Niedziela. Holistyczne SamoUzdrawianie.

Holistyczny Umysł. Relaks i rewitalizacja w polu harmonicznym.

Created with Sketch.

Niedziela. Holistyczne SamoUzdrawianie.

Od marca zapraszamy na cykl sesji Holistycznego SamoUzdrawiania. Proces samouzdrawiania tą metodą przypomina słuchanie radia, które nadaje ciszę. Wszystko polega na dostrojeniu się do harmonicznej, jasnej fali życia. Odbiór fali wymaga jedynie „czasu dla siebie” podczas wieczornych sesji holistycznych. Tak, to naprawdę działa, zapraszamy:)

Co możesz uzdrowić.

Holistyczny proces samouzdrawiania obejmuje wszystkie aspekty naszego życia, od relacji ze sobą samym po sprawy związane ze zdrowiem, pracą, rodziną.
Krótko mówiąc wszystko, co wymaga poprawy, znajduje się w stanie dysharmonii, czyli potrzebuje balansu, rozluźnienia oraz harmonii, którą możesz podczas holistycznych sesji osiągnąć w sposób automatyczny.

Na czym polega Holistyczna Metoda SamoUzdrawiania?

Metoda polega na dostrojeniu się do harmonicznej, jasnej fali życia.
Proces samouzdrawiania tą metodą przypomina słuchanie radia, które nadaje ciszę.
Odbiór fali wymaga jedynie „czasu dla siebie” podczas wieczornych sesji holistycznych:)

Proces harmonizacji i powrotu do równowagi jest automatyczny.
Możesz stosować znane Ci techniki rozluźniające.
Ważna jest pozytywna intencja, która koncentruje siłę życia na określonym zadaniu.

Holistyczny Holograf przesyła harmoniczną falę, która „rozpuszcza” napięcia na poziomie ciała, umysłu oraz emocji i uruchamia Twoje siły samoregulacyjne.


Jak uczestniczyć w sesji?


Jak przygotować się do Sesji Holistycznego SamoUzdrawiania.

Nauka tej metody polega na oduczeniu się myślenia o tej formy samopomocy jako czymś dostępnym tylko dla „wybrańców”. Krótko, uwierz we własne siły i przygotuj się wg wskazówek ćwiczenia.

Samouzdrawianie tą metodą jest proste i nie wymaga lat przygotowania teoretycznego, ani dyplomów:) Wystarczy JEDNA sesja samouzdrawiania, prowadzona wg poniższych wskazówek, by poczuć pierwsze pozytywne efekty.

0. 30 minut przed sesją postaraj się wyciszyć.
Polecamy nasz kanał YT z filmami relaksacyjnymi lub muzykę Chopin’a, której harmoniczne i pozytywne działanie zostało udowodnione na wiele sposobów.

1. Intencja.
Przed sesją jasno wyraź swoją intencję, to czego chcesz.
Przykład. „Jestem zdrowy”, zamiast „nie chcę być chory”. Najlepiej w formie podziękowania za uzdrowienie, „dziękuję, że moje ciało jest pełne energii i harmonii”. Wyrażaj intencje w trybie dokonanym. Możesz je zapisać na kartce, by dodawały Ci skrzydeł po obudzeniu:)

2. Dostrojenie.
Przypomnij sobie chwile, w których czujesz specyficzny prąd w ciele, przynoszący ulgę, radość i miłość. Podczas Holistycznej Sesji Samouzdrawiania poczujesz te same delikatne fale dreszczyków. To znak, że rezonans pomiędzy harmoniczną falą a Tobą jest uruchomiony w 100% (to przypomina dostrajanie radia do odpowiedniej stacji).

3. Oddech.
Podczas sesji oddychaj w swoim tempie (najlepiej brzuchem). Bądź kreatywny, np. możesz wizualizować światło w tych partiach ciała, które wymagają harmonizacji. Archetypowy symbol światła życia jest żywy we wszystkich kulturach świata, jako symbol życia, odnowy i regeneracji. Używaj więc symbolu przyjemnego słonecznego światła w trakcie samouzdrawiania.

Przykład. Jeśli masz problemy z nerkami, wyobraź sobie podczas holistycznej sesji światło, które je wypełnia wraz z jasnym oddechem. Jeśli chcesz poprawy relacji, zobacz światło między Tobą a osobą, z którą chcesz odbudować pozytywną więź.

4. Sen.
Po samouzdrawianiu najlepszy jest sen, podczas którego Twój organizm kontynuuje proces samouzdrawiania.
Jeśli coś Ci się przyśni, warto to sobie zapisać. Sny mogą być dopowiedzeniem przyczyn życiowego dyskomfortu, z którego się uzdrawiasz.

Zrozumienie daje szybsze uzdrowienie 🙂

Ile sesji potrzeba.

To oczywiście jest sprawą indywidualną. Wszystko zależy od stanu samopoczucia. Jednak już jedna sesja, wykonana wg instrukcji, działa niezwykle pozytywnie, co przyjemnie mobilizuje do dalszej pracy. Średnio po 4-8 sesjach następuje wyraźna poprawa samopoczucia.

Koszt.

Nasza inicjatywa jest społeczna i niezależna. Działamy od 20 lat dzięki pasji i pozytywnej energii współpracy. Sesje w niedziele udostępniamy w formie nagrody za donacje od 15 PLN, a raz w miesiącu bezpłatnie /zobacz najbliższy termin sesji bezpłatnej/.

Pytania.

Jeśli masz pytania, zadaj je w komentarzach.

Pozdrawiamy i zapraszamy na wieczorne
Sesje Holistycznego SamoUzdrawiania w niedziele.

STACJA ØHz ~ Nadajemy Dobrą Falę!

 

Dodaj komentarz

NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiPortuguêsРусскийEspañol