Metoda Fotonowa i wyobraźnia + TEST

Metoda Fotonowa i wyobraźnia + TEST

wyobraźnia

Wyobraźnia to podstawa. Z naszych analiz wynika, że największe sukcesy w zakresie komunikacji z umysłem metodą fotonową, odnoszą ludzie z „bogatą wyobraźnią”, i ze „zbyt bogatą wyobraźnią”. Z tym, że ci ostatni będą mieli nieco trudniej, ponieważ…

Wyobraźnia jest przestrzenią umysłu.

Niektórzy ludzie rodzą się z dużą wyobraźnią, w której tworzą swoje życie. Widząc wyraźnie to, co chcą osiągnąć, płyną do swoich celów na falach wspierających koincydencji.

Jednak nie wszystkim się to udaje, ponieważ przestrzeń umysłu (wyobraźni) wypełniona wieloma sprzecznymi myślami, pragnieniami, ideami, nakazami i zakazami, może stać się źródłem wielu napięć i problemów. Dlatego, w celu oczyszczenia umysłu, zalecamy ćwiczenia oddechu i koncentracji oraz konsekwencję w ich wykonywaniu.

Dla kogo.

Metoda fotonowa została stworzona głównie dla ludzi ponad-przeciętnych, dla których praktyczna wiedza o tym, w jaki sposób okiełznać swój nad-aktywny umysł, jest bardzo ważna. Z doświadczeń wielu ludzi wynika, że bez tej wiedzy życie „ludzi z wyobraźnią” może zamienić się w chaos („wyciszany” standardowymi środkami farmakologicznymi).

Metoda fotonowa pokazuje, że wyciszenie umysłu jest możliwe i wymaga tylko samodyscypliny oraz wiary w siebie. 
Wyciszenie myślo-toku następuje w chwili koncentracji na oddechu brzuchem, połączonym z fotonowymi ćwiczeniami. Cały proces wspierają wieczorne sesje w harmonicznej fali, które służą praktykowaniu ćwiczeń fotonowych i pogłębianiu ich działania.

Jednak ćwiczenia te powinny się stać częścią dnia, czymś na obraz zdrowej diety czy nowego stylu życia, dzięki któremu poprawia się nasze funkcjonowanie we wszystkich sferach życia. Wykonywane raz 2 razy w tygodniu dają tyle, co jedna wizyta na siłowni w miesiącu.

„Umysł w świetle” jest stanem, w którym możesz osiągnąć bardzo dużo:
– regenerować siły,
– podejmować trafne decyzje,
– korzystać z harmonicznych fal koincydencji
– rewitalizować ciało, emocje oraz intelektualne siły

i żyć po swojemu, bez potrzeby budowania swojej tożsamości na sprzeciwie wobec czegokolwiek.

Pamiętaj, że pozytywna zmiana życiowa jest możliwa bez względu na wiek, kolor skóry i wyznanie. Możesz kreować swój los, korzystając z przestrzeni wyobraźni w bardziej świadomy sposób. Powodzenia!

TEST. Sprawdź, jak działa Twoja wyobraźnia.


Zamknij oczy.
Wyobraź sobie, że Ziemia kręci się w przestrzeni kosmicznych rozmiarów.
Ziemia ze wszystkimi Twoimi sprawami oddala się.
Zmniejsza się do wymiarów punktu.

Poczuj rozległość tej przestrzeń.
Policz do 10-ciu.
Otwórz oczy.

Czy poczułeś relaksującą przestrzeń dystansu?

Wynik testu.
Jeśli poczułeś przyjemny, relaksujący dystans, to znaczy, że masz w sobie potencjał, który warto rozwijać. Jeśli Twoja odpowiedź jest negatywna – nie przejmuj się, spróbuj jeszcze raz – ćwiczenia czynią mistrzem:)

 

Zobacz kalendarz sesji.

 

Ahoj przygodo!

RadioStacja ØHz | Nadajemy Dobrą Falę

 

NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiPortuguêsРусскийEspañol