Wewnętrzne konflikty i praca z umysłem.

Sesje w Harmonicznym Polu Kwantowym

Created with Sketch.

Wewnętrzne konflikty i praca z umysłem.

praca z umysłem

Dlaczego praca z umysłem? Nasze wieloletnie badania potwierdzają, że stan umysłu wpływa bezpośrednio na jakość życia w sferze samopoczucia i zdrowia. Nieuświadomiony konflikt wewnętrzny zawsze dąży do swojego ujawnienia. Na początku na poziomie sygnałów z pola emocji, a gdy te emocje są wypierane, konflikt ujawnia się  szerokim spektrum chorób ciała. Taki jest mechanizm funkcjonujący w naturze ludzkiej.

Dlatego też, z uwagi na posiadaną wiedzę o człowieku, jesteśmy sceptyczni w stosunku do wszystkich pseudo ezoterycznych szkół, metod i “duchowych dróg rozwoju”, promujących odcinanie się od “złych emocji” oraz ucieczki w idee magicznego myślenia, że “jakoś to będzie”. Chwilowa ulga nie przynosi rozwiązań problemów, ale tylko odsuwa je i powiększa ich skalę.

Odwracanie wzroku od problemu jest katastrofalne w skutkach,
zarówno w skali jednostki jak i całych społeczeństw.
Efekty życia w chronicznym stresie,
przykrywanym wierzeniami w “lepsze jutro”,
widać obecnie bardzo wyraźnie, tu i teraz.

Choć czasy nie są łatwe, to z naszych obserwacji wynika, że ludzie, którzy pracowali nad sobą i swoim umysłem, radzą sobie obecnie dużo lepiej, niż ci, którzy zamiast tej pracy wybierali wiarę, że jakoś to będzie. Bo choć “jakoś jest”, to nie jest dobrze, a nawet jest bardzo źle, o czym donoszą nasi znajomi psycholodzy i coachowie, oceniający stan klientów z ostatnich miesięcy na bardzo zły. Chroniczny lęk, serwowany przez wszystkie kanały medialne, zmienił rzeczywistość i ludzi tak bardzo, że zawodzą wszystkie znane psychologii metody terapii. 

Niestety, choć harmoniczne pola kwantowe znacznie poprawiają efekty pracy nawet w tych warunkach (redukcja lęku na poziomie komórkowym), to mamy ograniczoną ilość miejsc, więc chętnych na korzystanie z potencjału harmonicznych pól kwantowych zapraszamy do ekspertyzy PIK (w lutym bezpłatnie). 

Praca z umysłem a Ekspertyza PIK

Badanie określa stopień zgodności indywidualnej z harmonicznym polem kwantowym w procentach. Im większy rezonans, tym lepsza samoregeneracja i większa odporność. Pomiar wykonywany jest na podstawie hologramu, wykonanego ze zdjęcia.

PIK MÓWI WIĘCEJ…
Wynik poniżej 50% jest związany z wieloma nieuświadomionymi konfliktami wewnętrznymi, generującymi różne niepokojące, często skrajne stany psycho-emocjonalne, uniemożliwiające optymalny stan rozluźnienia, niezbędny do osiągnięcia połączenia z harmonicznym polem kwantowym.

Osoby z wynikiem powyżej 50% szybciej i głębiej się relaksują, dzięki czemu łatwiej nawiązują połączenie z polami harmonicznymi, korzystając pełniej z ich potencjału – zwłaszcza, jeśli stosują się do wskazówek i proponowanych ćwiczeń fotonowych, sprzyjających oczyszczeniu umysłu i wyciszeniu wewnętrznych konfliktów.

Z naszych doświadczeń i badań nad osobistymi polami informacyjnymi wynika ciekawy wniosek, że każdy człowiek ma określoną wartość konfliktów wewnętrznych, będących wynikiem obecności programów rodowych oraz osobistych (traumatycznych) doświadczeń życiowych. Jednak już samo uświadomienie sobie obecności tych programów, podnosi wynik PIK.

Potwierdza się więc, że praca z umysłem w zakresie samopoznania w Harmonicznych Polach Kwantowych, przynosi bardzo dobre i szybkie efekty nie tylko w samopoczuciu, ale i w poprawie ogólnego stanu zdrowia.

SAMOŚWIADOMOŚĆ PODNOSI KOMFORT ŻYCIA

Wynik PIK stanowi ważną wskazówkę, skłaniającą do zbadania zakresu i przyczyn wewnętrznych napięć, które mogą generować dysharmoniczne stany zdrowia. Po rozwiązaniu tych problemów (np. w wyniku pomocy psychologicznej oraz innych badań, uświadamiających problem) stan psychofizyczny poprawia się, zdolność do rozluźnienia wzrasta i można korzystać z potencjału pól harmonicznych w dużo pełniejszy sposób. Podsumowując, ekspertyza PIK umożliwia obiektywną ocenę swojego stanu psychofizycznego. 

Ahoj 👋 To miłe, że z nami jesteś.

W roku 2021 nasz projekt badawczy jest skierowany do 100 osób. Zaczyna brakować wolnych miejsc, więc jeśli chcesz uczestniczyć w sesjach, zapisz się tutaj.

Ciekawe informacje n.t. pracy z umysłem oraz powiadomienia o sesjach w Harmonicznym Polu Kwantowym. Zero spamu!

NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiPortuguêsРусскийEspañol