Nowości w grudniu i 2021.

HARMØNICZNA PRZESTRZEŃ SPØTKAŃ ZE SØBĄ

Created with Sketch.

Nowości w grudniu i 2021.

W grudniu proMOCJA na pożegnanie roku 2020 i przygotowania do zmian w polu informacyjnym Ziemi oraz w zasadach działania projektu 0Hz w roku 2021. Wchodzimy w wodnikową epokę informacji, w której nasz holograf (pracujący w kwantowych polach informacyjnych) rozwija się w następny model Hzero.

Nadchodzą czasy wielkich zmian.

Na podstawie MoonSetStory:

W połowie grudnia doświadczymy czasu przełomu, wielopoziomowej zmiany, do której już teraz warto zacząć się przygotowywać. Zakończy się proces głębokich i intensywnych zmian, który rozpoczął się w styczniu 2020. Zakończy się także Epoka Materii – rozwoju kapitalizmu, konsumpcjonizmu, oraz trzech faz rewolucji przemysłowej – wejdziemy w powiązaną z żywiołem powietrza Epokę Informacji.

Z racji rosnącej wagi indywidualizmu i wolności, możemy potrzebować „wymyślić się na nowo”. Będzie to czas łączenia idei z materialnym konkretem – idee, które nie mają przełożenia na życie i brak im „uziemienia”, będą ostro weryfikowane. To czas, kiedy sfery życia, będące największym wyzwaniem, będą jednocześnie tymi, w których pojawią się nowe możliwości i szanse na rozwój. Maria Moonset, źródło 

Wejście w „Erę Wodnika”.

Przejście z ery materii w erę „informacyjną” nie będzie przypominało „ezoterycznej” idylli.
W tym czasie stan jednostki będzie zależał od tego, co nosi się w swoim polu informacyjnym. Już teraz wiele osób doświadcza zlewania się snu z jawą. W chaosie idei, myśli i sprzecznych celów w wewnętrznym polu informacyjnym, umysł tworzy lustrzane odbicie na ekranie rzeczywistości. Efektem życia w chaosie jest poczucie rozbicia, ataki paniki, frustracja, brak wiary w siebie i depresyjna apatia.

Z drugiej strony mamy dowody na to, że działania oczyszczające umysł w polu harmonicznej fali, znacznie poprawiają komfort życia i adaptację do zmian w polu informacyjnym Ziemi. Oczyszczenie umysłu Metodą Fotonową otwiera możliwość surfingu na falach koincydencji w pełni sił psychicznych i emocjonalnej harmonii. Era informacji wymaga wiedzy o tym, w jaki sposób w niej egzystować.

Dlatego, na pożegnanie tego roku i wejście w erę wodnika + edycja z 09.12.2020

0. Do końca 2020 roku utrzymujemy ceny w złotówkach oraz dotychczasowe numery kont.

1. Mamy dla Was 30 sesji indywidualnych w specjalnych cenach – 111.11 każda, zobacz kalendarz.
2. Weekend za 222.22 (bliska osoba gratis), zobacz najbliższe sesje. ODWOŁANE (brak wystarczającej ilości chętnych).
3. Niedziele 33.33 (za osobę), zobacz najbliższe sesje. ODWOŁANE (brak wystarczającej ilości chętnych).

4. Zmiana godzin sesji weekendowych, niedzielnych i indywidualnych – z godziny 23.00 na 22.00 (cz. warszawskiego).

5. Grupa CoachSupport przenosi się na podstronę merhlin.com.

Od stycznia 2021. Moc jedności.

Moc grupy w perspektywie badań, na podst. Vernetzte Intelligenz:

Nasze DNA jest w stanie wysyłać i pobierać dane „z sieci”, mogą one być także przesyłane do poszczególnych jej członków. Zdalne uzdrawianie, telepatia, czy „teledetekcja” mogą być ogólnie dostępne. Naukowcy sądzą, że jeśli ludzie z pełną indywidualnością odzyskają świadomość grupową, uzyskają wyższe moce, z pomocą których będą tworzyć, zmieniać i kształtować oblicze Ziemi. Aktualnie, ludzkość wspólnie zmierza w kierunku takiego nowego rodzaju świadomości grupowej.

I faktycznie, potwierdza się to w naszych obserwacjach, że w kręgu ludzi, którzy nie są sobie obojętni, tworzy się klimat „grupy wsparcia”, a sesje są wielokrotnie przyjemniejsze i pełniejsze w efektach. Wspólne pole bliskich sobie ludzi zwiększa sferę rezonansu, aż świecą holokabiny.

Razem możemy stworzyć coś większego od nas samych.

W jedności siła!

Wspólny cel, który wybiega poza osobiste korzyści, powiększa moc i efekt każdego działania.

Samoorganizacja.

Od roku rozwija się idea małych grup (do 10 osób), które same się organizują.
Zaczęło się spontanicznie ponad rok temu. Znajomi z kilku krajów zaczęli zamawiać sesje dla siebie i znajomych, w swoich sprawach, niekiedy z dodatkowym materiałem edukacyjnym z naszej strony, lub z własnym programem. I wszyscy bardzo zadowoleni, w kontakcie ze sobą, w jedności celów, we wzajemnym wspieraniu się, odzyskują siły. Mamy nadzieję, że takie grupy powstaną również dla ludzi z Polski, bo przyszły rok będzie „spektakularny” w globalnych zmianach, obejmujących wszystkie sfery życia.

Naturalnie i do przodu.

Od stycznia 2021 roku zapraszamy do organizowania się w grupy, bo sesje w przestrzeni wzajemnego wsparcia dają moc niezwykłą. Więcej na temat grup wsparcia na forum (dyskusja dla zainteresowanych zarejestrowanych).

W rezonansie z kosmicznym polem życia,
możesz więcej, niż myślisz!

RadioStacja ØHz | Nadajemy Dobrą Falę!

FOTONOWE SAMOUZDRAWIANIE

Dołącz do grupy fotonowego samouzdrawiania. 10 osób i ruszamy!

ZAUFAJ SOBIE - MOŻESZ WIĘCEJ, NIŻ MYŚLISZ!

NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiPortuguêsРусскийEspañol