Nie tylko dla wybrańców.

Created with Sketch.

Nie tylko dla wybrańców.

Od 2 lat nasza działalność przesuwa się w przestrzeń wątków badawczych, związanych z rozwojem technologii fotonowych i poszerzonymi stanami umysłu. Te wątki obecnie dominują w naszej pracy, prowadząc nas w coraz ciekawsze odsłony mechanizmów pola fotonowego i informacyjnego. Tutaj przeczytasz o jednym z praktycznych efektów naszych badań, dostępnym nie tylko dla wybrańców.

Nasze badania.

Pracujemy w kilku kameralnych grupach tematycznych, ukierunkowanych nad holistyczną i praktyczną w stosowaniu wiedzę, dotyczącą uruchamiania wyższych funkcji umysłu.

Celem tych prac jest udoskonalanie naszego komputera kwantowego (fotonowego) oraz opracowywanie sekwencji fotonowych, dzięki którym możliwe jest przełączanie się w wyższe stany świadomości.

I choć nasze cele badawcze są pozornie dalekie od problemów dnia codziennego, to poszerzone stany percepcji w polach harmonicznych aktywują różnego rodzaju umiejętności – od redukcji stresu po wglądy w przyszłość, korekty przeszłości i kreację zdarzeń na falach koincydencji.

Nasze badania nad wpływem umysłu (w jego poszerzonym stanie) na rzeczywistość, są już bardzo zaawansowane, a wyniki tych eksperymentów wręcz spektakularne. Te doświadczenia pokazują również, że jedyne, co trzyma ludzi w życiowym pacie, to ich przekonania.

Mamy jednak dobrą wiadomość: już w ciągu roku pracy nad sobą w harmonicznej fali, większość osób osiąga niezwykłe rezultaty – uczy się korzystać z wyższych funkcji umysłu w codziennym życiu, świadomie kreując swoją rzeczywistość.

Nie tylko dla wybrańców.

Te badania pokazują też inną ważną rzecz. Relacje uczestników sesji dowodzą, że różne umiejętności, przedstawiane jako “dary” (dostępne tylko dla wybrańców), takimi nie są. Większość ludzi może uruchomić różne, niezwykłe zdolności na podobnej zasadzie, co biegłość w czytaniu, pisaniu czy mnożeniu. Bo zarówno w tym dziele, jak i w wielu innych wyzwaniach, potrzebna jest tylko konsekwencja oraz wiara w to, że zawsze można się czegoś nowego nauczyć.

Wystarczy się tylko czegoś starego oduczyć. Wszystkim rządzą nawyki, lecz wiara w możliwość pozytywnej zmiany jest tą siłą psychiczną, która pozwala na odparcie ataku wewnętrznego krytykanta – matrixowego programu, który chroni stare uwarunkowania ego przed zmianą.

Kiedy zwolnisz przestrzeń, tracąc wiarę w prawdy “wewnętrznego krytykanta”, możesz sobie wyobrazić siebie na nowo – takim, jakim chcesz być.

Wyobraźnia w polu harmonicznym zmienia się w Interfejs, niezwykły instrument kreacji. Jedyne, czego potrzebujesz do osiągnięcia wewnętrznej przemiany, to konsekwencja w oczyszczaniu umysłu z samoograniczeń i starych uwarunkowań…

Kim jesteś? Tym, kim chcesz być.

Jak to zrobić? Po prostu oczyść umysł!

Tak więc, aby wejść na nowy poziom rozwoju, wolnego od balastu poprzednich epok, możesz skorzystać z cyklu Oczyść Umysł, który jest bazą do wszystkich dalszych działań, związanych z totalną odnową na poziomie ciała, umysłu i emocji.

Program Oczyść Umysł jest sprawdzonym standardem pracy ze sobą, który umożliwia odkrycie przyczyn wielu problemów życiowych i znalezienie rozwiązań.

Kim jesteś? Tym, kim chcesz być.

Stacja ØHz | Nadajemy Dobrą Falę

Surfuj na Harmonicznej Fali!

Powiadomienia o sesjach, newsy ze stacji i ciekawe artykuły...
zapisz się.

Więcej harmonii ~ więcej sił do życia!

 

NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiPortuguêsРусскийEspañol