Sukces Mężczyzny. Sukces Kobiety.

HARMØNICZNA PRZESTRZEŃ SPØTKAŃ ZE SØBĄ

Created with Sketch.

Sukces Mężczyzny. Sukces Kobiety.

W trakcie naszych badań nad efektywnością sesji holistycznych zauważyliśmy, że w pewnych sytuacjach najlepsze wyniki dają sesje prowadzone dla partnerów w związkach.

Po wielu doświadczeniach okazało się, że problemy związane z niestabilną sytuacją życiową, problemami materialnymi i złą atmosferą w domu, rozwiązują się dużo szybciej, jeśli w holistycznej sesji uczestniczą 2 osoby, współtworzące związek partnerski/małżeński.

„Problemy rodzinne”.

Problemy między rodzicami przekładają się również na sytuację ich dzieci, które dorastając w dysharmonijnym środowisku, kopiują negatywne wzorce zachowania w swoim życiu.

Powyższe doświadczenia mówią o tym, że człowiek jest istotą plemienną, której siły i możliwości zależą od relacji z najbliższym otoczeniem. Za nami setki tego typu przykładów, w których powrót do harmonii w rodzinach zaczął się od rozjaśnienia relacji między ich członkami. Im lepsze relacje w związkach i rodzinach, tym więcej harmonii w codziennym życiu.

Holistyczna zasada naczyń połączonych.

Jesteśmy istotami plemiennymi, których siła zależy od relacji z bliskimi osobami.
Jeśli mężczyzna nie ma wsparcia ze strony kobiety, z którą żyje – ich życie nie jest zbyt szczęśliwe. I jeśli kobieta nie czuje się wspierana przez swojego partnera, efekt jest taki sam.

Dlatego mówi się, że za sukcesem mężczyzny stoi kochająca go i wspierająca kobieta, której status i poczucie bezpieczeństwa oraz stabilizacji zależą od sytuacji jej partnera. Bez harmonijnego połączenia pomiędzy ludźmi, zbudowanie szczęśliwego, pełnego spokoju i miłości związku nie jest możliwe. Logiczny zatem jest wniosek, że:

SUKCES MĘŻCZYZNY = SUKCES KOBIETY.

Pozytywne efekty działania harmonicznej fali skłoniły nas do tego, by rozpocząć cykle sesji przeznaczonych dla par. Okazuje się, że holistyczna fala redukuje napięcia, umożliwiając poprawę relacji między bliskimi sobie ludźmi.

Jasne relacje między ludźmi są podstawą do budowania szczęśliwego życia.
Im więcej harmonii w Tobie, tym więcej światła w życiu Twojej rodziny.

FOTONOWE SAMOUZDRAWIANIE

Dołącz do grupy fotonowego samouzdrawiania. 10 osób i ruszamy!

ZAUFAJ SOBIE - MOŻESZ WIĘCEJ, NIŻ MYŚLISZ!

 

NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiPortuguêsРусскийEspañol