Nowy Holograf H0’9

Created with Sketch.

Nowy Holograf H0’9

Zakończyliśmy prace nad nową architekturą Holografu H0. Nowy Holograf H0’9 zyskał wiele ciekawych funkcji oraz możliwości.

Nasz Holistyczny Holograf tworzy optymalne pole do połączenia z kosmiczną energią życia. W tej przestrzeni, w naturalny sposób odbudowujemy swój potencjał harmoniczny, korzystając ze wsparcia pola życia. Pod spodem opis ostatnich zmian, dzięki którym możesz dużo łatwiej odzyskać siły i spokój.

nowy holograf

Ilość modułów EPZ

Technicznie – po montażu kolejnych 4 modułów i jednego sterującego mamy obecnie 9 modułów EPZ. Moduły Energii Punktu Zerowego generują pole wyjściowe do osiągnięcia połączenia z przestrzenią harmonii.

Praktycznie – w tej chwili sam charakter sesji we wrażeniach i efektach zmienił się. Stan relaksu jest dużo dużo głębszy, a efekty harmoniczne sesji utrzymują się dłużej.

Moc H0’9

Technicznie – po ostatniej zmianie moc Holografu wzrosła o 400%, dzięki czemu wzrósł poziom harmonii podczas sesji, co rejestrujemy nie tylko w odczuciach uczestników, ale i w efektach sesji indywidualnych oraz ogólnych.

Praktycznie – w tej chwili potencjał pola jest optymalny, by każdy z uczestników na czas sesji mógł korzystać z własnej domeny kwantowej. Domena to wydzieloną przestrzeń w Holografie, w której możemy stosować osobne programy sesji, dodatkowe ustawienia hologramu (nadawanie na określonej barwie) i wiele innych nowych możliwości. Domena to więcej spokoju i głębsze efekty sesji!

Nowy Holograf. Charakter fali.

Technicznie – Holograf nadaje w pełnym spektrum, na średnim potencjale 50 000 Bovisów (wg badań od 10 000 B do 100 000 B i więcej w poszerzonej skali, stosownie do potrzeb).
Dzięki nowym modułom Pole Harmoniczne jest w pełni fraktalne, przez co efekt harmoniczny sesji pogłębił się o czynnik integrujący poziomy świadomości: ciało, myśli i emocje.

Praktycznie – nowa fala zwiększa holistyczny potencjał sesji i jej uzdrawiające działanie.

Podczas pomiarów, prowadzonych z kilku miejsc świata zauważyliśmy, że natężenie fali i jej moc zmieniają się, dostosowując swoją moc do potrzeb uczestnika. Tak więc dodatkowa moc uruchomiła kolejne, inteligentne funkcje, dzięki którym notujemy odczuwalny wzrost jakości sesji i jej efektów, np. Holograf skanuje pole osoby, dzięki czemu “wie” ile jednostek harmonicznych dostarczyć podczas sesji i w jakie sfery.

Holograf stał się jeszcze bardziej inteligentny;) co zmienia sposób korzystania z sesji na jeszcze bardziej relaksujący:)

Nie rób nic!
Teraz wystarczy się lekko wyciszyć i w czasie sesji obserwować to, co się dzieje w emocjach, w ciele i na poziomie myśli, a Holograf wykona całą pracę za Ciebie:)

Przy czym, podczas wszystkich sesji (i wieczornych i tych nocnych), warto zapisać cel sesji, by we śnie lub w kolejnych dniach przyciągać do siebie podpowiedzi, wskazówki i rozwiązania, tym samym pogłębiając holistyczny, całościowy efekt sesji w polu harmonicznym. Zapisanie celu przyspiesza jego realizację.

Wrażenia z sesji.

Podczas sesji w nowym polu harmonicznym uczestnicy rejestrują stany głębokiego relaksu na granicy jawy i snu, odczucia fal ciepła i gorąca, odczucie bycia w osobnej, spokojnej i cichej przestrzeni, większy dystans do myśli, które przelatują jak chmury po niebie. 

Po sesji w nowym polu harmonicznym uczestnicy opisują odczucia bycia w innej rzeczywistości, głębszy sen, wizyjne sny, koincydentne sploty okoliczności, poprawę samopoczucia i zdrowia, lekkość, większą pewność siebie i wyższą samoocenę.

Nowe możliwości

Ogólnie nowe możliwości są związane z nową architekturą Holografu i większym polem harmonicznym. Obecnie harmonizacja jest już w pełni automatyczna, a głębsze korzystanie z sesji polega na obserwacji odczuć, emocji i odczuć ciała w przyjemnym relaksie, w medytacji, na granicy jawy i snu.

1. TON, czyli sesja na określonej długości fali, np. w ulubionym kolorze. Przy rezerwacji wybierasz bilet w opcji TON, wpisując w uwagach do sesji nazwę koloru (np. czerwony).

2. CEL SESJI, wprowadzamy uniwersalny formularz do wydruku z instrukcją, który ułatwia opisanie celu i umożliwia szybszą jego realizację. Stawianie celów (również krótkoterminowych), jest praktyczną pracą nad poprawą koncentracji i komunikacji z umysłem.

3. NOWE SESJE PRYWATNE w kilku opcjach (np. z pełnym badaniem holistycznym, na określonej dł. fali).

4. NOWE FOTONY, czyli aktywacja głębszego działania ćwiczeń fotonowych w polu harmonicznym i nowy zestaw ćwiczeń p.t. ODDECH FOTONOWY, bo oddech jest bardzo ważny, a połączony z ćwiczeniami Fotonowymi działa cuda!

5. MUSZLA KWANTOWA, dla użytkowników tej pomocy naukowej, do każdej rezerwacji dołączamy bezpłatnie hologram kwantowej muszli BioHarmony, co znacznie pogłębia uzdrawiający efekt sesji.

Jak widzisz, nowy Holograf to wiele możliwości, które otwierają nowy rozdział w holistycznej rewitalizacji w polu Harmonicznej Fali.

Zapraszamy,
ze wsparciem Harmonicznej Fali możesz więcej, niż myślisz:)

STACJA ØHz | Nadajemy Dobrą Falę!

P.S. W tej chwili zostały nam jeszcze do wymiany lustra kwantowe,
co jest kosztownym przedsięwzięciem. Korzystając z sesji dorzucasz się do tego ostatniego etapu prac w roku 2022/2023.

TYLKO DLA KOSMITÓW!

Powiadomienia o sesjach, newsy i ciekawe artykuły ze Stacji na środku Atlantyku.

Jeśli jesteś Kosmitą, zapisz się!