Przejdź do treści

Czym jest sen zbiorowy i jaki ma wpływ na Twoje życie, decyzje i los? W tym tekście w skrócie przedstawiamy możliwe przyczyny zmiennych nastrojów, automatycznych reakcji i wielu zjawisk, określanych, jako “niewytłumaczalne naukowo”.

Obyś żył w ciekawych czasach…

fatalistyczne przysłowie made in China:)

Czasy mamy zaiste ciekawe… bombardowanie lękiem trwa, a każda myśl prowadzi w świat snu umysłu zbiorowego, który jest współtworzony przez masy, zalewane medialnym lękiem od lat. W tym kontekście, poznanie podstaw przepływu informacji między ludźmi, w pozytywny sposób może wpłynąć na Twoje życie.

Jeden umysł. Sen zbiorowy.

Życie toczy się w jednym polu informacyjnym, które łączy wszystkich uczestników tego spektaklu, stąd np. nastroje innych ludzi i mas wpływają na jednostkę. Jesteśmy współużytkownikami Big Mind, którego istnienie można w prosty sposób udowodnić i opisać prawami cybernetycznymi, sięgając choćby po teorie zbiorów.

Sen zbiorowy w perspektywie “nieświadomości zbiorowej” Junga wg jego badań jest strukturalną częścią ludzkiej psychiki. Ta przestrzeń informacyjna zawiera podstawowe wzorce reagowania (instynkty) oraz myślenia, przeżywania i zachowania człowieka (archetypy). Można ją przyrównać do morza, po którym płynie statek świadomego „ja” (ego). Nieświadomość zbiorowa jest fundamentem dla chaotycznej nieświadomości indywidualnej pojedynczego człowieka i przestrzenią, w której zbiorowy sen łączy wszystkich uczestników życia.

Dlatego Jung objaśnia nieświadomość zbiorową jako odpowiednik mitycznej krainy zmarłych, krainy przodków, a świadomy proces rozpoznawania jej głębszych pokładów przyrównuje do mitycznych podróży do krainy cieni.

Wnioski z badań Junga pokazują, że choć zbiorowy sen wpływa na jednostkę, a nawet ją kształtuje, to dzięki odpowiednim technikom samopoznania, człowiek staje się coraz bardziej świadomy tych uwarunkowań, przez co może się uwolnić od ich obecności w swoim życiu.

Jest wiele dowodów na to, że żyjemy w jednej przestrzeni informacyjnej, w której np. wojna i traumatyczne przeżycia jej ofiar mogą oddziaływać na ludzi spoza terenów walk, być obecne w emocjach, myślach, samopoczuciu, a nawet w snach.

Zbiorowy umysł jest faktem!

Problem polega na tym, że większość ludzi nie wie zbyt wiele o zjawisku, regulującym procesy życiowe i psychoemocjonalne, a opisywanym m.in. jako fenomen “wielkiego umysłu”, którego inteligencja łączy wszystko w całość.

I faktycznie, ludzie (zwłaszcza “empatyczne gąbki”) bez dostatecznej edukacji o tym, w jaki sposób chronić siebie przed tym wpływem, wystawiani są na zbędne cierpienie*. Zbędne, bo wynikające jedynie z braku dostatecznej i racjonalnej wiedzy o tym, w jaki sposób zabezpieczać się przed niekontrolowanym lub niechcianym przepływem informacji.

Teoria jednego pola informacyjnego to coś więcej, niż tylko cybernetyczny koncept.

Ideę potwierdzają liczne doświadczenia. Ten koncept tłumaczy wiele (jeśli nie wszystko), np. czym jest intuicja, telepatia, w jaki sposób komunikują się bakterie i wielokomórkowe gąbki oraz rośliny, jak działa propaganda i jak powstają masowe psychozy i dlaczego coraz więcej osób cierpi na depresję… Dzieje się tak, bo umysł zbiorowy został “zatruty” m.in. lękiem, bomblującym sobie pod cienką warstwą nadziei i różowych resztek pozytywnego myślenia.

Ważne jest jednak to, że zdolność do aktywacji ciała fotonowego oraz ochrony pola osobistego jest umiejętnością, a nie darem bożym tylko wybrańców;) więc można się tego nauczyć!

Metoda fotonowa z sesjami w polach harmonicznych, okazuje się szybką drogą do sukcesu w tej materii, jeśli konsekwentnie stosuje się do jej prostych wskazówek.

Zbiorowy sen. Prosty test kinezjologiczny.

Twoje ciało może Ci pomóc w rozpoznaniu, w jaki sposób własne myśli wpływają na Twoje samopoczucie i ogólną kondycję.

TEST.
Obserwuj myśli i to, gdzie Cię prowadzą, co poznasz po reakcji ciała, czy ono napina się czy rozluźnia.

Obserwuj ciało, myśli i emocje, dążąc do rozluźniania napięć.
Zastosuj dowolną technikę rozluźnienia lub ten Foton, wtedy zobaczysz, że wiele napięć przychodzi z pola zbiorowej nieświadomości.

Zauważ, że rozluźnienie przynosi zrozumienie,
skąd i co przychodzi i jak się z tym czujesz.

Praktyczna rada.
Kiedy doświadczasz irracjonalnych lęków i nadmiernego stresu bez powodu -> ćwicz koncentrację i pozostawiaj umysł w świetle. W ten sposób uwolnisz się z wpływu zbiorowego śnienia, odzyskując jasność myślenia, siły, wewnętrzny spokój i rozsądek.

Oczyść umysł
i odbuduj swoją sferę harmonii!

Stacja ØHz | Nadajemy Dobrą Falę!

*P.S. Oczywiście nawet mając tę wiedzę i tak zdarza się zanurzyć w jakimś bagienku, aż do spodu, ale też łatwiej z tego wyjść bez szkód, mając kontakt ze swoim ciałem fotonowym i pamiętając o tym, co się już wie o sobie i swojej naturze:)

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.