SamoUzdrawianie. Holistyczna Metoda Uzdrawiania.

Created with Sketch.

SamoUzdrawianie. Holistyczna Metoda Uzdrawiania.

Samouzdrawianie to technika samoregulacji organizmu, dzięki której wielu ludzi wróciło do pełni zdrowia. Sposobów jest wiele, Metoda Fotonowa, metoda Silvy, Kinslowa, BSM i inne. Wszystkie bazują na fakcie, że nasz organizm w odpowiednim rozluźnieniu i koncentracji uruchamia naturalne funkcje samoregulacyjne.

Jeszcze 100 lat temu ludzie, żyjący pośród pól i lasów, w naturze, znali wiele sposobów na poprawę zdrowia przy pomocy modlitwy, czy szamańskich form komunikacji ze źródłem życia.

Teraźniejszość.

Z biegiem czasu zapomnieliśmy o starej, ludowej wiedzy. Nie pamiętamy już, że przytulenie chorego dziecka, czy objęcie dłońmi bolącej głowy jest czymś więcej, niż zwykłym gestem.

Niewielu ludzi korzysta z własnego potencjału do poprawy swojego zdrowia. Stoi za tym brak wiary we własne siły, lub inaczej, wiara w niemożność samouzdrowienia. Jest to podyktowane wzorcami kulturowymi, społecznymi oraz edukacyjnymi, obecnymi w dzisiejszych czasach.

Tylko nasze własne samoograniczenia uniemożliwiają uruchomienie procesu samouzdrawiania. Zwykle nie wierzymy we własne możliwości do chwili, w której jest już tak źle, że doktorzy rozkładają ręce. Stąd wielu ludzi odnajduje potencjał samouzdrawiania dopiero w krytycznych chwilach życia, np. w chorobie, która okazuje się darem czasu tylko dla siebie, umożliwiającym odkrycie w sobie zapomnianych talentów.

Mamy dobrą wiadomość.

Możesz nauczyć się holistycznej techniki samouzdrawiania, poprzez… oduczenie się myślenia typu, “nie potrafię, nie mogę, nie dla mnie”.
Możesz odzyskać siły i radość życia w prosty sposób.
Wystarczy uwierzyć we własne siły samoregeneracyjne, z którymi się urodziliśmy.
Stosuj holistyczny relaks prewencyjnie, rozluźniając napięcia ciała na co dzień.
W relaksie potencjał samoregulacyjny zaczyna działać w pełni.

Dodatkowe wsparcie.
Holistyczny Holograf umożliwia pełniejsze korzystanie z sesji, np. w celu rozwiązania problemu życiowego lub zdrowotnego podczas głębszej relaksacji w polu harmonicznej fali.

Możesz i potrafisz.

Powrót do pełni zdrowia i harmonii jest możliwy i prosty, jak głęboki regeneracyjny sen.
Dzięki prostej i szybkiej metodzie Fotonowe SamoUzdrawianie poprawisz swoje samopoczucie i zdrowie, międzyludzkie relacje, a po pewnym czasie będziesz mógł też pomagać bliskim sobie ludziom.
W dalszej części zobaczysz prostą instrukcję Holistycznego SamoUzdrawiania w głębszym relaksie.

Holistyczne SamoUzdrawianie.

Przed Tobą najprostsza metoda samouzdrawiania, z której korzystać możesz podczas Holistycznych Sesji indywidualnych, wieczornych i nocnych.

Każdy z nas ma w sobie nieskończony potencjał samoregulacji organizmu, z którym się rodzimy i z którego korzystamy odruchowo, np. poprzez przykładanie dłoni do bolącej części ciała, które jest podstawą działania techniki BSM.

Specjaliści naturopatii mówą o “wyższej sile”, która przepływa przez nich podczas prowadzonych zabiegów. Twierdzą, że siła ta jest w każdym z nas i że jest wiele dróg do jej uruchomienia w sobie. Aby to zrobić, należy wykonać pierwszy krok, który polega na szczerym “powierzeniu” się dobrej i opiekuńczej sile życia, znanej pod wieloma nazwami (wyższa inteligencja, duch itd.).

Ta siła ma wiele nazw. Dla nas jest to “przestrzeń ciszy” (energia punktu zerowego 0hz), w której znaleźliśmy źródło uzdrawiających częstotliwości.
Te zestawy wibracji przesyłamy do Was za pomocą Holistycznego Holografu. Samouzdrawianie tą metodą jest proste. Wystarczy się rozluźnić i wyrazić pozytywną intencję, by ta inteligentna siła zaczęła działać holistycznie (całościowo), poprawiając nie tylko samopoczucie, ale i zdrowie oraz relacje międzyludzkie. Mamy wiele relacji, potwierdzających, że harmoniczna fala pola kwantowego “czyni cuda”. Efekty faktycznie są niezwykłe. Wszystko dzięki temu, że fala ta uruchamia w uczestnikach sesji potencjał zdrowienia.

Na czym polega Holistyczne SamoUzdrawianie?

Proces samouzdrawiania tą metodą przypomina słuchanie radia, które nadaje ciszę.
Metoda polega na dostrojeniu się do harmonicznej, jasnej fali życia.
Odbiór fali wymaga jedynie „czasu dla siebie” podczas wieczornych sesji.

Proces harmonizacji i powrotu do równowagi jest automatyczny.
Możesz stosować znane Ci techniki rozluźniające.
Ważna jest pozytywna intencja, która koncentruje siłę życia na określonym zadaniu.

Co możesz uzdrowić.

Holistyczny proces samouzdrawiania obejmuje wszystkie aspekty naszego życia, od relacji ze sobą samym po sprawy związane ze zdrowiem, pracą, rodziną.
Krótko mówiąc wszystko, co wymaga poprawy, znajduje się w stanie dysharmonii, czyli potrzebuje balansu, rozluźnienia oraz harmonii, którą możesz podczas holistycznych sesji osiągnąć w sposób automatyczny.

Holistyczny Holograf przesyła harmoniczną falę, która „rozpuszcza” napięcia na poziomie ciała, umysłu oraz emocji i uruchamia Twoje siły samoregulacyjne.

Jak przygotować się do Sesji Holistycznego SamoUzdrawiania.

Nauka tej metody polega na oduczeniu się myślenia o tej formy samopomocy jako czymś dostępnym tylko dla „wybrańców”. Krótko, uwierz we własne siły i przygotuj się wg wskazówek z instrukcji.

HOLISTYCZNE ĆWICZENIE SAMOUZDRAWIANIA

Samouzdrawianie tą metodą jest proste i nie wymaga lat przygotowania teoretycznego, ani dyplomów:) Wystarczy JEDNA sesja samouzdrawiania, prowadzona wg poniższych wskazówek, by poczuć pierwsze pozytywne efekty.

0. 30 minut przed sesją postaraj się wyciszyć.
Polecamy nasz kanał YT z filmami relaksacyjnymi w stroju 432 HZ lub muzykę Chopin’a, której harmoniczne i pozytywne działanie zostało udowodnione na wiele sposobów.

1. Intencja.
Przed sesją jasno wyraź swoją intencję, to czego chcesz.
Przykład. „Jestem zdrowy”, zamiast „nie chcę być chory”. Najlepiej w formie podziękowania za uzdrowienie, „dziękuję, że moje ciało jest pełne energii i harmonii”. Wyrażaj intencje w trybie dokonanym. Możesz je zapisać na kartce, by dodawały Ci skrzydeł po obudzeniu:)

2. Dostrojenie.
Przypomnij sobie chwile, w których czujesz ten specyficzny prąd w ciele, przynoszący ulgę, radość i miłość. Podczas sesji poczujesz te same delikatne fale dreszczy w swoim ciele. To znak, że rezonans pomiędzy harmoniczną falą a Tobą jest uruchomiony w 100%. To przypomina dostrajanie radia do odpowiedniej stacji. W celu automatycznego zestrojenia się z harmoniczną falą użyj jednego z Voyagerów, dostępnch bezpłatnie tutaj.

3. Oddech.
Podczas sesji oddychaj w swoim tempie (najlepiej brzuchem). Bądź kreatywny, np. możesz wizualizować światło w tych partiach ciała, które wymagają harmonizacji. Archetypowy symbol światła życia jest żywy we wszystkich kulturach świata, jako symbol życia, odnowy i regeneracji. Używaj więc symbolu przyjemnego słonecznego światła w trakcie samouzdrawiania.

Przykład. Jeśli masz problemy z nerkami, wyobraź sobie podczas holistycznej sesji światło, które je wypełnia wraz z jasnym oddechem. Jeśli chcesz poprawy relacji, zobacz światło między Tobą a osobą, z którą chcesz odbudować pozytywną więź.

4. Sen.
Po samouzdrawianiu najlepszy jest sen, podczas którego Twój organizm kontynuuje proces harmonizacji.
Jeśli coś Ci się przyśni, warto to sobie zapisać. Sny mogą być dopowiedzeniem przyczyn życiowego dyskomfortu, z którego się uzdrawiasz.
Zrozumienie daje szybsze uzdrowienie:)

Ile sesji potrzeba.

To oczywiście jest sprawą indywidualną. Wszystko zależy od stanu samopoczucia. Jednak już jedna sesja, wykonana wg instrukcji, działa niezwykle pozytywnie, co przyjemnie mobilizuje do dalszej pracy. Średnio po 4-8 sesjach następuje wyraźna poprawa samopoczucia. Jak dużą korzyść odniesiesz z udziału w sesjach w harmonicznym polu kwantowym, określa Ekspertyza PIK (Procent Indywidualnej Korzyści).

Koszt.

Nasza inicjatywa jest społeczna i niezależna. Działamy od 20 lat dzięki pasji i pozytywnej energii współpracy – wspierasz, korzystasz, wzrastasz. Jeśli masz pytania, zadaj je w komentarzach.

Pozdrawiamy
i zapraszamy na wieczorne, nocne i indywidualne
Sesje w Harmonicznym Polu Kwantowym.


STACJA ØHz ~ Nadajemy Dobrą Falę!

Newsletter na Harmonicznej Fali!

BEZPŁATNE powiadomienia o sesjach, newsy ze stacji i ciekawe artykuły ze Stacji na środku Atlantyku.

Więcej harmonii ~ więcej sił do życia!

 

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.