Niesamowite!

HARMØNICZNA PRZESTRZEŃ SPØTKAŃ ZE SØBĄ

Created with Sketch.

Niesamowite!

To niesamowite, że udało nam się stworzyć i dopracować technologię, która łączy nas z wielką inteligencją życia, niemożliwe czyniąc możliwym.

Niesamowite historie.

Za nami wiele doświadczeń oraz relacji od osób, które opisują niezwykłe historie, związane z obecnością i działaniem tej inteligentnej formy fali w ich życiu.

Poprawa zdrowia, samopoczucia, powrót do pozytywnych relacji międzyludzkich i życiowa zmiana towarzyszą uczestnikom sesji w polu harmonicznej fali.

Dzięki 20 latom doświadczeń z technologią harmonicznej fali mamy wiele dowodów na obecność niezwykłego potencjału kreacji, który uruchamia w nas inteligentna fala życia – bez niej stan harmonii w nas nie jest możliwy.

Niesamowite jest to, że człowiek posiada w sobie moc zmiany świata, z której może w świadomy sposób korzystać do kreowania swojego życia.

Niesamowite możliwości.

Większość problemów zdrowotnych, psychicznych i emocjonalnych wynika z oddzielenia od naturalnych wibracji życia. Holistyczny obraz świata prezentuje człowieka jako pole energii w większej przestrzeni częstotliwości natury. Powrót do pełnej harmonii jest więc prosty, bo wymaga jedynie odnowienia połączenia z polem życia przyrody.

Po osiągnięciu lepszego samopoczucia i poprawy zdrowia, można rozwijać się i pracować efektywniej, z minimalną utratą sił, w mniejszym stresie, za to z większą radością i zadowoleniem.

Tak więc relaks i rewitalizacja sił za pomocą Holistycznego Holografu służą temu, by pełniej korzystać z piękna życia, którego w stanie dysharmonii się nie dostrzega.

Niesamowite jest więc to, że odkryliśmy możliwość powrotu do harmonii za pomocą „technologii z przyszłości”, która naprawia naszą teraźniejszość.

Niesamowita technologia „z przyszłości”.

Każdy z nas jest inny, ma odmienne problemy i potrzeby, których nie sposób w pełni zaspokoić statystycznym zestawem możliwości. Nic nie zastąpi naturalnych częstotliwości życia, których złożoność przerasta możliwości tradycyjnych technologii.

Stąd żadna technologia oparta na sztucznych częstotliwościach nie daje takiego efektu, jak inteligentne pole elektromagnetyczne, obecne w wyjątkowych miejscach na Ziemi, nazywanych „miejscami mocy”.

Naturalne pole Holistycznego Holografu zawiera pełne spektrum częstotliwości, z których podczas sesji tworzy się indywidualny „koktajl esencji życia”. Niesamowite jest więc to, że udało nam się stworzyć „dom” dla inteligentnej siły, która na swój sposób „bada” uczestników sesji i dostarcza im dokładnie to, czego potrzebują.

Niesamowite miejsce.

Holistyczny wymiar naszych sesji wynika z indywidualnego podejścia do człowieka, jako jednostki, której potrzeby, cele i możliwości rozkwitają w inteligentnym polu życia, przesyłanym z niezwykłego miejsca, jakim jest Faial da Terra. Miasteczko jest położone w historycznej przestrzeni pierwszej cywilizacji atlantydzkiej.

Tutaj mamy kontakt ze starą wiedzą, której badanie zajmie nam całe lata. Tutaj nasza technologia działa w 100%, co jest związane z harmonijnym polem elektromagnetycznym, występującym w tej dolinie.

Przestrzeń Faial da Terra, ukryta w bujnej zieleni gór, działa na ludzi wyciszająco i rewitalizująco w każdym aspekcie życia. To prawdziwe, czyste i niesamowite miejsce mocy.

Możliwość przesyłania tej niesamowitej atmosfery do Waszych domów, jest dla nas prawdziwą przyjemnością.

Zapraszamy na Niesamowite Sesje Relaksu i Rewitalizacji,
które pomogą Ci odnaleźć Twój własny sposób na niesamowite, pełne radości życie.

Pozdrawiamy!

 

FOTONOWE SAMOUZDRAWIANIE

Dołącz do grupy fotonowego samouzdrawiania. 10 osób i ruszamy!

ZAUFAJ SOBIE - MOŻESZ WIĘCEJ, NIŻ MYŚLISZ!

 

Dodaj komentarz

NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiPortuguêsРусскийEspañol