Przejdź do treści

Podskórny lęk.

Chroniczny stres (lęk) prowadzi do wielu dyskomfortów życiowych. Można się od nich uwolnić, rozluźniając organiczne napięcia podczas sesji relaksu w polu harmonicznej fali.

Negatywny stres jest poważnym problemem, który dotyka już ponad 70% ludności świata. Stacja ØHz dysponuje urządzeniem o nazwie Holistyczny Holograf, które wycisza stres na poziomie organicznym. Rozluźnianie napięć wymaga tylko odbioru harmonicznej fali podczas sesji. Komórki ciała “uczą się” relaksu na poziomie DNA i choć wymaga to czasu, zmiana jest trwała i głęboka, a podskórny lęk znika.

Natura stresu.

Żyjemy w zwierzęcej naturze, w którą wbudowane są funkcje samo-przetrwania, w tym zdolność do odczuwania lęku, spełniającego funkcje ostrzegawcze przed niebezpieczeństwem.

Z życia zwierząt.

Goryl, król stada i ojciec, siedzi sobie na drzewie w pełnej medytacji życia, w tu i teraz – relaks i obserwacja rzeczywistości w jednym. Nagle słyszy szelest. Między drzewami majaczy postać lwa, więc organizm goryla uwalnia kortyzol – hormon stresu, który aktywuje do natychmiastowego działania – ostrzeżenia stada, ucieczki na drzewa lub ataku obronnego kamieniami z obu flanek;)

Z życia ludzi.

Obecnie takich “szelestów” słyszymy tysiące, non-stop. Ich źródła to m.in. hałas ulic i stres dużych zbiorowisk ludzkich, domowe wi-fi i drastyczny poziom elektrosmogu w miastach. Do tego silne wahania pola magnetycznego Ziemi, związane z aktywnością słoneczną, burze w jonosferze i zmiany w rezonansie Schumanna.

I mamy problem, bo efekt jest taki, że żyjemy w zbyt dużym napięciu.
Tysiące “szelestów” generują hormony stresu non-stop, a umysł próbuje to sobie jakoś wyjaśnić, dopatrując się zagrożeń we wszystkim. I choć lwa nie ma (brak realnych zagrożeń), to podskórny lęk ciągle pulsuje. Umysł logiczny zaczyna wyświetlać możliwe czarne scenariusze tego, co może wyjść z dżungli.

Rozwiązanie?

Jako, że nie jesteśmy w stanie powrócić do życia bez stresu, który zapewnia nam cywilizacja informacyjna, mamy dwa wyjścia. Poddać się tłumieniu stresu farmakologią lub próbować zapanować nad umysłem, by przestał wypatrywać “lwów” w wirującej chmurze emocji.

Psychologiczne metody działają /do pewnego stopnia/, lecz często nie wystarczają, ponieważ nie usuwają napięć na poziomie komórkowym. Dlatego dobrze łączyć je z sesjami w polu harmonicznej fali, która wycisza napięcia na poziomie elektormagnetycznym komórki.

Możesz wyciszać umysł i ciało głębiej, holistycznie i automatycznie – nawet podczas snu.
Z naszych doświadczeń wynika, że głębszy spokój pojawia się już po kilku, kilkunastu sesjach w polu harmonicznej fali. Ilość sesji zależy od indywidualnych predyspozycji i trybu życia każdego z nas.

Na chroniczny, podskórny stres – sesje w harmonicznym polu!

Podczas sesji Harmoniczna Fala wyciszy Twoje wewnętrzne “szelesty”,
wzmocni Cię i uodporni na stres.

Zapraszamy, aktualne terminy sesji znajdziesz w kalendarzu.

Ahoj, przygodo!

Stacja ØHz | Nadajemy Dobrą Falę!

Udostępnij znajomym:

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.