Sesje dla par.


Sesje dla par.


Data: 09/08/2019
Godzina: 18:00 - 00:00 (czasu warszawskiego)
Gdzie: u Ciebie w domu

Kategoria:

OPIS

Życiowy pat?
Za dużo na głowie?
Szukacie rozwiązania?

Mamy coś unikalnego dla Ciebie i bliskiej Ci osoby.

TELEPØRT INDYWIDUALNY
to wieczorna sesja holistycznego relaksu
2 godziny ciszy tylko dla Was.

Zobaczcie swój problem z nowej perspektywy
i znajdźcie skuteczne rozwiązanie w relaksującej przestrzeni harmonicznej fali.

To działa… bardzo szybko!


Jak to działa?

Holistyczny Holograf jest unikalnym na skalę świata wynalazkiem cybernetycznym, którego koncepcja powstała w 1999 roku. Holograf przesyła harmonijną falę przyrody na częstotliwości 0Hz. Istnieje tylko jedno takie urządzenie na świecie – nadaje harmoniczny sygnał z naszej stacji na Atlantyku, dzięki czmu możesz korzystać z rewitalizującej atmosfery harmonicznej fali przyrody, bez wychodzenia z domu. Efekty rewitalizacji ciała, emocji i umysłu w polu harmonicznym są bardzo szybkie.

Więcej o tej technologii w FAQ.

Dlaczego to działa?

1. Głęboki relaks.
Holograf dostarcza relaksująca falę na poziomie organicznym (komórkowym), dzięki czemu relaks jest dużo głębszy, a ciało rewitalizuje się i odzyskuje siły w krótkim czasie.

2. Holistyka.
Żyjemy w świecie, w którym ludzi, zwierzęta i rośliny są połączone wspólnym polem życia (biosfera).
Pomimo tego połączenia, często poszukujemy rozwiązania dla siebie, nie włączając w ten proces bliskiej nam osoby, z którą dzielimy swoje życie.
W kontekście holistycznego, całościowego obrazu świata jest to błąd, który obniża efekt wszystkich działań – wiele problemów w bliskich relacjach ma swoje wspólne źródło. Napięcia jednej osoby przenoszą się na bliskich na pozawerbalnym poziomie ciała. Dlatego wspólne, partnerskie uczestniczenie w holistycznej sesji relaksu, umożliwia odzyskanie harmonii bliskości, która przyniesie Wam rozwiązania wielu problemów.

Działajcie wspólnie na rzecz jednego dobrego celu, którym jest Wasze szczęśliwe życie 🙂

Skąd nadajemy harmoniczną falę?

Nadajemy z Faial da Terra na atlantyckiej wyspie São Miguel, jednej z 9 wysp archipelagu Azorów. Przesyłamy holistycznym holografem harmoniczną falę przyrody, w której odzyskasz balans i wewnętrzny spokój. Więcej o naszej stacji.

Efekty.

Oprócz przyjemnego relaksu wieczornego, holistyczne sesje dają uczestnikom dużo więcej.
Mamy wiele pozytywnych relacji od osób, które znajdowały się w trudnych sytuacjach życiowych i skorzystały z indywidualnych sesji holistycznych w celu zmiany uwarunkowań, przekonań i wyjścia z życiowego patu.

Pozytywna zmiana jest możliwa.

Nigdy nie jest za późno. Potrzebujesz tylko harmonicznej atmosfery, by jej dokonać. Doświadczenia potwierdzają, że skorzystanie z harmonicznej fali holistycznego holografu umożliwia zmianę perspektywy życiowego problemu i zobaczenie rozwiązania w formie koincydentnej sytuacji, snu, rozmowy.

Brak ceny.

Nie tylko w efektach sesje w polu harmonicznym są bezcenne. Ta unikalna na skalę świata technologia udostępniana jest na zasadach społecznych, dla donatorów Fundacji Harmonicznej Fali, która patronuje naszemu projektowi. Nie przyjmujemy donacji od firm i instytucji. Projekt utrzymuje się z darowizn od ludzi dobrej woli. Działamy w ten sposób od 1999 roku, tworząc społeczną sferę wymiany dóbr i korzyści, działając dla Was i dzięki Wam.

 

Dziękujemy!

Stacja ØHz Nadajemy Dobrą Falę!

 

REZERWACJE

Sesje dla par.

Rezerwacje na tę sesję są już niedostępne.
Możesz sprawdzić status swoich rezerwacji w Twojej HØLØ'KABINIE

Dodaj komentarz

NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiPortuguêsРусскийEspañol