Przejdź do treści

Samopoznanie. Przygoda życia.

W kontekście pracy nad sobą i swoim rozwojem, perspektywa “przygody życia” jest uwalniająca. Przygoda życia zeruje presję schematów działania, bo – jak to podczas każdej wyprawy – wszystko może się zdarzyć. A wyprawa w głąb siebie i dotknięcie przestrzeni ciała fotonowego jest przyjemną i skuteczną formą samopoznania oraz pracy nad oczyszczeniem umysłu z destruktywnych programów.

W głębi nas bowiem, pod różnymi wersjami siebie, istnieje świetlista forma ciała fotonowego, która nadaje życiu nowego sensu przygody niczym nieograniczonej i ponadczasowej. Poziom fotonowy istnienia łączy nas z Przestrzenią wsparcia większą od wszystkiego, co tutaj jest.

Połączenie z Przestrzenią pokazuje nam wszechświat jako Istotę Kosmiczną, w której wnętrzu żyjemy. Tu każda roślina, zwierzę i cała przyroda współtworzy nas i nasze życie wraz z pulsami gwiazd i kwazarami z odległych galaktyk. Tutaj empatia i intuicja wyznaczają kurs. I jest tylko teraz, tak odmienne od stanu zagubienia w myślach o tym, co było i będzie.

Przygoda samopoznania integruje człowieka na wszystkich poziomach, otwiera drzwi do świata nowych możliwości, przestrzeni wolnej woli, samodecydowania o sobie i nowej wizji siebie. Jej istotą jest poszukiwanie… skarbów, po które schodzi się na sam dół kopalni diamentów, w zapomniane krainy siebie.

Przygoda życia to pełne spektrum wrażeń, bo na tej drodze spotyka się nie tylko różowe misie o anielskich skrzydłach, ale i niepokojące cienie, strachy i mroczne miejsca, zanurzone we mgłach niepamięci. 

Samopoznanie wymaga więc światła odwagi, bo kim byłby ten śmiałek, który w nieskończone korytarze labiryntów samego siebie wszedłby bez pochodni? Głupcem, skazującym się na coraz większe zagubienie. Dlatego powstały Fotony, by na spotkanie światła świateł wyruszyć przygotowanym.

W tej przygodzie ważna jest atmosfera zabawy, inspirowanie się swoimi doświadczeniami oraz konsekwencja, by trzymać się celu, który nas inspiruje, napędza i zawsze nieco przerasta. To dotknięcie boskiego stanu umysłu dziecka, w którym kreujemy bez zaprogramowanych tresurą ograniczeń, żyjąc po swojemu.

Zostaw bagaż myśli o sobie i życiu
i żyj całym sobą,
odzyskując wolność samostanowienia!

Ahoj przygodo!


STACJA Ø ~ Nadajemy Dobrą Falę!

oprac. na podst. mat. quantum.merhlin.com

Udostępnij znajomym: