wniosek jest taki, że bez rezonansu z wibracjami życia, ten proces „autonaprawy” kodu genetycznego nie jest możliwy.

Modyfikacje DNA.

W rzeczywistości „dobrowolnych” szczepień w roku 2021 (gdy producenci nie biorą odpowiedzialności za te szczepionki), Metoda Fotonowa w polu harmonicznej fali, może okazać się „ostatnią deską ratunku”, która pomoże przywrócić DNA (Twoje i Twoich bliskich) do harmonicznej normy.

Niestety, nie wszystkich da się uratować, bo tym, co skazuje ludzi na cierpienie – jest zaprogramowany brak wiary we własne siły.

Dlatego pamiętaj: możesz więcej, niż myślisz, że możesz.
Twoja myśl – sprzężona z potencjałami kosmicznymi – zmienia wszystko!

RadioStacja ØHz | Nadajemy Dobrą Falę

Jeśli interesuje Cię temat nowych odkryć na temat DNA, poszukaj w internecie informacji pod hasłem: „epigenetyka”.

FOTONOWE SAMOUZDRAWIANIE

Dołącz do grupy fotonowego samouzdrawiania. 10 osób i ruszamy!

ZAUFAJ SOBIE - MOŻESZ WIĘCEJ, NIŻ MYŚLISZ!

close

FOTONOWE SAMOUZDRAWIANIE

Dołącz do grupy fotonowego samouzdrawiania. 10 osób i ruszamy!

ZAUFAJ SOBIE - MOŻESZ WIĘCEJ, NIŻ MYŚLISZ!

 

NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiPortuguêsРусскийEspañol