Misja Stacji. Nadajemy Dobrą Falę.

Misja Stacji. Nadajemy Dobrą Falę.

Misja Stacji ØHz i nasze przesłanie.

Przyroda jest naszym wielkim przyjacielem, traktujmy ją z szacunkiem. Przedstawiciele różnych gatunków roślin, owadów, zwierząt morskich oraz lądowych, tworzą partnerski ekosystem, dzięki któremu możemy doświadczać piękna życia w całym spektrum doznań, towarzyszących kontaktowi z naturą.

Pragniemy, by to przesłanie obudziło w nas empatyczną więź z królestwem przyrody, od której zależy nasza przyszłość.

Program stacji ØHz jest wyjątkowy.

Naszą ramówkę tworzy natura i harmoniczna fala życia. Nadajemy wyłącznie czyste dobro, odnajdywane w pulsie oceanu, głosach ptaków, szumie drzew i leśnych strumieni, perlistym dźwięku wodospadów i wesołym brzęczeniu owadów.

Wsłuchaj się w puls przyrody –
poczujesz głębiej przestrzeń życia,
w której pulsuje cicha, życiodajna siła.

Nowe możliwości technologiczne relaksu i rewitalizacji.

STACJA Ø|Hz łączy technologię cyfrową z analogową.
Jesteśmy  innowacyjni pod każdym względem, zarówno od strony treści audycji /prowadzonych w formie sesji relaksu/, jak i w wymiarze technologicznym. Nadajmy wyłącznie harmoniczne częstotliwości przyrody, dzięki czemu uczestnik sesji ma możliwość przenieść się w samo centrum atmosfery, by poczuć aurę unikalnych przyrodniczo miejsc, oddalonych od jego domu o tysiące kilometrów.

Sesje relaksu są prowadzone z użyciem nowej technologii cybernetycznej, która umożliwia głębszy relaks i regenerację sił w krótkim czasie. Do sesji używamy też unikalnych nagrań w systemie AIR|AnalogInSoundRecording, które są audio-reportażami z życia „cywilizacji” przyrody, w której małe i duże zwierzątka oraz rośliny współtworzą harmoniczne pole życia Ziemi.

Nadajemy z małej wyspy, otoczonej oceanem.

Pozostaje zagadką, gdzie to miejsce dokładnie się znajduje. I niech tak zostanie na jakiś czas. Być może jakiś podróżnik rozpozna po zdjęciach charakterystyczne szczegóły, które odkryją obecną lokalizację /czeka nagroda:)/.

Lokalizacja stacji nie jest przypadkowa. Ocean pełni bardzo ważną rolę w pracy naszej futurystycznej stacji nadawczej. Sieć krystaliczna wody jest dla tej technologii „anteną”, dzięki której możliwe jest połączenie ze wszystkimi istnieniami, żyjącymi w ciałach z wody. Około 70% naszego ciała to woda, więc odbiór tej fali jest jak najbardziej możliwy z każdego punktu Ziemi, co potwierdzamy 18 latami badań nad informacyjną funkcją wody.

Nadajemy  w y ł ą c z n i e  dobre wiadomości:)

Dobra wiadomość jest taka, że żyjąc w betonowej dżungli miast, w elektrosmogu i zgiełku różnych spraw, każdy obywatel Ziemi może połączyć się z harmoniczną falą przyrody, wyciszyć się, odpocząć i zregenerować siły.

Jesteśmy ciekawi Twoich relacji z sesji. Swoją relację możesz przesłać na mail stacja[at]0hz.pl.

Gwarantujemy – zero reklam:)

Zero gadających głów, zero reklam, 100% CISZY, w której każdy może odnaleźć najjaśniejszą cząstkę siebie. Wyłącznie Cisza, pulsująca w polu symfonii przyrody, pełnej spokoju i harmonii, tak potrzebnych w obecnych czasach. Nasz program jest cichym jak szum strumienia przypomnieniem o sile i mocy dobra.

Relaks w polu harmonicznej fali.

STACJA Ø|Hz łączy z pulsem Ziemi i falą życia, obecną w przypływach i odpływach oceanu. Częstotliwości przyrody mają działanie wyciszające oraz rewitalizujące. W polu harmonicznej fali przyrody możesz:

– odzyskać siły,
– wyciszyć się,
– zwiększyć dystans do stresu
– poprawić swoje samopoczucie oraz nastrój
– rozluźnić i zrewitalizować ciało.

Podczas sesji zamknij oczy i wsłuchaj się w kojący szum częstotliwości życia. W ten prosty sposób dostroisz się do pulsu życia Ziemi, rewitalizując swoje ciało, umysł i emocje.

Pozdrawiamy!

 


 

Dodaj komentarz