Praca z umysłem w relaksie.

Praca z umysłem w relaksie.

nowy holograf

Jesteśmy pionierami nowych technologii i technik pracy z umysłem, które wspierają zrównoważony rozwój.

Działamy non-profit, w ramach porozumienia pomiędzy ludźmi dobrej woli, dla których założyliśmy Fundację Harmonicznej Fali. Pracujemy dla Was od prawie 20 lat, dostarczając wiedzę i technologię, która pokazuje umysł, jako niezwykły wzmacniającą instrument kreacji.

Rozwiązania są bliżej niż myślisz!

Holistyczna praca z umysłem.

Technologia harmonicznej fali to komplementarny system pracy ze sobą, który łączy praktyczną wiedzę z zakresu mechanizmów kreacji oraz technologię Harmonicznej Fali, która pogłębia efekt wszystkich form edukacji i pracy nad sobą.

Interaktywna Szkoła Harmonicznej Fali.

Idea harmonicznej fali jest edukacją i technologią „z przyszłości”, w której KREATYWNOŚĆ, SAMODZIELNOŚĆ MYŚLENIA i OSOBISTA WOLNOŚĆ jest podstawą rozwoju jednostki i społeczeństwa.

W ramach interaktywnych zajęć przedstawiamy zagadnienia i praktyczne ćwiczenia z zakresu:

1) mechanizmów kreacji,
2) roli emocji,
3) kontroli daru empatii,
4) etyki i dobrych relacji międzyludzkich, opartych na mediacji.

Ad/1
Mechanizm siły sprawczej naszego umysłu działa tak, że w ten sam sposób kreujemy zarówno przyjemne chwile,  jak i te mniej przyjemne.
Możliwość doświadczenia efektów pracy umysłu podczas wieczornej sesji holistycznego relaksu, pogłębia zrozumienie wielu spraw i życiowych zakrętów, ale też umożliwia pójście dużo dalej, niż relaks, służący chwilowej poprawie samopoczucia. Rozpoznanie w jaki sposób działa mechanizm kreacji umożliwia rozpoczęcie w pełni świadomego życia (w tym efektywną realizację osobistych celów).

ad/2
Zasilanie umysłu z poziomu emocji jest rozwinięciem wiedzy o kreacji z pkt. 2.

ad/3
Zdolność do współodczuwania jest niezwykłym darem, jednak bez edukacji, w jaki sposób ten dar kontrolować, świadomie otwierać i zamykać, empatia staje się „krzyżem pańskim” i źródłem niezasłużonego cierpienia. Dzięki połączeniu technologii zabezpieczających pole osobiste i wiedzy o metodach kontroli sensora empatii, można w szybki sposób przekształcić swoją super wrażliwość w unikalny dar, wspierający wszystkie formy kreacji na wiele sposobów.

ad/4
Wrażliwi ludzie, którzy zapanowali nad swoim umysłem, stają się niezwykle wartościowymi ludźmi, którzy tworzą dobre relacje międzyludzkie, będące podstawą harmonijnego rozwoju jednostki i społeczności.

Praca z umysłem ~ zasady interaktywnych zajęć.

Skupiamy się na indywidualnym podejściu.
Materiał nie jest wykładany ex katedra, ale przekazywany w formie interaktywnych wskazówek, dotyczących synergii ruchu ciała, wyobrażeń umysłu oraz funkcji emocji. Jest to komplementarny zestaw inspirujących ćwiczeń fizycznych i umysłowych, które pomagają zmienić swoje nieuświadomione uwarunkowania i samoograniczenia.

INTERAKTYWNE ZAJĘCIA oznaczają aktywność interpersonalną, bez której prowadzenie tak specyficznych indywidualnych zajęć nie jest możliwe. Osoby, które nie nie uczą się interaktywności ze światem i ze samym sobą, nie rozwijają się, doświadczając nudy „życiowego patu”.

Ucząc się interaktywności z samym sobą, ze swoim ciałem, umysłem i emocjami, stajemy się coraz bardziej świadomi swoich inspirujących potrzeb i skoncentrowani na pozytywnych, twórczych drogach do osiągania celów. Celem może być poprawa samopoczucia, wyzerowanie problemu „wypalenia zawodowego”, poprawa relacji z bliskimi, itd.

Sama forma interaktywnych zajęć jest więc wsparciem na drodze do nauczenia się interaktywności z samym sobą, szybciej w polu harmonicznym tworzonym na czas zajęć dla całej grupy ( HoloSfera ).

Praca z umysłem ~ interaktywnie on_line.

Sesje planetarne i inne projekty na stronie 0Hz współtworzą przestrzeń harmoniczną on_line, której używamy podczas holistycznych sesji warsztatowych i relaksacyjnych. Spotkania interpersonalne zastępujemy dyskusjami na tematycznych forach.

Górska dolina w Faial da Terra

Aktywności on_line służą również jako przygotowanie do interaktywnych zajęć w realu, w przestrzeni przyrody Azorów. Prowadzimy indywidualne zajęcia na atlantyckiej wyspie São Miguel, w Faial da Terra, które pogłębiają tematykę siły umysłu, empatii, roli emocji, procesów kreacji oraz ich praktycznego zastosowania.

Wybraliśmy Faial da Terra, ponieważ budowa geologiczna tego wąwozu jest specyficzna. Z jednej strony energetyczny plus, z drugiej minus, a pośrodku rzeka, harmonizująca przeciwne potencjały do zera. Idealna atmosfera do pracy z umysłem i emocjami. Już sam pobyt tutaj czyni cuda. Jedno wspierające Urządzenie Harmonicznej Fali + kilka wskazówek, jak z niego korzystać i niemożliwe staje się możliwe 🙂

Zapraszamy do uczestnictwa w zajęciach on_line, na których przekazujemy konkretne możliwości rozwiązania wielu spraw i problemów, przy pomocy siły własnego umysłu. Wszystko w klimacie relaksującej, ale pełnej niespodzianek przygody 😉

Ahoj przygodo!.

~ π

 

Dodaj komentarz

NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiPortuguêsРусскийEspañol