Oczyszczanie umysłu. Interfejs wyobraźni.

Ewolucja świadomości w Harmonicznym Polu

Created with Sketch.

Oczyszczanie umysłu. Interfejs wyobraźni.

oczyszczanie umysłu

Oczyszczanie umysłu, które polega na jego zapełnianiu kolejnymi informacjami, nie działa. Ten fakt był punktem wyjścia dla naszych badań, dzięki którym odkryliśmy sposób na wprowadzenie harmonii w przestrzeń umysłu. Ale od początku.

Czym jest umysł.

Umysł przypomina dom. Od stanu harmonii w tej przestrzeni zależy komfort życia jego właściciela.

Umysł współczesnego człowieka przypomina zagracone mieszkanie, do którego z nawyku wrzuca się kolejne paczki informacji. Wszytko leci na jedną kupę, darmówki, cytaty, weekendowe kursiki, pdf-y, książki i filmy. Internet i błękitne strumienie komentarzy, zdjęcia kotów, przeplatane radami na każdą przypadłość. Dla “rozwoju” słodki sercu de-mello lub zmiennokształtna królowa brytyjska i spiski + kilka cytatów z Szekspira dla bardziej wysublimowanych odbiorców chaosu.

Po latach gromadzenia tego wszystkiego, we własnym domu nie ma nawet jak się ruszyć. Dlatego wielu ludzi nie próbuje już niczego zmieniać w swoim życiu. Zbyt zajęci przesuwaniem bałaganu z jednego kąta mieszkania w drugi, nie mają na to czasu. I choć nie jest to zajęcie rozwijające, tylko nużące przez brak sensu, to jakby alternatywy żadnej nie ma. Robi się więc dokładnie to, co wszyscy, co “jest trendy”.

W ten sposób dom umysłu zamienia się w śmietnik, pełen narzekań na paskudne życie. I nie wie się nawet, że ten nijako-szary los jest wynikiem chaosu myśli, w którym żyje się na co dzień.

Umysł to złożona przestrzeń.

Można ją opisać jako dom z wieloma pokojami, w których żyje jego właściciel. I tylko od niego zależy tak naprawdę, jak będzie się czuł na co dzień. W jaki sposób zaprojektuje swój dom, czy będzie w nim czysto i przestrzennie, czy śmieci po sufit.

Każdy z nas jest architektem swojego losu. Tak, to prawda, ale jednak nie sposób niczego sensownego zaprojektować, jeśli umysł znajduje się w chaosie. W efekcie żyje się bez planu, w oddzieleniu od wiedzy o tym, w jaki sposób można tego dokonać.

Wiedza i recepty.
W magazynach ludzkiej pamięci spoczywa wiele książek na różne tematy, również tych o psychologii, fizyce kwantowej i samorozwoju. Informacji o tym, jak „wyjść na prostą” jest zatrzęsienie. Jednak efekt stosowania tych metod nie jest zadowalający. Przypomina niespełnioną, choć przynoszącą chwilową ulgę afirmację, do której wraca się tylko po to, by nie oszaleć do reszty. I to rozwiązanie większości wystarcza, ale do czasu.

Ale zaraz, jeśli szukasz czegoś innego, to chyba wszystko to dobrze już znasz, więc przejdźmy do rozwiązań.

Interfejs wyobraźni.

Wyobraźnia kojarzy się z marzeniami, twórczością lub takim sobie tam “bujaniem w chmurkach” i “myśleniem o niebieskich migdałach”. Jednak, jak wynika z badań nad wyższymi funkcjami umysłu, wyobraźnia to również klucz do uruchomienia potencjałów kreacji. Interfejs wyobraźni jest funkcją wyższą umysłu, dzięki której możesz osiągnąć bardzo dużo.

Doświadczenia nad uruchamianiem wyższych funkcji umysłu pokazują, że pierwszym krokiem do pozytywnej zmiany jest oczyszczanie umysłu. Co ciekawe, w polach harmonicznych jest to możliwe w krótkim czasie. Wymaga jedynie samodyscypliny, konsekwencji oraz wiary w siebie i swoje możliwości. Warunkiem uruchomienia wyobraźni w jej wyższej formie (w trybie Interfejsu), jest oczyszczenie umysłu ze sprzecznych myśli, idei, nakazów i zakazów. Cały proces wspierają wieczorne sesje w harmonicznych polach fotonowych, służące uruchamianiu interfejsu wyobraźni i oczyszczaniu umysłu (poprzez praktykowanie ćwiczeń fotonowych).

Metody oczyszczania umysłu, polegające na jego zapełnianiu kolejnymi informacjami, nie działają.

Umysł w harmonii.

Oczyszczanie umysłu poprzez interfejs wyobraźni.
Metoda Fotonowa została oparta na konkretnej wiedzy empirycznej. Rozwija się od ponad 20 lat w ramach naszych doświadczeń i badań, związanych z umysłem w polach harmonicznych. Metoda polega na połączeniu wyobraźni, oddechu, słowa i gestu podczas wieczornych sesji w polach harmonicznych.

Remont umysłu.
Wracając do metafory domu. Cały proces “przebudowy” umysłu w „pałac króla” polega na odbudowaniu połączenia z Przestrzenią Harmonii. Wszystko dzieje się wg praw i uniwersalnej architektury, obecnej zarówno w komórkach, jak i w systemach gwiezdnych. Do tego celu używamy Metody Fotonowej. Sesje w harmonicznych polach fotonowych wspierają ten „remont” (oczyszczanie umysłu) poprzez uruchomienie Interfejsu wyobraźni. Przyspieszają proces, czyniąc go ciekawym, inspirującym i twórczym doświadczeniem.

Fotony.

Praca z umysłem poprzez Fotony (ćwiczenia fotonowe) poprawia komfort życia i nie boli. Proces przypomina zabawę wyobraźni. W ciągu miesiąca ćwiczeń przychodzą pierwsze, pozytywne efekty, m.in. wzrasta poczucie wewnętrznego spokoju, poprawia się koncentracja oraz nastrój. Dodatkowo, po każdej sesji w polach harmonicznych, masz więcej sił i czujesz się lepiej. Ćwiczenia Fotonowe można stosować w czasie dnia, co czyni tę metodę czymś na kształt nowego, zdrowego stylu życia.

W ciągu kilku tygodni ćwiczeń w polach harmonicznych poprawia się funkcjonowanie we wszystkich sferach życia. Możemy zobaczyć wyraźnie to, co chcemy osiągnąć, a czego już nie chcemy. Wtedy zaczyna się płynąć prosto do wybranego celu, bez wahania, z większą pewnością siebie. A wszystko na falach wspierających koincydencji, jak na automatycznym pilocie.

Jednak czysty umysł to dużo więcej, niż lepsze samopoczucie.
Po kilku miesiącach możesz również zacząć aktywować wyższe funkcje swojego “komputera kwantowego”, o których już wkrótce.

Oczyść umysł i odzyskaj siły!

Już od maja zapraszamy Cię na cykl 4 sesji wieczornych z Metodą Fotonową.
W ciągu 4 tygodni dowiesz się jak uruchomić Interfejs wyobraźni i oczyścisz umysł, odzyskując wewnętrzny spokój oraz siły do życia.

Co niedzielę.
Zajęcia Oczyść Umysł trwają cały czas. W każdej chwili możesz dołączyć (zobacz karnet IV na poniżej).
Ilość miejsc w promocyjnych cenach jest jednak ograniczona.

Program.
Materiały zajęć Oczyść Umysł są podzielone na 4 części:

– OMEGA | aktywacja Interfejsu wyobraźni oraz szyszynki,
– APLHA | połączenie z Przestrzenią Harmonii i falami koincydencji,
– BETHA | oczyszczanie pola osobistego,
– BETHA+ | rozświetlanie pola pamięci.

Program wzbogaciliśmy o wątki z zajęć Fotonowego Samouzdrawiania, dzięki którym w praktyce możesz zobaczyć, jaką moc ma Twój umysł z aktywnym Interfejsem wyobraźni.

Możesz dołączyć.
Zarezerwuj teraz, ilość miejsc ograniczona.

Ahoj, przygodo!

Stacja ØHz | Nadajemy Dobrą Falę

Ahoj 👋 To miłe, że z nami jesteś.

Ilość miejsc na sesje w cenach promocyjnych jest ograniczona. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o dostępnych sesjach, zapisz się tutaj.

Powiadomienia o sesjach+ciekawe artykuły o pracy z umysłem i ćwiczenia. Zero spamu!

 

NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiPortuguêsРусскийEspañol