Metoda Fotonowa i wyobraźnia + TEST

Sesje w Harmonicznym Polu Fotonowym

Created with Sketch.

Metoda Fotonowa i wyobraźnia + TEST

wyobraźniaWyobraźnia to podstawa. Z naszych analiz wynika, że największe sukcesy w zakresie komunikacji z umysłem metodą fotonową, odnoszą ludzie z “bogatą wyobraźnią”, i ze “zbyt bogatą wyobraźnią”. Z tym, że ci ostatni będą mieli nieco trudniej, ponieważ…

Wyobraźnia jest przestrzenią umysłu.

Niektórzy ludzie rodzą się z dużą wyobraźnią, w której tworzą swoje życie. Widząc wyraźnie to, co chcą osiągnąć, płyną do swoich celów na falach wspierających koincydencji. Jednak nie wszystkim się to udaje, ponieważ przestrzeń umysłu (wyobraźni) wypełniona wieloma sprzecznymi myślami, pragnieniami, ideami, nakazami i zakazami, może stać się źródłem wielu napięć i problemów. Dlatego, w celu oczyszczenia umysłu, zalecamy ćwiczenia oddechu i koncentracji oraz konsekwencję w ich wykonywaniu.

Dla kogo.

Metoda fotonowa została stworzona głównie dla ludzi z wyobraźnią, dla których ćwiczenia Fotonowe są bardziej przyjemną zabawą, niż “kieratem pracy nad sobą”. 20 lat doświadczeń nad uruchamianiem wyższych funkcji umysłu pokazują, że wyciszenie umysłu jest możliwe i wymaga tylko samodyscypliny oraz wiary w siebie i swoje możliwości. Wyciszenie myśli następuje w chwili koncentracji na oddechu brzuchem, połączonym z fotonowymi ćwiczeniami. Cały proces wspierają wieczorne sesje,  służące uruchamianiu interfejsu wyobraźni oraz praktykowaniu ćwiczeń fotonowych i pogłębianiu ich działania. Po pewnym czasie ćwiczenia te przynoszą bardzo pozytywne efekty. Wzrasta wewnętrzny spokój, poprawia się koncentracja i przybywa sił. Fotony (ćwiczenia fotonowe) w łatwy sposób można wykonywać w czasie dnia, co czyni metodę fotonową czymś na obraz zdrowej diety czy nowego stylu życia, dzięki któremu poprawia się nasze funkcjonowanie we wszystkich sferach życia.

“Umysł w świetle” jest stanem, w którym możesz osiągnąć bardzo dużo: – regenerować siły, – podejmować trafne decyzje, – korzystać z harmonicznych fal koincydencji – rewitalizować ciało, emocje oraz intelektualne siły

i żyć po swojemu, bez potrzeby budowania swojej tożsamości na sprzeciwie wobec czegokolwiek. Pamiętaj, że pozytywna zmiana życiowa jest możliwa bez względu na wiek, kolor skóry i wyznanie. Możesz kreować swój los, korzystając z przestrzeni wyobraźni w bardziej świadomy sposób. Powodzenia!

TEST. Sprawdź, jak działa Twoja wyobraźnia.


Zamknij oczy. Wyobraź sobie, że Ziemia kręci się w przestrzeni kosmicznych rozmiarów. Ziemia ze wszystkimi Twoimi sprawami oddala się. Zmniejsza się do wymiarów punktu.

Poczuj rozległość tej przestrzeń. Policz do 10-ciu. Otwórz oczy.

Czy poczułeś relaksującą przestrzeń dystansu?

Wynik testu. Jeśli poczułeś przyjemny, relaksujący dystans, to znaczy, że masz w sobie potencjał, który warto rozwijać. Jeśli Twoja odpowiedź jest negatywna – nie przejmuj się, spróbuj jeszcze raz – ćwiczenia czynią mistrzem:)

Zobacz kalendarz sesji.

Ahoj przygodo!

RadioStacja ØHz | Nadajemy Dobrą Falę

Ahoj 👋 To miłe, że z nami jesteś.

Ilość miejsc na sesje w cenach promocyjnych jest ograniczona. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o dostępnych sesjach, zapisz się tutaj.

Powiadomienia o sesjach+ciekawe artykuły o pracy z umysłem i ćwiczenia. Zero spamu!

 

NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiPortuguêsРусскийEspañol