Pogoda kosmiczna i sesje.

Created with Sketch.

Pogoda kosmiczna i sesje.

Kosmos znajduje się w stanie harmonii, którą można dostrzec np. w bezkolizyjnym ruchu ciał niebieskich. Każda z planet i słońc znajduje się w idealnym balansie magnetycznym. Każde z ciał niebieskich emituje fale harmoniczne, które docierają do nas przez cały czas, wpływając na środowisko bio-informacyjne Ziemi, w tym na ludzi, zwierzęta i rośliny.

Ciekawostka, fale elektromagnetyczne planet transponowane na dźwięki

Pogoda kosmiczna jest cennym źródłem informacji!

Aspekt holistycznego połączenia biosfery Ziemi i Kosmosu bada i analizuje zaprzyjaźniony projekt, który od 7 lat publikuje aktualne informacje o Pogodzie Kosmicznej.

Wiedza o stanie pogody kosmicznej jest ważna.

Podczas każdej z burz słonecznych oraz w trakcie zmian w układach harmonicznych planet, dochodzi nie tylko do zmian pola magnetycznego Ziemi. Te zmiany mają swoje odbicie również na poziomie komórkowym, co odczuwają zwierzęta, rośliny i ludzie.

Ciekawym faktem badawczym jest to, że im większa dysharmonia w jakimś organie/systemie ciała, tym większe dyskomforty w samopoczuciu podczas słonecznych burz, np. w trakcie tych “zawirowań” nasilają się bóle zębów, wymagających leczenia, dolegliwości ze strony kręgosłupa, bóle mięśni, stawów, itp. a sama zdolność do relaksu jest często ograniczona.

Zeruj napięcia regularnie.

Na podstawie ankiet i wypowiedzi uczestników sesji, zauważyliśmy, że po sesjach w polach harmonicznych te dyskomforty znacznie się zmniejszają. Dzieje się tak dlatego, ponieważ harmoniczna fala podczas sesji zeruje dysharmoniczne napięcia, łącząc biopole uczestnika z harmonicznymi cyklami życia, o których przeczytasz tutaj.

Podczas sesji Harmoniczna Fala redukuje napięcia na poziomie elektromagnetycznym komórki.

ZERUJ NAPIĘCIA NA CO DZIEŃ!
Wykres, prezentujący harmoniczną falę zerową oraz nagłe zmiany w polu magnetycznym Ziemi.

Mamy za sobą wiele doświadczeń, które pokazują, że każda sesja w polu harmonicznym w pewnym sensie przygotowuje organizm na kolejne zmiany w biosferze Ziemi i jej polu energo-informacyjnym. Fala harmoniczna redukuje napięcia, w efekcie czego samopoczucie w czasie sztormów pola jest dużo lepsze.

Warto więc wiedzieć, co piszczy w Kosmosie, by zwrócić relaksować ciało i umysł, szczególnie w czasie burz pola magnetycznego Ziemi. Surfuj na Harmonicznej Fali!

Dodatkowe informacje

Zachęcamy do lektury 4 opracowań, w przystępny sposób przedstawiających możliwe skutki oddziaływań kosmicznych, a także wskazówki, jak sobie z nimi radzić:

  1. “Pogoda kosmiczna”, tutaj. 👈
  2. “Wpływ pola magnetycznego Ziemi na człowieka. Część 1.”, tutaj. 👈
  3. “Wpływ pola magnetycznego Ziemi na człowieka. Część 2.”, tutaj. : 👈
  4. “Rezonans Schumanna i jego wpływ na człowieka.”, tutaj. 👈

Warto wiedzieć, że duże wahania w polu magnetycznym mają swoje odbicie w neurologii, np. zmiana powyżej 50nT /nanotesle to jednostka, widoczna na wykresach, które zamieszczamy/ u ludzi z problemem padaczki, może warunkować atak epilepsji. W takie dni polecamy tę sonatę Mozarta.

Osoby wolne od tego problemu również doświadczają wielu dyskomfortów – od dekoncentracji i zmęczenia, przez niepokój, nadmierne pobudzenie, po ataki paniki. Pole magnetyczne Ziemi jest sprzężone z naszymi ciałami i każde gwałtowne wahanie odbija się na naszym samopoczuciu, a nawet zdrowiu.

Duże wahania w polu magnetycznym silnie wpływają również na pracę gruczołów, stąd nasilenie objawów w przypadku braku równowagi w pracy nadnerczy, przysadki, tarczycy, czy trzustki.
W dni silnych zaburzeń pola magnetycznego warto szczególnie wyciszać ciało i umysł, zwłaszcza jeśli są problemy z nerwicą, sercem, ciśnieniem, czy wspomnianą wyżej epilepsją.
Znajomość aktualnej pogody kosmicznej pomaga sprawniej surfować przez życie.

Nasze ciało lubi naturalne, harmoniczne pola, które na poziomie organicznym dają poczucie spokoju. Dlatego w czasie dysharmonicznych, nagłych wahań w polu magnetycznym Ziemi, wpływających na nasze ciało i układ nerwowy, będące bardzo czułym układem bio-elektrycznym, możemy odczuwać stres na poziomie komórkowym.

Stąd Sesje, na które Państwa zapraszamy, mają tak pozytywny wpływ na samopoczucie – energia punktu zerowego w postaci harmonicznej fali redukuje napięcia na poziomie komórkowym, co przekłada się na lepsze samopoczucie podczas geomantycznych burz. Poza tym to bardzo przyjemne doświadczenie:)

Najbliższą wyciszającą sesję znajdziesz w kalendarzu.
Zobacz też FunPage Kosmicznej Pogody na FB.

STACJA ØHz | Nadajemy Dobrą Falę!

Ahoj! To miłe, że z nami jesteś.

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje ze Stacji, powiadomienia o nowych sesjach i ciekawe artykuły, zapisz się do newslettera.

Zero spamu!

NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiPortuguêsРусскийEspañol